Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat 209 tl olduğu gün müşteri hizmetlerini arayıp oyunu iade edip 359 TLyi banka kartıma iade istemiştim. (2 gün önce)

Az önce enpara banka kartıma 359 TL iade edilmiş.

Müşteri hizmetlerini bu konuda takdir ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 14 Eylül 2018; 16:38:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro clubda hiçbir değişiklik olmadığı için bu sene almayacağım. Fut modunda yurdum bebelerini yolmaya devam edecekler yine. Neyse yolunmayı sevenlere iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

veriyorlar mıki 150 tl fark. Neye dayanarak istediniz ki?

Alıntıları Göster
    Ön sipariş verirken, ön sipariş fiyatı ile oyun piyasaya çıkana kadar bir fiyat farkı olduğunda bu farkın cüzdana iade edileceği belirtiliyordu. Ben de 359 TL den ön sipariş vermiştim. Bugün arayıp durumu belirttim. Benden ön sipariş verdiğime dair ve üstte bahsettiğim ibareye dair ekran görüntüsü istediler.

• Bu oyundan sonra Fifa 18 şaka gibi gelecektir. Atmosfer hiç olmadığı kadar iyi bir hale gelmiş. Maç boyu tezahüratlar bitmiyor. Uefa CL sadece skin olarak değil, atmosferiyle gelmiş resmen.

Gameplay'e gelirsek, offline kariyer oynayan biri olarak Fifa 17-18 oyunları kötü yapay zekadan dolayı tatmin etmemişti. 19'da legendary zorluğu harika bir challange olmuş. Maçlarım hep kafa kafaya ve keyifli geçti. Kariyerde birde Ultimate zorluğu olacak üstelik.

Özel oyuncuların özel olduğunu topu ayağınıza alınca anlıyorsunuz. Animasyonlara güzel yansımış.

Surat grafiklerinin ekranda bu kadar iyi gözükeceğini beklemiyordum.

Fifa 16'dan sonra sonunda sağlam bir Fifa geliyor

• Dünya klasında rakip bana atak yapamadı efsanevide ben atak yapamadım.Dünya klasını yapamamışlar adamlar topu alabilmek için pres bile yapmadı.

• L1+R1+Sut= yerden sert sut, topu yere vurdurarak kafa vurusu
    L1+R1+Pas = Manuel pas var artik
    R3 = vole vurmak icin topu kaldiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 14 Eylül 2018; 17:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8DDC600D

Bu oyundan sonra Fifa 18 şaka gibi gelecektir. Atmosfer hiç olmadığı kadar iyi bir hale gelmiş. Maç boyu tezahüratlar bitmiyor. Uefa CL sadece skin olarak değil, atmosferiyle gelmiş resmen.

Gameplay'e gelirsek, offline kariyer oynayan biri olarak Fifa 17-18 oyunları kötü yapay zekadan dolayı tatmin etmemişti. 19'da legendary zorluğu harika bir challange olmuş. Maçlarım hep kafa kafaya ve keyifli geçti. Kariyerde birde Ultimate zorluğu olacak üstelik.

Özel oyuncuların özel olduğunu topu ayağınıza alınca anlıyorsunuz. Animasyonlara güzel yansımış.

Surat grafiklerinin ekranda bu kadar iyi gözükeceğini beklemiyordum.

Fifa 16'dan sonra sonunda sağlam bir Fifa geliyor
    Hocam umalım da Fut ile yine batırmazlar oyunu. Hiç dokunmasınlar ya bu şekilde kalsın güncelledikçe saçmalıyorlar. Ben de çok memnun kaldım, oyun akıyor. 18'e 3 ay zor dayanmış ve satmıştım. Bu sene güzel olacak gibi bozmaz ise..

• Fakat şöyle bir durum var. ön sipariş oyun kurallarına göre oyun çıkana kadar alınan fiyatın daha aşağısı bir fiyat olursa ondan seni yararlandırıyorlar. Ben aradım ön siparişle aldım indirim olmuş dedim. ama indirim bitti dedi. bende dedimki indirim sırasında ön siparişim olduğu için alamadım, ozaman ön sipariş verenler cezalandırılıyormu. ozaman şöyle yapalım dedi. ben size link yolluyorum oraya satın aldığınız ürünün fişini ve daha sonra indirimli halinin ekran görüntüsünü atın dedi. sanırım aradaki farkı verecekler.
  • ßurock kullanıcısına yanıt
    bende aynı işlemleri yaptım ama aklıma şu geldi acaba bizi bekletip oyun çıktıktan sonrada hiçbir iade yapmayıp , oyun alımını iptal etmememizimi sağlamak istiyorlar. çünkü eğer iade olmazsa ben bur durumu protesto etmek için bu sene fifa oynamayacağım.
  • Fikret Orman Fifa 19da
    https://m.haberturk.com/fikret-orman-fifa-19-da-nasil-yer-aldi-2136370-ekonomi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    Ben direkt olarak 359₺yi iade aldım kartıma

• onnow78 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şark kurnazlığı yapmayacaklarını ümit ediyorum sadece. Yoksa indirimden yararlanamadığımızla kalacağız. Ama ben fiyat farkını vermeseler bile en azından telafi amacıyla birşeyler yapacakları düşüncesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

L1+R1+Sut= yerden sert sut, topu yere vurdurarak kafa vurusu
    L1+R1+Pas = Manuel pas var artik
    R3 = vole vurmak icin topu kaldiriyor
    Depar tuşunun R2 olduğu kombinasyonda bu değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Bu arada squad battle şeklinde ama online rakiplere karşı oynayacağımız bir mod gelmiş galiba, sezonun yanına iyi oldu bu mod. Tek hedef wl olmayacak 👍🏼
    sezonun yanına değil sezonun yerine geldi bu online sezon kalktı
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Hmmm onu bilmiyodum ama böylesi daha iyi olmuş bence. Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • artık r2 ye üst üste basınca topu ayağından açıyor. sağ analogla açmada yine mevcut ama bu biraz daha farklı olmuş. rakibin sağından atıp solundan geçme veya bacak arasından atıp geçme için kullanılabilir gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 14 Eylül 2018; 17:56:3 >
  • ps4 mesaj gondermiş teşşekur edıyolar fazla para verdğimiz için ..
  • beuchat kullanıcısına yanıt

• Aradaki farkı yatıracaklatını belirten mail sonunda geldi.

Not: çarşamba günü öğleden sonra konuşmuştum ve benden satın aldığıma dair ekran görüntüsü ve fiyatın düştüğüne dair ekran görüntüsü isteyen bir mail atmışlardı.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    evet sanki r2 de oynuyorlar ona göre yazıyolar garip
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.