Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.964
Cevap
125
Favori
185.291
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      178 Mesaj
      14 Eylül 2018 13:59:48
      Bence stad atmosferi,yeni spikerler,oyun taktikleri çok iyi olmuş menü hızlanmıs ultimate teamda kartlar arası geçişler yavaşdı şimdi hızlanmışsa iyi olur.Saçma sapan hakem foullerine şuana kadar denk gelmedim.Oynananıs da pe bir geğişiklik yok gibi yeni şut özelliği gelmiş onu daga çözemedim.Pes 19 demosunu 1 maç oynayıp silmiştim ama fifa 19 da sanırım full sürüm çıkana kadar oynucam.
      |
      |

• Yarbay
      2494 Mesaj
      14 Eylül 2018 13:59:53
      5-6 Maç karşılıklı olarak oynadım genel itibariyle çok beğendim, inşallah oyun çıktığında bu çizgiyi bozmazlar. Bence demo tam bir simülasyon olmuş.
      18'e nispeten gördüğüm farklar;
      *Tribün atmosferi çok çok iyi, çeşitli gol sevinçleri eklenmiş, taraftarlarda çeşitlilik yapılmış,
      *Paslaşmalar 18'e göre daha iyi bence.
      *Savunma yapmak kolaylaşmış, savunmadaki diğer oyuncular 18deki gibi bön bön bakmıyorlar taktiğe göre press vb uyguluyorlar.
      *Şut sistemine alışamadım bazen dağlara taşlara attım ama zamanla öğrenilir diye tahmin ediyorum, plase eskisi gibi kolay yapılmıyor.
      *Kalecilere yeni animasyonlar eklenmiş ayrıca yerden daha hızlı kalkıp oyunu başlattıklarını fark ettim.

Dün yaptığım yayın, özellikle B.Münih ile yaptığım maçtan inanılmaz eğlendim.

https://www.twitch.tv/videos/309678091
      |
      |

• Yarbay
      2624 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:07:06
      2019 yılında şu olmasın artık ya. O bacak nedir öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 14 Eylül 2018; 14:8:34 >
      |
      |

• Yarbay
      2052 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:18:12
      18 ile fark göremedim 500 TL verenlere geçmiş olsun diliyorum

Ufuk Yalman
    • Yüzbaşı
      491 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:20:55
      Fark göremeyenlere gözlerindeki bozukluktan dolayı geçmiş olsun diliyorum.

• Yarbay
      3602 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:25:55
      Bu oyunun zevki daha küçük çaplı takımlarla çıkıyor.

Demodaki tüm takımlar makine gibi olduğu için karakter farkı anlaşılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Playstation4 Network/Steam: Bilgennyk
    • Yarbay
      3480 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:27:16
      Şampiyonlar liginde finali açamıyor muyuz?

|
      |

#forzaTT
    • Yarbay
      10115 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:28:36
      Arkadaslar pes oyununda x ve kareye basinca adama mudahale ediyoruz ya. Bunu fifada nasil sagliyoruz ? Pes tus kombinasyonunu nasil saglarim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3602 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:30:55
      Adam 2 fotoğrafa bakıyor 2 maç oynuyor (daha eski FIFAları oynasa dahi) fark yok diyor. Bu gözle bakarsan tabi fark yok o da futbol o da futbol. Ona bakarsan PESle FIFA arasında da fark yok. Çünkü ikisi de futbol oyunu işte ikisinde de ronaldo var hasan ali var.
      Oyunun temeli olarak ana yapısı olarak farklılıklar baya var. Bunu çözebilen insanlar oyunu zaten beğeniyor. Çözemeyen fark yok der.
      Ha her sene 60 dolar bu oyuna verilir mi futbola düşkün değilsen verilmez

Playstation4 Network/Steam: Bilgennyk
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      14 Eylül 2018 14:36:36

Az emeğe saygı
      |
      |
      yellow canary01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn:tunakarahan
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      14 Eylül 2018 14:37:56

|
      |
      cinematique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn:tunakarahan
    • Binbaşı
      1002 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:38:06
      Şutlar gerçekçi olmuş artık. Yerden sicim gibi giden şutlar gelmiş. Anlamadığım demo diye midir bilmiyorum futbolcular bazen vurabileceği topa vuramıyor abuk sabuk vuruyor bu iyi mi kötü mü gerçekçi mi olmuş karar veremedim. Şut çekerken futbolcuların yüzü kasıyor güzel bi detay da burda var. Juve nin ev sahibi olduğu statta Harika bir atmosfer var. Tribün delicesine bağırıyor. İşi fedaiiii!!&#128514;&#128514;&#128514; bu hiç unutmam zamanında pes 2006 zamanlarında vardı uzun yıllar sonra duymak güzel olmuş. Bir de Del Piero nun resmî gibi Ronaldo’yu da koymuşlar onu çekmeyi unuttum. Ama Del Piero beni mest etti. zaten Juve fanatiğiyim kutu kapağında ronaldo da var yüzde 99 araştırıp edip üç dört ay sonra kutulu alacağım. Zorluğu arttırdıkça rakip tek pas yapıyor ya bu hiç gerçekçi değil ve sıktı. Tık tık tık tık. Bu ne arkadaş bunhn neresi gerçekle örtüşüyor. İnsanı sıkıyor bu durum tak tak pas yapıyor rakip ve kırk yılda bir yap tek paslaşmayı tamam anlarız ama zorluk legend veya bi altı olunca sürekli böyle olmaz ki arkadaş. Orta açma Harika olmuş pes e benzetmişler sonunda bu hissiyat FIFA’ya da geldi. Şutlarda da güzel gelişme var.

