Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne alaka? Anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexandro006 -- 14 Eylül 2018; 23:21:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheva24

Bu mesaj silindi.
    ya da tuşların yerini değiştirebilirsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoDeep7 -- 14 Eylül 2018; 23:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexandro006

Ne alaka? Anlamadım
    En kolay modda oynayıp yaptığın çalımı ve zormuş gibi attığın golü falan yüklemişsin bir de "go to Pazar" falan yazmışsın o yüzden Weekend League'e gelme harcarlar seni orada
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Pcde oynarken 25te 17-18 yapıyordum. Demo olduğu için golu prof modunda yaptım. Çalım efsane modu zaten

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Yaş 30. Çocuksu çocuksu hasetlik yaşayan insanlar gibi yorum niye yapıyorsunki. Yukarda da belirttim

• Oyun fifa 18 e göre daha gerçekçi dokunuşlara sahip. Görsellik ve ambiyans gayet iyi. Saha ışıklandırmaları fifav17 ve 18 den daha iyi. Ancak top olmamış. Nedense top mekaniği bana gerçekçi hissi vermiyor. Futbolcular sanki balona vuruyormuş gibi oluyor. Bu yönden fifa 17 ve 18 den bir tık geride.

• Bu yıl ilk kez fut mevzularına atılmayı düşünüyorum normalde kariyerci tayfadanım ama ea pek sallamıyor bizi sorum şu oyunun başında güzel bir takım kurmak için yapılması gerekenler nelerdir ve herhangi bir coin kasma taktiği varmı siz ne uyguluyorsunuz

• 209 tl’ye İyi denk getirdik 2 gün önce psn plus’dan 🕵️‍♂️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Kıymetini bil hocam :)
  • beyler yeni sut sistemini anlayamadim anlayan varsa aciklayabilir mi? birde normal surumde antrenor destegi olmadan oynayacagiz ogrenmek lazim

• wolf_555 kullanıcısına yanıt
    Banada şöyle demişler.

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• Oyunu EA'in saçma hatası ile aldık aslında almayacaktım burada da defalarca yazdım kur saçmalığı nedeni ile bir daha bu seviyelerde olmaz ve daha da yükselebilir diye aldık bakalım hata mata ama gerçekten iyi yakaladık aslında ama olması gereken fiyat aslında bu hata ile olan fiyat işte ülke durumu zira şu oyun bu bedeli haketmiyor genel çapta her yıl pişirip aynı şeyi koyuyor öyle aman aman bir değişim yok oyunda.
  • FIFA 14 demosundan bu yana oynadıgım en iyi demo.

Atmosfer baya iyi olmuş bu sefer. Yalnız şutlar bi garip olmuş sanırım.
  • Beyler olmus olmus bu sefer. Cok guzel bir oyun olmus. Tabiiki biraz degiscek full surumde ama buyuk resmi etkilemez. Adamlarin hareketleri paslar tepkiler atmosfer çok güzel. Grafiklerde guzel biraz blur oluyor ama hdr ye aldiginizda cok iyi oluyor tavsiye ederim. Cok akici oluyor grafikler. Ama rengi kontrasti baya yukseltmeniz gerekiyor. Ama degiyor deneyin

• Bu da iyi olmuş yav.Avans verme işi.

• Şut sistemini cok begendim heleki futbolcusuna gore olmasi harika olmuş.forvet yada orta sahada olsaniz cektiginiz şt kaleyi bulmuyor ya da farklı auta gidebiliyor

Az önce rakibe kendi ceza sahasında iyi bir press yaptım panikleyip taça atması çok hoştu .

Fiyat konusunda hala tartişmalar sürüyor kendileri sistem.hatasi diyor ama koskoca şirket boyle bir hata yapacagini sanmiyorum hemde en cok satan oyununda..istenilen rakama ulaşılmadı ve 1 günlük bu fiyata cektiler benim görüşüm.bu.

• Muhteşem Muhteşem. Efsane olmuş. Sanki yıllarca Şampiyonlar Liginin geleceği seneyi beklemişler. 2 hafta oyunsuzluktan Pes oynadık aman yarabbi. Pes "futbol oyunu" ise Fifa nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinqxy

Zannetmiyorum hocam olacağını yapılanın da yanlış olduğunu düşünüyorum satış politikası gereği ilgi çektiler kısa bir süreliğine pesin çok gölgesinde kalır gibi olmuştu rağbet sağladılar şimdi
    Her sene indirim olur orası kesin, geceyarısı indirimiyle de çoğu kişi uykudaydı zaten alamadı, işin aslını bilmiyorum ama o kadar kısa süreyle rağbet sağlayamazlar, şimdi fiyat arttı yine kimse almayacak. Tekrar indirime mecburlar artık haftada bir geceyarısı mı olur nolur bilemem ama millet sanki bedavaya almış gibi sevindi halbuki 209 tl şu piyasa şartlarında, herşeyede deli gibi zam gelmişken, geçim sıkıntısı içinde bir oyun için yine de büyük para, o anda indirimi bende görsem heralde şak diye alırdım bir anlık hevesle orası ayrı, malesef bizim ekonomimiz başaşağı olduğu sürece bu ülkede dolar üzerinden gelen bu oyunları oynayanların sayılarında düşüş olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Banada şöyle demişler.

Ultimate alınca noluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Banada şöyle demişler.

Adam mi seciyorlar yahu ? Birine iade yapiliyorsa sizede yapilmasi gerekiyor hakkinizi arayin.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.