Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Ultimate alınca noluyormuş

Alıntıları Göster
    Saçmalık ve bahane, sanki o sürümde indirim olmadı, bide neymiş haberleri olur olmaz fiyatları değiştirmişler, iyi halt ettiniz, 12 saat boyunca onlarda uyudu galiba, heralde bu işlere 1 kişi bakıyor koskoca şirkette 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 8 maç yaptım özellikle atmosferi çok beğendim. Tezahüratlar ve stad ambiansı çok iyi yansıtılmış. Yeni animasyonlar da oldukça güzel. Daha birkaç ay öncesine kadar Fifa 18 de bile yeni denk geldiğim animasyonlar oluyordu. Oyundaki değişiklikler güzellikler oynadıkça açığa çıkacak

Bu arada PSN adresim burak34tr. Ps4 ü yeni aldım isteyen arkadaşlar ekleyebilirler. Ps3 zamanında fifa 10 11 de forumda turnuvalar dönerdi bayağı. Eskilerden kalan varsa tekrar karşılaşmak güzel olur.

• Web app için 18i ps4de oynamak şart mıydı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Bence burda yapılmak istenen, sıçtılar bu sebeple zararı en aza indirebilmek için vermemeye çalışıyorlar ama uğraşan sonunda alacak, pes eden alamayacak.

• Fifa pointslere zam geldi.

12K - 450 tl

4600 - 179 tl

2200 - 84 tl

Bunuda kacirdik. Bu sene bayagi talihsiz gececek gibi gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Banada şöyle demişler.

209 a düşmeden önce yüksek fiyattan aldıysanız hakkınızı arayın ona buna aradaki fark verilirken size verilmemesi haksızlık olur ama 209 dan tekrar normal fiyata çıktıktan sonra aldıysanız aradaki farkı ödeyeceklerini sanmıyorum

• Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Zaten oyunu tek başına alıp oynayan azdır Türkiyede pri sec olarak alıyor insanlar napalım her yıl yenileniyor oyun ben geçen sene pes18i almadım mesela ekonomik olarak zaten bir evde playstation varsa yılda bir iki tane bu oyunları alacak bütçe de vardır diye düşünüyorum el mahkum alıyoruz umarım tekrar indirim gelme durumu olur herkes onu bekliyor forumlardan gördüğüm kadarıyla kaçan indirim baya ses getirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinqxy -- 15 Eylül 2018; 2:32:17 >
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl hatadır kii gece yarısı fiyat düşürüp geri normal fiyatına çekiyorlar bu bizim halk bank olayına döndü alan aldı 209a alamayanlar önceden alanlara geçmiş oldu vermezler iade falan sanmıyorum hocam 🙂

• şu mantıkla davranmak gerekiyordu.

209a düştüğünde yeni hesap açıp alınacaktı çünkü hangi oyun 209da kaldı ki FIFA için geçerli olsun? Şu anda ekstra hak talep edebileceğinizi sanmıyorum şu an oyun yine 359dan satılıyor çünkü

• Şu (All Region) olayını anlatabilecek bir babayiğit var mı ? 1.Bölge olduğu için Oyun Türkçe olmazmış ya da online a girilmezmiş tarzda muhabbetler dönüyor.Oyunu ucuza aldık diye sevinirken bu konu pek hoş olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kinqxy

Bu nasıl hatadır kii gece yarısı fiyat düşürüp geri normal fiyatına çekiyorlar bu bizim halk bank olayına döndü alan aldı 209a alamayanlar önceden alanlara geçmiş oldu vermezler iade falan sanmıyorum hocam 🙂
    valla ne oldu ne bitti bilmiyoruz psn türkiye bir açıklama yapmadı bildiğim kadarıyla hata olsa 3 versiyondada fiyat düştü pek hata gibi durmuyor ama hatada olabilir tabiki hata değilse indirim mi sanmıyorum bu işte pis kokular geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 15 Eylül 2018; 4:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shady313

