Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimseye inanmayın kendiniz oynayın ben iyi bi oyunla karşılaşacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendim. Oynanış çok daha iyi, ufak dokunuşlar çok hoş olmuş. Umarım tam sürümde böyle çıkar.
  • Kötü mü, oyun çok iyi şu an. Gerçi online oynanış farklı oluyor ve bir sürü updatele ile değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Söyleyebileceğim şey harika olmuş. Ama biliyorum ki bozacaklar. Biraz daha simılasyona benzemiş oyun ama oyuncular pes kadar hantal değil. Umarım bozmazlar bu oyunu
    İsterse bozsunlar Fifa nın alternatifi yok el mahkum yine oynayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Uygulama, ps4, pc hiçbirinden şu anda indiremiyorum.Ücretsiz demoyu dene de silik olarak takılıyor ve kütüphaneye ekleyemiyorum.Ps4 ten store a bile giremiyorum.Şu çekik kardeşlerimiz software konusunda sürekli yarı yolda bırakıyor bizi.
    Sen önce var sistemini gozden gecir baskan hakemlerin eline birakma onlar dayilik tasliyor bi el at

• Store a giremedim,fifa 19 demo yazınca da bişey cıkmadı,ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum acaba ?

• https://youtu.be/mqIlrNauaDA canlı yayınım

• isterse kötü olsun oyun oynamak zorundayız pes rezaletinden sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Store'a girmiyor, internet web store üzerinden try free demo deyince hiçbir şey olmuyor, download listesinde gözükmüyor. Her 2 seçenekte şu an çökmüş durumda
    Aynı sorun birebir bende de var, demoyu indiremedim hala. Güncellemeden sonra böyle oldu...
  • Oyunu daha indiremedim oynayanlar beğendi mi

• %80 aynı oyun ufak dokunuşlar var grafiksel iyileştirmeler var teknik ekran farklı detaylı baya. Oyun hızı ve top büyüklüğü 18 ile aynı oyuncu kivrakliklari çok çok az yavaşlamış fark edilmiyor bile ama full sürüm izlediklerimde top büyümüş ve oyun dhaa yavaşlamıştı bakalım full sürümde görürüz . Şutlar biraz zorlaşmış. Tezahüratlar daha güzel spiker eskisi daha iyiydi sanki. Yanı öyle çok fark yok oyunda beklentinizi yüksek tutmayın kısacası full sürümde mekanikler değişik olacak.

En can sıkıcı olanı yine paslar çok hızlı ve hissiz gidiyor ve oyunda ağırlık yok div1den yine tiki takalarla dolu olacaktır böyle devam ederse.

Alex hunter modunun başındaki antremandaki kadar top büyüse ve paslara ayar çekilse çok çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 13 Eylül 2018; 18:50:28 >
  • Bu Sony'den de Psn'den de bir bok olmaz. Senelerdir aynı terane.

• demoda şampiyonlar liginde maç yapılabiliyor mu?
    edit: yapılıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 13 Eylül 2018; 18:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

%80 aynı oyun ufak dokunuşlar var grafiksel iyileştirmeler var teknik ekran farklı detaylı baya. Oyun hızı ve top büyüklüğü 18 ile aynı oyuncu kivrakliklari çok çok az yavaşlamış fark edilmiyor bile ama full sürüm izlediklerimde top büyümüş ve oyun dhaa yavaşlamıştı bakalım full sürümde görürüz . Şutlar biraz zorlaşmış. Tezahüratlar daha güzel spiker eskisi daha iyiydi sanki. Yanı öyle çok fark yok oyunda beklentinizi yüksek tutmayın kısacası full sürümde mekanikler değişik olacak.

En can sıkıcı olanı yine paslar çok hızlı ve hissiz gidiyor ve oyunda ağırlık yok div1den yine tiki takalarla dolu olacaktır böyle devam ederse.

Alex hunter modunun başındaki antremandaki kadar top büyüse ve paslara ayar çekilse çok çok iyi olurdu.
    eğer paslar hızlı olmasa fut biter net söylüyorum kimse oynamaz

• Ps store bende de sorunlu açılmıyor.

Ön sipariş verenler kütüphaneye gelip preorder ı açıp üç noktayı seçip demoyu dene diyerek indirebilir.

Ben bu şekil indiriyorum şuan. 7,45 gb.

• Demo süresi sınırlı değil, değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Aynı sorun birebir bende de var, demoyu indiremedim hala. Güncellemeden sonra böyle oldu...

Alıntıları Göster
    Web üzerinden "Try Free Demo" ya tıklayınca baya bir bekle bir süre sonra sonraki ekrana geçiyor ve onaylayınca download listesinde görünüyor fakat bende sıraya eklendi inmiyor şu an.
  • Store a girmeye çalıştığımda WS-43305-5 hata kod' unu veriyor.
  • WS-43305-5 hatasıyla boğuştuktan sonra, web'den playstation store a girip hesabıma "demoyu dene" seçeneğiyle ekledim ve kütüphaneden bularak indirmeyi başlattım. Ilk çıktığı anda da bunu denemiştim fakat demoyu ekleme henüz seçeneklere eklenmemişti sadece favorilere ekle vardı. Şu anda çalışıyor. Bilginize.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    hocam preparing yazan halka dönüp duruyor yarım saattir download baslamadı bi.sorun mu var acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.