Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.twitch.tv/castro_1021
  • abdulkadir123 A kullanıcısına yanıt
    Şu trolü reportlarmısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 13 Eylül 2018; 18:3:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • psn'de 2 gün önce 209 tl di fiyat yine yükselmiş şansa bak be :(
  • abdulkadir123 A kullanıcısına yanıt
    Sağol hewal şimdi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Download sekmesi çıkmıyor istek listesine ekle çokıyor nedenini bilen var mı?

• Demoyu indiremedim bir türlü, arkadaşın verdiği linkte de sepet boş diyor. Yardımcı olabilecek var mı
  • Arkadaslar birinizde bu nasil oyun oynanmaz bu diyip de su indirimden aldigi fifa yi bana satsin sabahdan beri her yerde ariyorum satan yok 😄

• WS-43305-5 hata kodu veriyor ve store ye giremiyorum .Hata kodlarına baktım sonuç yok.Yardimci olabilecek varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkanen

WS-43305-5 hata kodu veriyor ve store ye giremiyorum .Hata kodlarına baktım sonuç yok.Yardimci olabilecek varmi
    oyunu ön sipariş aldıysan kütüphane'ye gir, oyunun içine gir 3 nokta var yanda ona gir demoyu dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 13 Eylül 2018; 18:12:26 >
  • Son 5 dakika

• efkanen kullanıcısına yanıt
    Ps4 internet tarayıcısından store gir demoyu bul. Demoyu deneye tıkla. Sonra aynı yerde 10, 20 saniye kuyruğa ekle yazacak. Bir daha tıkladığında kütüphaneye atacak. Oradan indirirsin.
  • Arkadaşlar oyunu indirip 2 maç yaptım. Söyleyebileceğim tek şey: MUAZZAM.

Harika olmuş. İlk dikkatimi çeken şey ışıklandırma olayı. Kesinlikle gerçeğe çok daha yakın ve parlaklık çok iyi. Sahalar karanlık değil yani. Ayrıca Şampiyonlar Ligi seramonisi falan da çok iyi. Çok çok sevdim valla. Hikaye modu da Alex Hunter'ın ekran başında Şampiyonlar Ligi kurasını izlemesiyle başlıyor. Anlaşılan EA, Şampiyonlar Ligi lisansının suyunu çıkaracak iyice. Tüm ayrıntıları kullanacaklar gibi.. Harika harika harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 13 Eylül 2018; 18:16:11 >
  • https://store.playstation.com/tr-tr/checkout/buy-now/EP0006-CUSA12582_00-FIFA2019DEMOGAME-E001

Bu linke tıklayın. Zaten daha önce başka arkadaşta vermiş bu linki. Burada satın aldıktan sonra ps4’a geçin. Orada kütüphane kısmına gelin. Satın alınanlar kısmında çıkıyor demo arkadaşlar. Ben bu şekilde indirdim.

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Demo için beklentimiz harika yönündeydi zaten ama 2 update sonrası pinpona dönecek maalesef..keşke UT için farklı update çıkarsalar.

• Demo Harika diyen tayfa 1 ay sonra bidaha almam dicek 😂

• Valla ilk izlenimim maaleaef çok kötü. Kabul edin etmeyin pese benzetmeye çalışmış pas sistemini azcık bile bassan arapasına o pas geçiyor herşekilde. Ne kadar bastığının hiç önemi yok gibi sadece attığın yönde adam olsun yeter. Gerçi ne desek boş fifa 18 çıktıktan 1 ay sonra bi güncelleme verdiler arkası dönük istediğin adama pas atmak imkansız oldu. Bunada ayar çekerler. Bakalım belki ısınırım.

• Burada kimsenin yorumuna bakmayin. İndirip kendiniz oynayin. Yalniz sunu unutmayin bugune kadar demo ile tam surum sadece 1 ay benziyor gerisi klasik Fifa

• Söyleyebileceğim şey harika olmuş. Ama biliyorum ki bozacaklar. Biraz daha simılasyona benzemiş oyun ama oyuncular pes kadar hantal değil. Umarım bozmazlar bu oyunu

• Store'a girmiyor, internet web store üzerinden try free demo deyince hiçbir şey olmuyor, download listesinde gözükmüyor. Her 2 seçenekte şu an çökmüş durumda
  • Ben ancak 2 saat sonra denerim..

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.