|
      |

• Yarbay
      4049 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:39:34
      Bence oyun aşırı hızlı. Paslar bazen füze gibi gidiyor. Yoruldum oynarken. Hız ayarını da kapatmışlar demo da ben nasıl karar vereceğim şimdi? Saçmalık cidden. Yavaşa alıp oynamak isterdim.
      |
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:40:59
      quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Adam 2 fotoğrafa bakıyor 2 maç oynuyor (daha eski FIFAları oynasa dahi) fark yok diyor. Bu gözle bakarsan tabi fark yok o da futbol o da futbol. Ona bakarsan PESle FIFA arasında da fark yok. Çünkü ikisi de futbol oyunu işte ikisinde de ronaldo var hasan ali var.
      Oyunun temeli olarak ana yapısı olarak farklılıklar baya var. Bunu çözebilen insanlar oyunu zaten beğeniyor. Çözemeyen fark yok der.
      Ha her sene 60 dolar bu oyuna verilir mi futbola düşkün değilsen verilmez
      Her sene 60 dolar verilir, hatta oldukça ucuz. Bizler 350 dolar veriyoruz, öyle hesap edersek verilmez.

Bu, insan denen canlının bir yazgısı; tembel olup çok tüketirsen daima ezilirsin. Birileri çalışkan olup çok tüketiyor, koymuyor da.

60 dolar nedir ki, Avrupa veya Amerika Birleşik Devletleri'nde bir pazar günü şehir turu yapıp üstüne bir akşam yemeği yemektir. Ya da kız arkadaşını çok lüks bir yere davet edip ona unutamayacağı bir gün bahşetmektir.

Neden betimliyorum ki, 60 lira olduğunu düşün.

|
      |

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:47:12

18'de şöyle bir gol attığımı hatırlamıyorum.. :)

|
      |

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:48:16
      Arkadaşlar fifa18 deki pointslere zam geldiği söyleniyor,12k points fifa 18 de şu an kaç para acaba,evde ps4 başında olan varmı

|
      |

psn id : birtanelkaa
    • Teğmen
      172 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:48:29
      Mbappe hilesi olur bu oyunun.
      |
      |

• Yarbay
      6548 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:50:43
      Yine bol bol maç yaptım bugünde bence bu kadar farklı yorum olması sanırım ea farklı demolar sürdü piyasaya diye düşünüyorum artık..

18'e göre daha hızlı ve seri paslaşmalar var hala oyuncular pır pır hareket ediyor tiki taka azalsın derken çok daha hızlandı, hatasız seri pas çok rahat yapılıyor Alan savunması yaparak sonraki pas atacağı yerlerde savunma yapmak lazım seri oyun olduğundan defans yapmakta zorlaşıyor.. Fut modda bile tots oyuncularla 99 pace oyuncularla bir bu kadar seri bir oyun değildi. Az birazda top büyüseydi ,oyuncu kıvraklığına el atsalar pas hata oranını ve hızını arttırarak gerçek dışı tiki takayı engelleseydi tamamdı.

Full sürüm izlediğim videolarda bu dediklerimi yapmışlar demo da eksiklikler var.

Artılar animasyonlar, AI daha iyi yer tutuyor, grafikler elden geçirilmiş biraz daha, saha aydınlatması arttırılmış daha canlı renkler kullanılmış. Tezahuratlar güzel. Animasyonlar güzelleşmiş.Şutlar zorlaşmış.

Top ayağına oturmadan fazla hızlı tepki veriyor bazen oyuncular hiç topa gerilmeden roket gibi pas yada şut çekiyorlar.
      |
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:51:18
      Eğer oyun 200-210 lira civarına düşerse satın alacağım, önümüzdeki iki ay içinde düşmezse ondan sonra satın almam. Zaten CL modu için alıyorum, karşımda 10 yaşında bir çocukla oynamak için değil. Offline için 200 lira bile çok ama uğraşmak istemiyorum update gibi ıvır zıvırlarla.

|
      |

• Yüzbaşı
      659 Mesaj
      14 Eylül 2018 14:59:28
      quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Arkadaslar pes oyununda x ve kareye basinca adama mudahale ediyoruz ya. Bunu fifada nasil sagliyoruz ? Pes tus kombinasyonunu nasil saglarim ?
      X ile pres yapıyorsun.Adama yaklaştığında O tuşu ile müdahale ediyorsun.Ayarlardan değiştirebilirsin.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.