Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
10
Favori
69.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Bende ona bakıyordum...5 kere oyundan attı daha maça giremedim.@[F][r][k][a][n]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAKANKALLA H kullanıcısına yanıt
    Aynen ya bende de f710 var. İnternetten birkac cozum baktim da çözülmedi bulabilirseniz bana da söyleyin :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 960m ile oynuyorum Oyunda frame düşmeleri oluyor ne yaptıysam. 18de de böyleydi, full sürümde geçer herhalde
  • Benim demoda hiçbir sıkıntı yok oynadım iki maç. Gözlemlerimi söylemek isterim siz de fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

+ Oyun çok daha akıcı olmuş. Bana efsane pes 13 ü hatırlattı.

+ Oyuncuların topla hareketleri daha gerçekçi olmuş.

+ Top kontrolleri, çalımlar çeşitlendirilmiş güzel olmuş.

+ Grafikler daha gerçekçi, seyirciler güzel olmuş.

+ Şampiyonlar ligi atmosferi

+ Oyuncu yüzleri çok gerçekçi. ( Tabi bilindik oyuncuların)

+Menü müzikleri efsane.

- Menüler Fifa 18 ile aynı.

-Demodaki kısıtlı süre ve takım sayısı

-YouTube dan izlediğim kadarıyla özellikle kariyer modunda yenilik yok.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı sorun geçen sene de olmuştu düzelmişti full sürümde umarım gene düzelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ryzen 1500 x cpu 1050 ti gpu 8 gb ram var ekran kartı yüzde 60 kullanılıyor 40 50 fps arasında geziyor oyun. Böyle saçma bişey görmedim.
  • FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU]

FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU] FIFA 19 [PC ANA KONU]

• naturklich kullanıcısına yanıt
    ayarlarını kontrol et bence bendede ryzen 1700 gtx 1060 6gb 8gb ram var maç anında 150 fps leri görüyorum ultrada ayarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Bende ona bakıyordum...5 kere oyundan attı daha maça giremedim.@[F][r][k][a][n]
    Bilgisayarı açıp kapadım, antivirüs programının güvenlik duvarını kapadım, oyun ayarlarında oynamalar yaptım ama oyundan atıyor sürekli. Hata mesajı vs de vermiyor üstelik. Yarın "repair" edip tekrardan deneyeceğim.
  • Benim 6850 artık tamam dedi. Stadyumlar kapkaranlık, Bernabeu'da her yer siyah, diğer stadyumda sol taraf aydınlık, sağ taraf karanlık. 18'de böyle bir sıkıntı yoktu.

FIFA 19 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Eylül 2018; 23:02:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu begendim ama 300 lira etmez indirim bekliycez

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Bilgisayarı açıp kapadım, antivirüs programının güvenlik duvarını kapadım, oyun ayarlarında oynamalar yaptım ama oyundan atıyor sürekli. Hata mesajı vs de vermiyor üstelik. Yarın "repair" edip tekrardan deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    240 hz'den 60 hz'e çektim monitörün yenileme hızını düzeldi.
  • @Fadeout

Benim monitör zaten 60 hz idi. 59'a indirdim yine aynı
  • Ardakaşlar maç süresini nasıl uzatabiliriz varmı yaması cartı curtu
  • gene her zaman olduğu gibi yeni animasyonlar vs baya değişiklik var ama köklü değişiklik tabiki yok. en dikkatimi çeken oyuncuların interception özellikleri baya artmış. buna karşın top kapmak biraz zorlaşmış.
  • Menüde aşağı ok tuşu basılı kalmış gibi sürekli aşağı gidiyor. Maçta da oyuncu aşağı basınca yukarı, yukarı basınca aşağı koşuyor menüdeki sorun yüzünden tuşları da ayarlayamadım. Oynayamadım.
  • kontrollerde sıkıntı yaşayan arkadaşlar,geçen yıl ve önceki yıllarda da aynı olay vardı.

"alternate" olarak seçerseniz, "pes" kontrollerine dönüyor.

ben bu şekilde yaptım yine.sorunsuz çalışıyor.
  • Fifa 18’i 1366x768 çözünürlükte tam ekran modunda grafik kalitesi orta msaa kapalı fps 60’a kilitli ve dx12’de kasmadan oynuyordum. Şimdi aynı ayarları yapıyorum bariz derecede kasma var bu iki oyunun sistem gereksinimleri aynıydı kasmaması lazımdı. Nedeni ne olabilir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim alta basınca üste, üste basınca alta gitme sorunu çözüldü bugün. Dün şu videodakileri yapmıştım çözülmemişti ama bugün baktım sorun yok. Bi deneyin derim sorun yaşayanlarhttps://www.youtube.com/watch?v=_xHp8c0hm2w

Ayrıca oyunda paslar zorlaşmış. Özellikle topu kontrol etmeden pas verince yanlış gidiyor çoğu zaman. İyi olmuş bu özellik. Daha oyunu almadım ama demoyu görünce alcam heralde en kısa zamanda
  • Bir Twitch Yayıncısı ve Fifa Prolig Oyuncusu olarak düşüncelerimi belirtmek isterim,

FIFA 14 - FIFA18 versiyonlarında her seene ciddi bir gelişme gördüğüm bu oyunda FIFA 19 da 18'in üzerine çok birşey eklememişler gibi görüyorum. Oyun mekaniğinin alt yapısı 18 ile aynı..
    FIFA19 Demodan oynadığım kadarıyla transferler dışında, ne sinematiklerde, ne grafiklerde ne de oyuncu Idle animasyonlarında bir değişiklik görmedim. Sadece Oyuncu Texturelarında biraz daha koyu renklerle parlaklığı azaltmışlar hepsi bu gibi...
    Bu beni biraz üzdü açıkcası.

FIFA 19 Alır mıyım sorusuna???
    İzleyicilerim almamı istemeselerdi bu sene FIFA19 almazdım.
    Ama izleyenlerimin keyif alması için bu sene 19 ile yayınlara yeni bir oyun eklemiş olacağım felsefesiyle devam edeceğim.

Bol gollü yayınlara diyeyim..

Okuduğunuz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkeryuksel -- 14 Eylül 2018; 15:59:1 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.