Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan arkadaşlar origin idsini paylaşirsa oyun cıkınca oynayalım. id: Scarfacenk
  • Pcde Fifa grafikleri güzel seviyede online kısmı fena değil hileciler var deniliyor ben aşırı rastlamadım 17 de çok vardı bu pc konusu inanılmaz ölü hiçbir bilgi yok alanlardan yada almayı düşünenlerden sorum su ps4 konusunada pc için alanlar mı yazıyor bu konu 6 sayfa ps4 konusu uçmuş .. pc içinde ps4 konusuna yazılabiliyor mu orayı mı takip ediyor pcde alıcaklar yada oynayanlar

Birde kazandığımız coinler geçtiğimiz senelere göre 18 de ps4teki coinler kadar değerli satarken mmoga gibi sitelere bakıldığında doğru mu biri aydınlatırsa sevinirim :)
  • Arkadaşlar oyun alınmaya değer mi sizce kafam çok karışık.

Fifa 14,15,16,17,18 serisinin hepsini her sene alan birisi olarak.

Bu sene oyun 350₺+ gibi bir fiyata sahip.

Keza ben playstore.com üzerinden faturaya taksitle aldım son 2 sene. Bu seferde böyle yapacağım ama aşırı pahalı.

Bilemedim değer mi sizce? Almak istiyorum bir yandan ama fiyat çok fazla geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 9 Eylül 2018; 21:54:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar oyun alınmaya değer mi sizce kafam çok karışık.

Fifa 14,15,16,17,18 serisinin hepsini her sene alan birisi olarak.

Bu sene oyun 350₺+ gibi bir fiyata sahip.

Keza ben playstore.com üzerinden faturaya taksitle aldım son 2 sene. Bu seferde böyle yapacağım ama aşırı pahalı.

Bilemedim değer mi sizce? Almak istiyorum bir yandan ama fiyat çok fazla geliyor.
    Dostum benim her sene aldığım tek oyun Fifa serisi.Fiyatı evet çok pahalı ancak günlük hayatta 1 yıl içinde toplasan binlerce lira havaya para saçıyoruz.Keyif alacağımız bir şeye değer bence.Ben 230 liraya aldım şu an olsa 350 lira da verirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Dostum benim her sene aldığım tek oyun Fifa serisi.Fiyatı evet çok pahalı ancak günlük hayatta 1 yıl içinde toplasan binlerce lira havaya para saçıyoruz.Keyif alacağımız bir şeye değer bence.Ben 230 liraya aldım şu an olsa 350 lira da verirdim.

Alıntıları Göster
    Hocam orası öyle. Aynı durum benim içinde geçerli. Ben hayatımda hiçbir oyuna bu kadar para vermedim. Çoğu kişininde verdiğini düşünmüyorum.

Playstorede şuanda 380₺ 12 taksit ile alınır ise faturaya ek. 32₺ gibi bir ücret çıkıyor ortaya. Zaten diğer şekilde nakit alamam ben.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

• Bildiğiniz gibi fut champions maçları fıwc stadyumunda oynanıyordu. Bugün açıklanan stadyum listesinde fıwc stadyumu için sadece ps4 ve xbox da var notu düşmüşler. Acaba fut champions maçlarının stadyumumu değişti yoksa o kural mı kalktı yada PC de fut championsumu kapattılar ?
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde düşünüyorum hocam zaten ben de nakit almadım. 290 lirayı taksite böldürdüm biz de öğrenciyiz sonuçta :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben henüz almadım ama alacağım inşallah. Origin üzerinden ekleyebilirsiniz, denk geldikçe oynarız.

ID: ahmetguler89
  • 13 Eylül de demo geliyor.

FIFA 19 [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sampiyonlar Ligi her surumde var mi ?

• dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Evet her sürümde var. Sürümlerin farkı erken erişim ve FUT bonusları olması lazım.
  • Psn storeda şuan 209 lira. Acaba pc içinde bir indirim olur mu acaba? Bu haliyle alınmaz çünkü.

• Psn store ile aynı fiyatları getirmelerini çok mümkün bulmuyorum ama gelirse direk şampiyonlar sürümü alırız iyi olur yani
  • 300 lira fazla artık yeni yılda düşerse bakılır.
  • Düşmez pc için düşse bende alırım yoksa indirim bekleyeceğiz.

Ayrıca para yaptırmadan ultimate Team den zevk alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 11 Eylül 2018; 22:57:49 >
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    230 liraya nerede buldunuz? Ben çoğu yerde 330 liradan aşağı göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

230 liraya nerede buldunuz? Ben çoğu yerde 330 liradan aşağı göremiyorum.
    oyunfor.com'da pc versiyonu 325 TL. Hatta 2200 Fut Points geçen hafta 62 TL'ye düşmüştü, şimdi 130 TL olmuş nedense :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telmessos1986 -- 12 Eylül 2018; 11:7:12 >
  • Selam arkadaşlar, Origin Access Premier ile FIFA 19 Ultimate Edition oynanabiliyor. Premier alıp Ultimate Edition ile FUT'a başladıktan 1 ay sonra oyunu PlayStore, Durmaplay vs. gibi sitelerden indirimli alabileceğimizi düşünüyorum. Böyle bir aksiyon almak sizce ne kadar mantıklı olur?
  • İlk ön siparişe çıktığı zamanlar çoğu sitede 220-230 tl arasında seyrediyordu. Arkadaş erken vermiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: beykanfalcon

Selam arkadaşlar, Origin Access Premier ile FIFA 19 Ultimate Edition oynanabiliyor. Premier alıp Ultimate Edition ile FUT'a başladıktan 1 ay sonra oyunu PlayStore, Durmaplay vs. gibi sitelerden indirimli alabileceğimizi düşünüyorum. Böyle bir aksiyon almak sizce ne kadar mantıklı olur?
    Ben de düşündüm onu ama 1 aylık üyelik yaklaşık 100 liraya geliyor. O parayı verdikten 1 ay sonra Fifa'nın fiyatı yine çok düşmez bence. Sanırım zararlı çıkıyoruz bu şekilde. Toplu alım olsa bir site ile anlaşıp daha uygun fiyata alabiliriz belki. 2 yıl önce anlaşıp 100 liradan alınmıştı oyun. Geçen yıl anlaşma olmadı ama son anda Foxngame indirimli satıp 150 lira civarına almıştı. Belli bir sayı olsa en azından sitelerle görüşürdük indirim için

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.