Şimdi Ara

FİFA 19 PC KEY ALACAK VARMI - ÖNERİ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 28 eylülde key sitelerinde anında satış olurmu ve olursa güvenilir hangi sitelerden alabiliriz ? Yardımlarınızı bekliyorum. Hile yapanlar çok olsada zevk alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 22 Eylül 2018; 23:53:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yokmu arkadaşlar

• Oluyor hocam bilindik siteler var drmplay bursagb aklıma gelenler bynogame filan şimdi alırsanız 3 gün erken erişim diye biliyorum ama onu sorun canlı desteğe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Oluyor hocam bilindik siteler var drmplay bursagb aklıma gelenler bynogame filan şimdi alırsanız 3 gün erken erişim diye biliyorum ama onu sorun canlı desteğe
    Bursagbye baktımda hangi sürümü olduğu yazmıyor. Ultimate edition alacam da

• O siteler genelde standart sürüm satar hocam ultimate sürüm filan originden alın bence ama pahalı tabi 90 euro sanırım yada 80

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Aynen çok pahalı ama hilesiz Oynadığım için biraz önceliğim olsun istedim

• Benim bu zamana kadar güvenerek alışveriş yaptığım ve pişman olmadığım 3 site var:

1)Durmaplay
    2)oyunfor
    3)kabasakalonline

Kabasakalonline FIFA 18'in tüm sürümleri satıyordu ama şu anlık FIFA 19'da böyle bir durum yok. Ama birkaç hafta önce canlı sohbette sordum, ilerleyen zamanlarda gelebilir demişlerdi, hala yok :D

3 sitede de standart sürüm satılıyor yani. Ben bu yıl oyunfor'dan aldım. Paraf kredi kartının kampanyalarını takip ederim. Onun sayesinde hem 303 TL'ye geldi hem de peşin fiyatına 3 taksitle :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telmessos1986 -- 24 Eylül 2018; 23:13:35 >
  • telmessos1986 kullanıcısına yanıt
    merhaba oyunfor'dan taksitli alışveriş yapabiliyor muyuz yoksa sizin kartınız mı peşin fiyatına böldü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uret21

merhaba oyunfor'dan taksitli alışveriş yapabiliyor muyuz yoksa sizin kartınız mı peşin fiyatına böldü?
    Oyunfor'da da Durmaplay'de de taksit imkanı var. Ama mesela Durmaplay'de peşin alsan bile komisyon alıyorlar. Örneğin fiyat 320 iken 330 olabiliyor. Ancak oyunfor'da böyle durum söz konusu değil. Ama taksitle alırsanız o zaman fiyat farkı oluşuyor.

Benim mesela Paraf kredi kartında kampanya olduğu için 3 taksit ödedim. Peşin ödeme yaptım ama 3'e böldü. Alışveriş yapmadan önce kredi kartının kampanyalarını da takip et derim.

Yalnız şunu da unutmayın. Şu anda oyunfor'da 340 TL, Durmaplay'de 322,50 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telmessos1986 -- 25 Eylül 2018; 13:24:45 >
    Fifa points verirmi peki standart sürümde. Yada diğerlerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Fifa points verirmi peki standart sürümde. Yada diğerlerinde
    Standart sürüm'de yok zaten. Diğer sürümleri satan site de henüz görmedim. Kabasakalonline FIFA 18'in tüm sürümlerini satardı ama FIFA 19'da şimdilik satmıyorlar.
    Coinlerde devredilmeyecek galiba. İos web app güncellendi ama aynı hesabıma coinler devretmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 25 Eylül 2018; 14:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Coinlerde devredilmeyecek galiba. İos web app güncellendi ama aynı hesabıma coinler devretmedi
    Jetonlar devretseydi benim FIFA 18'den 5 milyon vardı :D Öylesine paket açıp harcadım :))

Ancak FIFA Puanları bir seferliğe mahsus devredilebiliyor.

Ben de bir şeyi merak ediyorum. Şimdi FIFA 19 mobil uygulamadan takımımı kurdum. FIFA 18 için şimdi FIFA puan alsam ve cuma günü FIFA 19'u kurunca FIFA 18'e yüklediğim bu puanları acaba FIFA 19'da kullanabilir miyim? Sonuçta FIFA 19'da takımımı kurdum. Aksilik olur mu acaba?
  • cjs-cdkeys i deneyen oldu mu hiç? 280 tl iyi fiyat, coupon falan da düşürürsek baya güzel olur :D
  • Fifa 19 Standart sürüm Origin key 250 TL. İsteyen pm atabilir arkadaşlar.
  • arkadaşlar dikkat edin etrafta dolandırıcılar cirit atıyor.
    kesinlikle başkalarından key falan almayın yakında originde sağlam inrim olacakmiş
  • (((TeAcHeR))) kullanıcısına yanıt
    Nereden duydunuz indirim olayını hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.