Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun mu oynuyorsun a g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

18de gayet rahat bir şekilde hile yaptım. Bu seneki hile daha iyi. 18de sadece mac kazanıyordum. 19da coins hilesi daha iyi olacak
    Fifa 19 da coin hilesi mi?

Seni dolandırmışlar. Daha oyun çıkmadan hile YAZILAMAZ, bu 1. kural.
    2 si coin hilesi yapacak adam daha anasından doğmadı, çünkü veriler EA'nin databaselerinde saklanıyor, oyundan coini yukseltmeye çalışsan bile EA nın serverı geri çeviriyor.
    Ama maç hilesi yaparsın onun önüne geçemezler. Yinede siz hile yapmayın.
  • 3xtra kullanıcısına yanıt
    Origin id?

• 3xtra kullanıcısına yanıt
    Kendinden bmbe kadar emin konuşmuşsun. Polonyalilar fifada hile konusunda uzmanlar

• fifa 19 en ucuz kaca alabılırım suan ıcın ve siz kaca aldınınz ilk on sıparis cıktıgında ne kadardı bilgi verirsenız sevınırım orıgın ıd:Muhtarisback eklersenız oynarızı oyunu alıcam acil
  • FIFA 19'daki Tüm Yeni LaLiga Özellikleri

EA Sports , FIFA 19 için yayınladığı kısa bir tanıtım videosu ile İspanya LaLiga yeniliklerini tanıttı.

Detaylar şu şekilde:

EV SAHİPLİĞİ YAPIN

Yeni eklenen 16 stadyum ile FIFA 19’da daha fazla İspanyol kulübü kendi sahasında maç yapabilecek. En sevdiğiniz LaLiga kulübünü seçerek Kariyer ve Santra modlarında kendi sahanızda oynayın ya da ögeyi FUT kulübünüze ekleyerek Ultimate Team’de elde edin.

Mevcut 19 stadyum şöyle:

o Estadio Mestalla (Valencia)
    o Estadio ABANCA-Riazor (Deportivo La Coruña)
    o Estadio Benito Villamarín (Real Betis)
    o Estadio La Rosaleda (Málaga)
    o Estadio San Mamés (Athletic Bilbao)
    o Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla)
    o Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)
    o Estadio de Gran Canaria (UD Las Palmas)
    o Estadio de la Cerámica (Villareal)
    o RCDE Stadium (Espanyol)
    o Estadio de Balaídos (Celta Vigo)
    o Municipal de Ipurua (Eibar)
    o Estadio Ciutat de València (Levante)
    o Estadio de Anoeta (Real Sociedad)
    o Municipal de Butarque (Leganés)
    o Estadio de Mendizorrotza (Alavés)
    o Estadio de Montilivi (Girona)
    o Santiago Bernabéu (Real Madrid)
    o Wanda Metropolitano (Atlético Madrid)

TANIDIK YÜZLER

200 yeni oyuncu kafa taraması sayesinde ağır çekim görüntüleri izlerken veya imza gol sevincinizi yapmak için kameraya doğru koşarken LaLiga oyuncularını rahatlıkla tanıyacaksınız. Maç deneyiminden hiç uzak kalmayacaksınız.

TELEVİZYONDAKİ GİBİ

FIFA 18’deki sürükleyici LaLiga yayın paketi, özgün takım ilk 11’leri, skor tabelaları ve daha fazlasıyla birlikte tekrar karşınızda. Yenilenen ve düzenlenen grafiklerle birlikte maç öncesinde veya maç sırasında ihtiyacınız olan tüm bilgilere sade bir ekrandan ulaşabileceksiniz.

• FIFA 19 | The Journey: Champions | Official Story Trailer ft. Hunter, Neymar, De Bruyne

• ucuza yok degil mi hala
  • Şuan en uygun nereden temin edebiliriz ?
  • 4explorer4 4 kullanıcısına yanıt
    Durmaplay, oyunfor, bursagb. Bu sitelere bak

• Arkadaşlar sistemim Fifa 18’i düşük ayarlarda akıcı bir şekilde kaldırırken orta ayarda çok nadir kasma problemi oluyordu. Fifa 19 sistem gereksinimlerini internette net olarak bulamadım çok bilgi kirliliği var. Ama oyun motoru filan değişmedi kaldıracağını düşünüyorum sizce kaldırmama ihtimali var mı ona göre ön sipariş vereceğim.
    İşlemcim i7 4.nesil, ekran kartı nvidia gt 840m 4 gb, 8 gb da ram var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence oynarsın

• bekobeko1905 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bugün ön sipariş fiyatlarına baktım da en uygun 275 TL'ye gördüm. Daha ucuz bulma imkanım var mı sizce. Yardımcı olur musunuz
  • ben fifa 18i düşük-orta ayarlarda bilgisayarımda oynuyorum. fifa19 çalışmaz diye endişem var. şimdi oyunfordan ya da bursagbden falan alsam bilgisayarım kaldırmazsa iade ya da devir satışı falan oluyor mu?
  • titan54 T kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de geçerli sistem anlamında büyük bir değişiklik olmayacağını söylüyorlar. Düşük ayarda gene kaldıracağını düşünüyorum. Alırsın da kaldırmazsa satarsın burda 2.el bölümünden ben öyle düşünüyorum.

• fifa 19 suan foxngame olarak forum donanıma özel indirim yapmıstır acele edin arkadaslar saat 12 de sona erecektir büyük indirim daha ucuzu yok cok ugrastım sizler icin
  • Foxngame nasıl güvenilir mi ?

• güvenilir tabı kardesim **** bursagb oyunfor neyse buda gayet güvenilir fifa 18 icinde indirim icin cok cabalamıstım alın derım daha ucuzlamaz pahalanır son fırsat bu cok ugrastım sagolsunlar ındırdıler
  • JamesRodRiqueZ J kullanıcısına yanıt
    Nasıl bi indirim, kod falan mı var?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.