Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
6.067
Cevap
122
Favori
196.396
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      98 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:14:04

Sec hakkını satabilirim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Erengy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      345 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:14:23

Fifa hikaye modu mu bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 12 Eylül 2018; 17:15:47 >
      |
      |
      ekoko54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      516 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:16:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Fifa hikaye modu mu bu?
      Fifa 19 journey modu girişi jim hunter ı oynuyoruz ilk girişte eski yıllarda efsane yapmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      506 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:16:52
      quote:

Fifa hikaye modu mu bu?
      Alex Hunter modundan bir throwback sahnesi.
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.
      12 Eylül 2018 17:22:25

21:00 22:00 gibi gelebilir

|
      |
      YasinJR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      838 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:23:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

Naptın hocam &#128514; Türk kredi kartı bulucakta adresini ayarlıyacakta posta kodunu girecekte tamam gift kart felan neyse de 2-3 bin çok hocam hadi sizin dediginiz gibi olsun max 100 kişi diyorum.
      https://www.revolut.com/tr/

Bu siteden tr kartı oluşturup oyunu almışlar.Ayrıca adresle alakası yok benim kaydettiğim kartlarda adreste sadece izmir yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 12 Eylül 2018; 17:24:52 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:24:05

Keşke böyle bir mod yapsalar eski futbolcularla oynasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 12 Eylül 2018; 17:24:24 >
      |
      |
      ekoko54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:24:09
      İnsanı aptal yerine koymam açıkça Budur işte. 359-500 veren adam gerizekalı anlık bilinçli olarak yapılan bir hareketten faydalanan (209₺) akıllı mı ? Ön sipariş veren insanlara umarım aradaki fark iade yapılır yoksa yazıklar olsun. 209 a satın alıp alan bir sürü insan varken de bu oyuna ben 150 liradan fazla vermem. Neyse bunların olduğu aslında iyi oldu fahiş fiyatlardan oyunu satışa çıkar e be ş*erefsiz sen zaten ut tan dünyanın parasını kırıyorsun bu ne aç gözlülük. Kara cuma da bu oyun İndirime girecek yılbaşında indirime girecek ve 359 üzerinden gireceğe benziyor 150 ye inmeyeceğine göre ne alırım ne aldırırım. Fifa yapmayacaktın bunu

• Yarbay
      3284 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:25:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

21:00 22:00 gibi gelebilir
      neden 21 22 duyummu var

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:30:15
      Primary ya da çift hak arıyorum indirimli fiyattan. Referanslarım mevcut , pmden iletişim kurabiliriz.

|
      |

• Yüzbaşı
      516 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:30:16
      quote:

Keşke böyle bir mod yapsalar eski futbolcularla oynasak.
      Keşke süper olurdu

|
      |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.
      12 Eylül 2018 17:31:13

Öyle oluyor genelde

|
      |
    • Yüzbaşı
      271 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:35:30

Hocam öyle bir mesaj atmışsın ki ea yetkilisi olsam istifa ederim

|
      |
      DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes ederi kadar.
    • Yarbay
      2067 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:37:26
      quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

İnsanı aptal yerine koymam açıkça Budur işte. 359-500 veren adam gerizekalı anlık bilinçli olarak yapılan bir hareketten faydalanan (209₺) akıllı mı ? Ön sipariş veren insanlara umarım aradaki fark iade yapılır yoksa yazıklar olsun. 209 a satın alıp alan bir sürü insan varken de bu oyuna ben 150 liradan fazla vermem. Neyse bunların olduğu aslında iyi oldu fahiş fiyatlardan oyunu satışa çıkar e be ş*erefsiz sen zaten ut tan dünyanın parasını kırıyorsun bu ne aç gözlülük. Kara cuma da bu oyun İndirime girecek yılbaşında indirime girecek ve 359 üzerinden gireceğe benziyor 150 ye inmeyeceğine göre ne alırım ne aldırırım. Fifa yapmayacaktın bunu
      359 a önceden alıp, dün de 209a alıp, sonra da 359a aldığını kredi kartına iade isteyen ve onaylanan insanlar da var forumda. Denk gelen 209a aldı işte daha önce alsa da almasa da. Fiyatın geçici süre inmesine üzülüyor insanlar şaka gibi bir ülke olduk çıktık

Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D

• Onbaşı
      30 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:42:36

Hocam öğleden beri pm den cevap bekliyorum. Bi bakar misiniz?