Şu (All Region) olayını anlatabilecek bir babayiğit var mı ? 1.Bölge olduğu için Oyun Türkçe olmazmış ya da online a girilmezmiş tarzda muhabbetler dönüyor.Oyunu ucuza aldık diye sevinirken bu konu pek hoş olmayacak.
    kim demişse baya saçmalamış

edit: yoo saçmalamamış olabilir böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 15 Eylül 2018; 7:54:38 >
  • Boyle hata kesinlikle olmaz bence istedikleri satış rakamına ulasamiyinca fiyatı alta çektiler ama bu sefer de oyunu pahalıya alanların tepkisi ile karşılaştılar, sonra da hata deyip hem pahaliya alanlara para iadesinden kurtuldular hem de istedikleri satış rakamına şu an için ulaşmış oldular, bu adamlar tam çakal boyle bir hata yapacak kadar salak olmadıkları kesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Muhteşem Muhteşem. Efsane olmuş. Sanki yıllarca Şampiyonlar Liginin geleceği seneyi beklemişler. 2 hafta oyunsuzluktan Pes oynadık aman yarabbi. Pes "futbol oyunu" ise Fifa nedir ?
    Sorma ben de dayanamadım gittim Pes aldım, fifa demo oynayınca ohh be futbol oynuyorum dedim kendi kendime oyunu indirimden alıp sec hesap satmak isteyenler pm atsın arkadaşlar 100 liraya alabilirim
  • Web app 19 eylül deymiş. Web app ve diğer web tabanlı servisler oyuncu database i kapanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 15 Eylül 2018; 9:7:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuruşlar çok iyi olmuş o robotiklik gitmiş. rabiot la az önce şu golü attım yere düşmeden çok şık bir şekilde köşeye atıyor. çok güzel bir doğallık var oyunda

• Oyunu bilgisayara karşıda oynadım paylaşımlı oyun üzerinden arkadaşlarlada oynadık yorumlarımı ona göre yazıcam.

Oyun hızlanmış akışkanlığı artmış first touchta büyük bi esneklik var skiller çıldırmış ayrıca peste yıllardır kullandığımız bergkamp flick gelmiş oyuna ama malesef şu an için inanılmaz op durumda, hareket yapıldığında defans salaklaşıyor onlineda inanılmaz can yakıcak bu skill ve kullanımıda çok kolay top gelirken sağ analoğu ters yöne doğru ittir hop çalım ayrıca şut fake inanılmaz etkili olmuş çok akışkan şekilde kullanılabiliyor eski oyunlarda istedğim bir özellik olan manual pasında r1l1x kombinasyonuyla oyunun içine katılması güzel olmuş. Oyunun hızı kesinlikle artmış orta sahalar boşuna var gibi bi durum var tıkır tıkır paslaşılıyor pas hatası olmuyor gibi bir durum var. Defans sisteminde bir fark göremedim ama hücumda top sürmede esneklik çok yüksek olduğu için topu kapmak ister istemez zorlaşıyor iyi bir skillci rakip gelirse öper gibi duruyor.

Şutlara ayrı parantez açmak gerek kare kare olayı inanılmaz op durumda saçma sapan yerlerden goller olabiliyor aynı şekilde yanlış zamanlama yaparsanda yüzde yüz gol çöpe gidebilir elimiz alışınca fena olur bu durum tabi online açısından çok saliselik bir iş olduğu için daha çok yüzde yüzlüğün kaçması şeklinde olacak gibi duruyor. Twitterda filan yüzlerce video var daha şimdiden saçma sapan goller oluyor bu kare kare yüzünden bir yandan çeşitlilik olması açısından güzel ama bu kadar op olmaması gerek bunun ayarını tutturmaları gerek.

