Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

FIFA 19 (Çıktı) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.192
Cevap
27
Favori
53.857
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA 19 (Çıktı) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      76 Mesaj
      08 Aralık 2018 19:43:33
      Arkadaşlar merhaba, ayarlarda sesli sohbet kapalı olmasına rağmen maç esnasında rakip oyuncunun üzerinde ses işareti beliriyor. Bunu çözmenin yolu var mıdır? Çok dikkat dağıtıyor.
      |
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      09 Aralık 2018 00:08:26
      Arkadaşlar merhaba. Ben laptopu 49 inç lg tv ye bağlayıp oynuyorum. Laptopda görüntü gayet sorunsuz akıcı ilerlerken tv de özellikle kale vuruşu gibi kameranın hızlı hareket ettiği zamanlarda mozaiklenme gibi görüntü kayması gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      25 Mesaj
      09 Aralık 2018 03:40:21
      Arkadaşlar merhaba fifa 19 pc oyuncusuyum çok eskiden beri fifa oynuyorum artık bırakmak istiyorum oyun kanser etti. İşime hayatıma etki ediyor. Stress seviyem arttı sinirli bir insan oldum. Oyun elimde olunca oynamaya devam ediyorum bunun için satmak istiyorum Origin hesabımda fifa 17 18 ve 19 var. Fifa 19da 20 tane kırmızı kart ve 2 m coins var. Elimden çıksın istiyorum
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      10 Aralık 2018 00:23:30
      f710 joystick var fakat sol analog asagı yapınca yukarı yukarı yapınca asagı gidiyor ayrıca sol analogun sol üstündeki yön okları gibi tuşlar varya o tuşlar sanki basıyormusum gibi kendi kendine basıyor bu sorunu çözen varmı yardımcı olabilecek ?

• Çavuş
      42 Mesaj
      10 Aralık 2018 01:41:35

Hocam bende f710 kullanıyorum taktığım gibi oyun içinden tuş ayarı yaptım yönlerde terslik olmadı. Öncesinde farklı gamepad kullandıysanız o ayarları sıfırlayın isterseniz

|
      |
      hepson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      10 Aralık 2018 02:30:14

valla tek kol kullanıyorum bu hata yüzünden oyun oynayamaz oldum
      |
      |
      hodrimeydantnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      600 Mesaj
      10 Aralık 2018 05:42:21
      Ortak sezon oynuyoruz arkadaşla. Frikik sırasında kaleci kaleyi terk ediyor. Kac kere mail attım fotoğraflı olarak, hala düzeltmediler. Adam gibi rakipleri olsaydi bu kadar rahat davranmazlardi diye düşünüyorum.

|
      |

• Teğmen
      138 Mesaj
      10 Aralık 2018 15:36:00
      beyler pc özelliklerim i5 işlemci, nvidia 920m ekran kartı, 12 gb ram, fifa 18 e kadar (fifa18 dahil) sorunsuz oynadım, fifa 19 çalıştırır mı alıyim mi ne diyosunuz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      846 Mesaj
      10 Aralık 2018 22:56:48
      Hesabım banlanmıştı iade etmişler fifa 19 parasını Yeni hesaptan daha şevkli devam o zaman

# Akeno Himejima #
    • Kurmay Yarbay
      1618 Mesaj
      10 Aralık 2018 23:15:15

Canlı desteğe gidilirse o kapatılan hesabı da açarlar büyük ihtimal. Geçen sene ben de vpn ile almıştım, aynı şekilde hesabı kapatıp oyunu silmişlerdi. No refund demelerine rağmen parayı iade etmişlerdi. Gönderdiğim epostaya da hesabınızı geçici olarak kapattık, contact us kısmından canlı desteğe bağlanıp hesabınızı açtırabilirsiniz, cevabını vermişlerdi.

quote:

In order to regain access to your account, you will need to contact a Customer Service representative viahttp://help.ea.com/en/contact-us/new/
      using chat or phone. As you will be unable to login, when prompted to do so please click the “Having trouble accessing your account” option in the lower right part of your screen.

Once our Customer Service team have confirmed you are the correct owner of the account, your account will be reactivated. Please understand that by doing this, we will ensure the security of your account, which is a priority to us.

https://help.ea.com/en/contact-us/

Canlı desteğe bağlanıp şansını deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Aralık 2018; 23:19:41 >
      |
      |
      HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1761 Mesaj
      11 Aralık 2018 02:44:13

Gardaşım hangi sürümü ,hangi ülkeden kaça aldın? Bende FUT için FIFA alsam mı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 11 Aralık 2018; 2:44:39 >
      |
      |
      HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      846 Mesaj
      11 Aralık 2018 09:06:07

Black friday zamanı, origin Access indirimi ile beraber ( %10) South korea standart sürümünü 139.72 TL ye almıştım.

|
      |
      WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
    • Binbaşı
      1435 Mesaj
      11 Aralık 2018 19:24:04
      arkadaşlar oyundan soğudum resmen. Ama bu benim hatam ancak oyunda da hiç çözümünü bulamadım. 1 ay boyunca 8 adet fut takas fırsatı oyuncusu kazandım. Sonra yoğunluktu bilmem neydi derken oyuncuları takaslamadım. 1 aralıkta oyuna girdim ve bunları takaslama seçeneği gitmişti. Bu 8 oyuncu elimde kaldı. Bunun için bir çözüm var mı? Kasım ayında kazandığım takas fırsatı oyuncularını kullanamıyor muyum?

• Yarbay
      5019 Mesaj
      12 Aralık 2018 12:12:17
      Sprint tuşunun yerini değiştirince yerden şut kombinasyonunun ayarları kayıyor bu sorunu yaşayan var mı
      |
      |

• Yarbay
      4355 Mesaj
      12 Aralık 2018 13:14:10
      abartıya kaçmayan fiyatla Fut 19 coin alınır.
      |
      |

• Teğmen
      109 Mesaj
      13 Aralık 2018 19:15:01
      arkadaşlar fifa 19 da kariyerde seçkin zorluğa en uygun taktik nedir?
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:26:41
      quote:

Orijinalden alıntı: hodrimeydantnr

Arkadaşlar merhaba. Ben laptopu 49 inç lg tv ye bağlayıp oynuyorum. Laptopda görüntü gayet sorunsuz akıcı ilerlerken tv de özellikle kale vuruşu gibi kameranın hızlı hareket ettiği zamanlarda mozaiklenme gibi görüntü kayması gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?
      TV'nin gecikme süresi yüksek olabilir. TV'nin oyun modu varsa onu deneyim hocam o modda tepkime süresi düşebiliyor.

• Binbaşı
      1597 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:46:58
      Originde yılbaşı indirimleri nezaman başlar arkadaşlar ?
      |
      |

Steam ID:ownerplus
    • Çavuş
      42 Mesaj
      14 Aralık 2018 09:32:53

Teşekkürler cevabınız için. Oyun modunu da denedim hocam TV LG 49UF8507 50 Hz şuan V SYNC açık oynamaya alıştım sanırım. Biraz hantal oluyor oyun offline moddaki kadar akıcı olmuyor ama insan buna da alışıyor :)
      |
      |
      oytunjo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      83 Mesaj
      14 Aralık 2018 16:00:51
      Arkadaşlar Fifa 19 ne kadara düşer sizce? 190 liraların altına düşer mi PC için?
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.