|
      |

Striknin adlı kullanıcıdan Horizon Zero Dawn alındı.Dr. X adlı kullanıcıdan Titanfall 2 alındı.yalnıztosba adlı kullanıcıdan Fifa 19 alındı.
    • Yüzbaşı
      827 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:49:34

ve EA sports faaliyet durdurduğunu halka açıklar....
      |
      |

AMD Ryzen 5 2600 @ 4.2 ghz 1.33v - EVGA CLC 280 AiO Cpu Cooler - ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - G-Skill FlareX 2x8 GB 3200 mhz CL14 - Zotac GTX 1060 Mini 6 GB - Samsung 256 GB M2 SSD + Samsung 860 EVO 250 GB - NZXT H440 + FSP Hydro G 750W Gold Full Modular - AOC G2460PF 24" 1 MS 144Hz - Logitech G413 Carbon Mechanical Keyboard + Logitech G633 Artemis Spectrum Headphones + Logitech G700S Gaming Mouse
      Samsung Galaxy S8, iPod Nano 7g, Lenovo Ideapad Y570
      Playstation 4 Ultimate Player Edition
      psn&steam: canozturk21
      https://valid.x86.fr/5s6g7n

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
    • Yarbay
      2387 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:52:04
      Ben bi birsey kaciriyorum yoksa forumda mi bir gariplik var? Oyunu preorder etmistim indirimsiz fiyattan, indirimi (hatayi) gorunce bu sefer ayni preorder yapili hesaba champions surumunu preorder edip, eskisini iptal ettirdim. Bunu yapmak cok mu zor yada zeka gerektiren bir sey de millet indirim icin dahi EA ve PSN sover halde... Sizin hataniz kusura bakmayin

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:52:56

Hocam kusura bakmayın ama copy paste bir oyuna 500 tl veren adamın da aklından şüphe ederim ben sadece şl lig ve kadro güncellemesi oluyor her sene ben 80 tl ye sec hesap alıp geçtim sizi bilmem ama bundan sonra da hala 500 verecek varsa buyursun versin

|
      |

• Yarbay
      2110 Mesaj
      12 Eylül 2018 17:54:26
      quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

359 a önceden alıp, dün de 209a alıp, sonra da 359a aldığını kredi kartına iade isteyen ve onaylanan insanlar da var forumda. Denk gelen 209a aldı işte daha önce alsa da almasa da. Fiyatın geçici süre inmesine üzülüyor insanlar şaka gibi bir ülke olduk çıktık

Alıntıları Göster
      sıkıntı şurda ben 27 agustosta sipariş vermiştim sabah iade aldım ve yaklasık 1 dakika ile kaçırdım.İndirim yapacaksa bunu belirtmeleri gerek,her indirime giren oyunun ne kadar süre indirimde kalacagı acıklanır,gece apar topar bi anda fiyat indirip ertesi gün bi anda eskiye çekiyorlar.İade aldıgım için yine aynı fiyattan ön sipariş yaparım yapacak bişey yok ama kendimi kazıklanmış hissediyorum suan sipariş vericek olsam dahi.

#1 FIFA 16 (PC) 1on1 Community Cup #1 Europe
      #1 TSC - I. FIFA'16 "FairPlay" Online Turnuvası
      DJ/Producer @Grothers
      Psn ID: ArdaGG1905

• 12 Eylül 2018 17:55:12
      quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Hocam bu kadar komplo gibi anlatıp uyuşturucuya benzetmeye ne gerek var? Bütün bedava oyunlar o zaman uyuşturucu mu hepsi oyun içi satın alımlar üzerine kurulu zaten. Yani uyuşturucu gibi enjekte ediyorlar ilk dozu falan bu kadar abartmaya gerek yok ucuza aldık oyunu işte basit bir olay büyütmeye gerek yok.

Alıntıları Göster
      Bedava oyun değil kardeşim dediğim zaten var gerçektede var oyun piyasası belli bir mekanik üzerine gelişiyor hatta pek çok oyun dediğime benzedi artık oyunun kendisi para değil oyunun hedefi doğrultusunda içinde bulundurduğu ve oyunu belli bir noktaya ulaşmanı sağlayacak şekilde sunulan şeylerden para kazanma üzerine yanlış mıyım o kadar pazarlama fan boy yaratma adamlarını sahaya sürme boşuna değil.İlerde iyice cüzi miktarlara çevirip Futu para üzerine endekslemeyi düşünüyorlar tabi Fut ellerinde patlamazsa.Sömürüyorlar yeni oyun piyasası bunun üzerine zaten fifa 18 de gerek oyun mekaniği gerek pakete bağımlılık gerekse paketlerin cacık olması bunun en önemli özelliği EA açıkladığı Ciro ve bu Cironun ne kaynaklı olduğunu ilan ettiğinde demek istediklerimin ne kadar doğru olduğu anlaşılıyordur umarım.

Benim dediğim bedava oyunlar kullan at oyunlar değil mobildeki gibi uygulama içi satın alma ve buna teşvik etme özellikli oyunlar Fifa'da bunun en önemli örneklerinden biri şuan.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.