Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mirzaloglu

Arkadaşlar bugün FIFA 19 satın aldım oyunu açtım fakat dil seçenekleri arasında sadece ingilizce ve polski var diğer dil seçenekleri neden çıkmadı?
    Global almamışsınız, iade şansınız varsa iade edin. Hatta ban riski bile oluyordu geçen sezonlarda eğer TR de yaşıyorsanız.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzaloglu -- 1 Mart 2019; 16:33:10 >
  • Beyler 19 alacagım pc için , önerebileceğiniz en düşük fiyatlı yer neresidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataozcan1

Beyler 19 alacagım pc için , önerebileceğiniz en düşük fiyatlı yer neresidir..
    Ben arkadaşlarım dahil olmak üzere 3 fifa aldım. Birini ea'in kendi indiriminde almıştım, 186 liraya denk geldi. Sonrasında dplay den 2 adet 200 liraya aldım. Az önce baktım 180 lira civarıydı. Herhangi bir sorun yaşamadım ve fiyatı şuan benim aldığımdan da ucuz. Bir bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivalo -- 28 Şubat 2019; 21:36:12 >
  • Kivalo kullanıcısına yanıt
    Be a pro modu güzel herkes tek adamı oynuyor ama 3 yıldır moda pek yenilik getirmediler ve sunucu sorunları oluyor arada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ataozcan1 kullanıcısına yanıt
    D****play. Oradan aldım. Hiçbir sıkıntı yok. Türkçe dahil tüm diller var. Güncelleme alıyorum. Online oynayabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 satılır pc sürümü fazla oynamadım.Almak isteyen pm atabilir
  • Squadda oyuncu değiştiremiyorum fut'tan atıyor bir bilgisi olan var mı ?
  • Origin'de indirim var: 146 TL (24 Euro)
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/deals/publishersale

Son gün 19 Mart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 7 Mart 2019; 13:1:58 >
  • Merhaba arkadaşlar FIFA 19’u geçen hafta bursagb adlı siteden 168 TL’ye aldım. Durmaplay isimli diğer site daha premium duruyordu fakat 10 tl daha pahalıydı. Şansımı denemek istedim. Her hangi bir sorun çıkmadı. Tavsiye ederim.

Ayrıca ödeme konusunda da aracı firma var zaten G2A mı G2P mi neydi tam hatırlamıyorum. İşlemi onaylamak için beni telefonla aradılar falan sorun yaşamadım yani.

Son olarak; arkadaşım olmadığı için bazı online görevleri yapamıyorum. PC oynayan arkadaşlardan bir kaç kişi eklese de görevleri yapabilsem?

nick: msbsvg

• quote:

Orijinalden alıntı: FullFlavour

Fifa 19 satılır pc sürümü fazla oynamadım.Almak isteyen pm atabilir
    fiyat 75 tl satış devam ediyor
  • FullFlavour kullanıcısına yanıt
    İlgileniyorum pm atarmısınız

• Beyler fifa 19 hesabımı satıyorum.PC platformundadır.Ekteki kadroda mbappe, son, pogba, dışındakiler satılamazdır.500k kadar yatırım ve klupte 600 tane oyuncu bulunmaktadır.

Fiyat olarak 200 lira düşünüyorum.Pazarlık yapılabilir.
    https://www.futbin.com/19/squad/5871038

Linke tıkladığınızda forum donanım yönlendirdiği için açılmayabilir, rakama kadar silip tekrar yazınız.Yada direk linki kopyalıp internet yönlendiricinizden açınız.
  • PC Platformunda kendi hesabımdaki coinsleri ücret karşılığı devrediyorum miktarı farketmeksizin ilgilenen arkadaşlar özel mesajdan ulaşabilirler.
  • Adam 1-0 ken oyundan çıkıyor. EA denen kıytırık saçmalık adama galibiyet yazıyor. İyice soğuttular fifadan 2018den beri.

• Arkadaşlar online sezonda klasman 4 teydim bugün bi açtım 10 a atmışlar tekrardan. Fifa 18 de 10dasınız burdada 10 dan başlayın diyo napcam bu saçmalığı.

• Kimyanın ne işe yaradığı hakkında bilgilendirebilir mi biri beni?
  • Son güncelleme sonrası hangi moda girsem oyundan atıyor. Hata falan da vermiyor sebepsizce oyundan atıyor. Böyle bir şey yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar yardım rica ediyorum, Fifa 19'a gelen son güncellemede sorun yaşıyorum ne yaptıysam indirmiyor. İndirme başlamış gibi gözüküyor bir iki dakika indirip kendiliğinden indirme hızı sıfıra geliyor ve duruyor indirme süreci. Herşeyi denedim, oyunu repair yaptım, defalarca origine girip çıktım, indirmeyi pause yapıp resume dediğimde yine başlar gibi yapıp aynı şekilde kısa süre sonra sıfıra geliyor indirme hızı. İki gündür böyle. EA help'e yazdım cevap bile dönmediler. Aynı sorunu yaşayan ve çözebilen var mı??
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.