Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Bende dil konusunda herhangi bir sıkıntı olmadı
  • sebofann kullanıcısına yanıt
    Numarayı da Amerika yazdım bi sorun olmadı.

Türkçe geliyor mu gerçekten, arka sayfada İngilizce demişlerdi.
  • Ürün tükenmiş. 27 dolar, 142 liraydı. İyi fırsattı. Alanlar için iyi oldu.
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Almayı unutmuşum

Edit : Rusya vpn e kaldık 142 TL o da. Amazon da vergi de çıkıyordu 150 TL oluyordu. Türkçe olsa bile zaten ingilizce ayarlıyorum abuk subuk moo falan yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 24 Kasım 2018; 23:48:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. 2014 yılından beri fifayı Pc üzerinde oynuyorum. İki gün önce fifa19 aldım dayanamayıp. Zaten demoyu sevmemiştim ama yinede fifa aşkıyla almak istedim ve sizlerle gözlemimi paylaşacağım.

1- FİFA 18'i sakın satmayın çünkü FİFA 18 oynamaya devam edeceksiniz.(FİFA 19 pişmanlıktır)

2- FİFA 19 tarihin en saçma oyunu olmuş her ortanın ve her plasenin gol olduğu bir oyun seviyorsanız birşey diyemem.

3- FİFA 19 da güçlü rakiplere karşı hiç şansınız yok adam iyi oyuncuya sahipse ne kadar prof. olursan ol iki plase iki ortada işi hallediyor.

4- FİFA 18 neden çok değerli bir oyun biliyor musunuz? Oyundan keyif alıyorsunuz ve her şut her orta her plase gol olmuyor. İyi bir oyuncuyla oynayınca ona hayran kalabiliyorsunuz çünkü ne kadar iyi olduğu belli oluyor. FİFA 19 u 1 hafta aralıksız oynayıp mantığını anlayamadığım için kendimi salak gibi hissediyorum.

5- FİFA 19 100 tl den fazla verilmez o da yeni olduğu için adı 19 olduğu için. Aldıktan sonra "FİFA 18" e koşa koşa geri döneceksiniz..

Burada FIFA19 için söylenen tüm olumsuz yorumlar doğrudur arkadaşlar ben pek itimat etmedim ama siz edin arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum..

I LOVE FIFA 18!!!

• smhyprk kullanıcısına yanıt
    Ut için mi söylüyorsun bunları? Sistemim eski olduğundan en son 2012 oynayabilmiştim şimdi yeni laptop varken 19 u aldım ama henüz kurma fırsatım olmadı.
    Ut hiç oynamam şahsen direk normal takımlarla online seviyorum.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    hem fut için hem de online maçlar için söylüyorum kardeşim. Oynayınca ne demek istediğimi anlayacaksın. Keşke FIFA18 alsaydın ama belki seversin sen belli olmaz
  • oyunu aldım yeni yükledim,eskiden kalma 54bin puan varmış,katalogdan ne almalıyım sizce?
  • Arkadaşlar oyunu rus originden aldım. Dil seçenekleri arasında sadece Rusça ile İngilizce var. Bu oyunu Türkçe nasıl yapabilirim?
  • Merhabalar, hangi ülkenin origin hesabından alınca Türkçe dil de geliyor? Bilen aydınlatırsa çok sevinirim.

• Greqorian G kullanıcısına yanıt
    Yapamazsınız. Dil dosyalarını da paylaşmıyorlar artık. Çok kere söylenmişti forumda Rus sürümünde geçen yıldan farklı olarak ingilizce eklemişler sadece Rusça desteği vardı.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Bu bir işaret o zaman bana ingilizcemi geliştirmem için bir fırsat çıktı. :)
  • Cızırtı sorunu hala devam ediyor ne zaman patch gelirse artık

• Amerika'dan almıştım bugün biraz oynadım ama baya geri gitmiş oynayışım.
    Sezonda 2 maç yaptım Beşiktaşla. Önce Monaco sonra Fener geldi, ikisini de yendim ama onlar da kötü oynuyordu.

Dil İngilizce buarada, benim yetersiz olduğu halde çok rahat anlıyorum yazılanları.
  • oyunda acayip güç dengesi sorunu var
    semiporya 20 tane atıyorum bir üst güçteki bana top göstermiyor,ışık hızında paslaşıyor
  • Geçen ay söylediğim gibi VPN ile oyunu almanızı kesinlikle önermem. Başka bir hesaptan kendime gift gönderdim South Korea üzerinden 1 gün sonra oyun silindi. Büyük ihtimal aldığım hesapta banlandı. Kendi hesabımla alsaydım güme gidecekti güzelim hesap. 130 TL güme gitti Cdkeys sitesinde şu an en ucuzu legal şekilde 171 TL ( %5 facebook indirim kodu ile ) . Dil ingilizce.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-19-pc-eng-origin-cd-key

Edit: Banlandım geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Kasım 2018; 22:45:35 >

• Oyun deli edecek beni. Gamepadle giriş yapınca oyundan atıyor. F710 logitech sürücüsüde bulamadım sitede yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 19 kırılmış diyorlar 👀

• Hikaye modunda , alex in dedesi ile golü atınca oyundan atıyor aynı sorunu yaşayan var mı veya çözen ?

Bir de bu sokak futbolu modu nasıl oynanıyor ya bulamadım santra her modu deniyorum ama bir tülü sokak modunu bulamadım?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.