Grafikler anlamında ben herhangi bir gelişim göremedim geçen yıldan şöyle farklı böyle farklı diyemicem ama genel manada göze batan bir durumda yok oyuncu fizikleri gelişmicek top fiziği gelişmicek malesef bu noktada bir gelişimde beklemiyorum EA mantalitesi bu şekilde bir fiziği uygun görüyor oyuncularına demek ki...

Ultimate team olduğu sürece çöpte çıksa bu oyunu oynucaz zaten bu noktada rekabet edebilecek başka bir sistem yok bu oyunun bu moduna ama arkadaşlarla keyif için oynadığımız pro clubı inanılmaz merak ediyorum umarım eski yıllardaki ai kontrolündeki adamlar ve kalecilerin mallıklarını bu sene görmeyiz.

Dipnot: bu sene kaleciler inanılmaz saçma sapan goller yiyor youtubeda twitterda şimdiden onlarca video var konuyla ilgili ana sürümde böyle çıkmayacağını düşündüğüm için bu noktayı oyun içi değerlendirmeye gerek görmedim.

Hepimize iyi oyunlar iki yıl Türkiyeyi Peste dünya finallerinde nacizane temsil etmiş bir kardeşiniz olarak pes mi fifa mı kıyasınında yanlış olduğunu söylemem gerekiyor gerçekten zevkler renkler tartışılmaz burda oturup 10 sayfa iki oyunada methiyelerde düzerim yerin dibine de görerim gönül görmek istediğini görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trustburak -- 15 Eylül 2018; 9:45:41 >

• 30 mac yaptim sonra fifa 18 i actim 18 daha oturakli geldi gozume

• Her şey iyi güzelde. Bu rivals işi falan çok sıkıntı aga. Ben çalışan bir insanım mesela. Aramızda da vardır çalışanlar. Hafta sonu 40 maçı bile belki ucu ucuna yetiştircez. Üstüne üstlük bu rival işi çıktı hafta içi paso oynaman gerekicek. Çalışan adam evde sabaha kadar fifa oynayan adamla asla yarışamicak malesef fifanın bu herşeyden elini ayağını çek fifa oyna mantığı çok itici.

• 1988 ylindan beri comodor ile futbol oyunlari hastasi birisi olarak fifa 19da 10 mac yaptiktan sonrakinl izlenimlerimi aktarayim affiniza siginarak.

-Oyunun grafikleri ps4 proda 18 gore cok daha temiz ve renk paleti cok daha iyi olmus

- 19 kesinlikle 18 e gore cok daha gercekci animasyon ve oyun yapisina sahip. Biz eski oyuncular her zaman gercekci smilasyon gibi oyun isteriz. Olmayinca oyundan cabuk o sıkıliriz. Malesef bir kac yildir oyun asiri arcedeydi suan demoda gecen seneye gore cok daha similasyona yakin diyebilirim. Paslar sutlar oyuncu mucadeleleri gayet tatmin edici. Oyuncu paslasmalari biraz daha agir olsa cok daha gercekci olurdu ama bunada sukur.

- Oyun atmosferine deginmeden gecemicem. her ne kadar herkes atmosfer olarak fifayi hep yeterli bulsada ben hic bir zaman tatmin olmadım takki 19 demoya kadar. cok cok iyi bir seyirci atmosferi var. Kulakligi takinca resmen stadda hissediyorsunuz kendinizi. Kontra ataga cikarken seyircilerin o heycanini hissetmek harika.

- Oyuncu İd si denen seyi su demoda cok iyi gordum umarim full surumdede böyle olur. Oyun gayet oturakli suan. Yani fifa18 in biraz suslenmisi deneyelim oyun gercekten farkli bir oyun olmus. 18 ile tabiiki benzeyecek . Ama kessinlikle her bakimdan 18 unutturucak duzeyde oyunu yapmislar. 18 de cok fazla elestiri aldi fifa ve bu sefer ozenli bir oyun yapilmis. Tabiiki eksikleri var ama duzeltilecektir. Herkese saygilar iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.