Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atmış olduğum çalım ve yeni skills ile attığım gol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexandro006 -- 14 Eylül 2018; 20:50:35 >

• alexandro006 kullanıcısına yanıt
    Neymarın topu alırken ayaklarına nolmuş öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vyesovshchikov V kullanıcısına yanıt
    golde profesyonel. çalımda efsanevi mod.
  • 35ultrAslan kullanıcısına yanıt
    o grafik sorunu kronik ya, fifa 18de de vardı :) arada oluyor
  • Yerlerini değiştirebildiğimi biliyorum. Sıkıntı şu ki ben öyle alışmışım yerlerini değiştirirsem ayak içiyle koşma bende ters olucak ben bunu bozmadan değişmek istedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kinqxy

100 tlye sec hakkı arıyorum yok mu doğru düzgün biri yaa biz de oynayalım şu oyunu 🙂

Not: indirimdeyken alamadım şanssızlık!!
    Resmi bir indirim olmamışki 12 saatlik bir yanlışlık olmuş güya bende anlamadım, kasımda black friday indirimi gelir ama öncesinde gelir mi bilmem

• ismuail kullanıcısına yanıt
    L1-l2 değiştirebilirsiniz ama l2-r2 ile yerden şut zor olur.

• Fifa ve Pes in her türlü eksiği konu alınarak yazılmış bir makale :http://link.tl/1ONAB
  • Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum hocam olacağını yapılanın da yanlış olduğunu düşünüyorum satış politikası gereği ilgi çektiler kısa bir süreliğine pesin çok gölgesinde kalır gibi olmuştu rağbet sağladılar şimdi

• ostkreutz kullanıcısına yanıt
    Aynı olay bende de var yerdrn vuruş işi çok terso oldu sprinti R1 olanlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: ismuail

Aynı olay bende de var yerdrn vuruş işi çok terso oldu sprinti R1 olanlar için
    Aynen hocam.

Ben normale dönüp idmanlara başladım artık.
  • Merhabalar,

FIFA 19 ultımate surum aldım.Ama PS4'ü de daha yeni aldım.Oyunu PSN plus almadan oynayabiliyormuyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenacke

Merhabalar,

FIFA 19 ultımate surum aldım.Ama PS4'ü de daha yeni aldım.Oyunu PSN plus almadan oynayabiliyormuyum ?
    Oynarsın ama Ultimate Team oynayamazsın. PS Plus yokken Ultimate Edition alman önemsiz. Ama PS Plus aldırır bu söyleyeyim :)

• L1+Üçgenle cok kolay pozisyona girilebiliyor,gercek sürümde ne olur bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oynarsın ama Ultimate Team oynayamazsın. PS Plus yokken Ultimate Edition alman önemsiz. Ama PS Plus aldırır bu söyleyeyim :)

Alıntıları Göster
    Ps Plus olmadan ultimate de ofline oynayabilirmiyiz? Sanki eski fifalar da oynayabiliyordum.
  • Bence oyunun 18 le alakası yok. Bariz değişiklikler var. Paslar iyi olmuş. Keza şutlar da daha zor artık bence. Dokunuşlar, yeni gol Sevinç’leri, CL ve AL ile bence alınası bir oyun olmuş. Keşke demoda Liverpool ve Barcelona da olsaymış dedim bakalım full sürümde göreceğiz artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bende FUT oynıcam zaten ama forumda bır kac yerde Secondary hesap ıle psn plus olmadan oynayabilirsin diye yazmıştı biri FIFA 19 satarken bu yüzden sormak istedim.
  • Ben bu şut olayını hiç anlayamadım. Bu bar bazen çıkıyor bazen çıkmıyor. Biri şunu detaylı anlatsın gözünüzü seveyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenacke

Bende FUT oynıcam zaten ama forumda bır kac yerde Secondary hesap ıle psn plus olmadan oynayabilirsin diye yazmıştı biri FIFA 19 satarken bu yüzden sormak istedim.
    Şunu demek istemiştir: secondary hesabın plus olmasına gerek yok. Ps'te genel kural her türlü online oyun/mode için bir adet ps plus sahibi ana hesap olması mecburidir. Sony başka türlü izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexandro006

atmış olduğum çalım ve yeni skills ile attığım gol :)

Yaş kaç ?

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.