Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    250 liraya ındırmıstım
  • Şampiyon sürümü 80 euro, bunu daha ucuza almanın bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesRodRiqueZ

250 liraya ındırmıstım
    Hani kardeşim link yok bir şey yok sadece yazı yazmışsın indirim yaptılar diye 273.80tl gözüküyor. Dün de baktım aynıydı 250 lira olarak hiç görmedim...
  • kopazar'da 240 lira şuan oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: to9y

kopazar'da 240 lira şuan oyun
    Erken erişim değil. Oyun çıktıktan günler sonra verilir muhtemelen.
  • Origin access premier ile fifa 19 u oynamak istiyorum fakat eylülün 24 ünde üniversiteye başlıyacağım.origin access premier in sitesinde yakında gelecek diyor . Ne zaman sisteme eklenir ? Üni başlamadan indirmem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlakzeyid P kullanıcısına yanıt
    origin access premier üyesiyseniz 20 eylül'de indirebilir ve tam sürümü oynamaya başlayabilirsiniz.
  • Durmaplay'den 248 TL'ye almıştım şimdi 330 TL olmuş
  • Origin access alan var mı? fifayı 20 eylülde oynamak için 1 aylık alabiliyor muyuz bunu? senelik mi alınmak zorunda yoksa?
  • Oyunun fiyatına bak 60x8= 480 TL
  • Evlendikten sonra bilgisayarımı sattığım için öncelikle bir gaming laptop almam lazım
  • arkadaşlar ps4 aldığım için daha evvel drmaply sitesinden sipariş ettiğim pc fifa 19 standart sürümü satıyorum. ayrı başlık olarakta açmıştım. aldığım fiyattan satacağım

konu başlığı
  • Bu gidişle hem pc hem oyun alma derdine gelecek yıl ps4'e geçmeye planlıyorum ben de. Çıkan her yeni oyunu oynayabilmek sistem yenileme derdi olmadan güzel olsa gerek. Bu gidişle de zaten fifa 20 ateş pahası olacağı için ps4 ile paket halinde almak en mantıklısı olacak gelecek yıl benim için de. Bu yıl 19'u aldık tabi :)
  • fifa 18 i 1544 saat oynamışım full ultimate team evet işsizim :D ama fifa 19 alamıcam sanırım 330 liraya gördüm en uygun inanılmaz rakamlar maksimum 250 tl verebilirim uygun bilen var mı ?
  • Geçen hafta 290 liraya almıştım. Kur dengesiz olunca bekliyordum baktım azalacağı yok aldım iyi ki öyle yapmışım şu an 340 tl.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuza bulsam pc için ben de alacağım da döviz kuru düşmezse satın almam zor.

Yok ki kampanya. Şu anda en ucuz oyunfor'da var. O da 325 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: telmessos1986

Ucuza bulsam pc için ben de alacağım da döviz kuru düşmezse satın almam zor.

Yok ki kampanya. Şu anda en ucuz oyunfor'da var. O da 325 TL
    Gerçi oyunparam.com'da 309 TL ama site güvenilir mi bilmem
  • Bu epin sitelerinden aldığımızda hemen kod olarak teslim etmiyorlar sanırım doğru mu ? Çıktıktan sonra mı veriyorlar ?

Birde xbox one ya da ps4 için en uygun fiyatlar nerededir ? Bu sene kurdan dolayı cihazla aynı paraya çıktı oyunlar :D
  • her sene aynı şeyi söylüyoruz ama bu seneki oyun olmuş gibi :D tek sayılı senelerde oyun hızı ve akıcılığı çift senelerde çıkan oyunlara göre daha iyi oluyor, bunu hissettim yayını izlerken
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.