Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu almak isteyip indirim bekleyen arkadaşlara tavsiyem hiç bulaşmasınlar ben alalı 2 hafta oldu zar zor ligue 1 kadrosu kurdum depay,traore vs. fut championsde karşınızda hazard,salah,agüero eksik olmayacak siz kaleye 10 kere gidip bir gol atacaksınız ama o bir kere gelip atıp gidecek üstelik bu adam sizi yendiği için ödül olarak daha fazla jeton alacak misal ben 10000 jeton alıyosam bu adam 40000 alacak yani kadrosunu kurmuş bir adam daha çok önünüze geçeçek ben kanser olmak istiyorum derseniz alın ama yedek kolunuz olsun.
  • adamın kondogbiası 90 marquinhosu 92 kimpembesi 92 promesi 90 rating gözüküyor ve ramosdan kanteden farkları yok bu adamların kaldıki bu kişi 41212-2 oynayıp cm lerine maria-promes koymuş normal cm oyuncusu gibi hiç sorun yaşamadan oynatıyor staminasız maria dk 115 olmuş köpek gibi koşuyor kodumun hilecileri

bu oyunu PC İÇİN ALMAYIN
  • doganoztokatli kullanıcısına yanıt
    yok dostum hata vermıyor dırek atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: answer25

yok dostum hata vermıyor dırek atıyor
    bu sorun yeni güncellemeyle geldi zannedersem, umarım çözerler . ilk taktiği yapıp çıkıosun bi bakmışsın kafasına göre oyuncuların yerlerini değiştirmiş tekrar girip taktiğe değiştirmek zorunda kalıosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Nasıl yok hocam var yanlışınız var

Alıntıları Göster
    Ben ps4 grubuna yazcaktim hocam ps4 te yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun save dosyası Belgelerim/Fifa19 içindekiler mi? Bi de bu save dosyasını A hesabından oynamış olsak. B hesabına aktarma şansımız var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Dostum nasıl yaptın bende keyi bekliyorum.Demo üzerine key girince yüklüyormu ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 13 Aralık 2018; 13:4:19 >
  • doganoztokatli kullanıcısına yanıt
    oyunu oynayamıyoruz ya menude gezıyorum karıyerde oyundan atıyor kafayı yıyıcem
  • Fifa 2017 Veya 18 İyi Bir Hesap Arıyorum
  • Bu ne abi oyunla alakalı bir, iki yorum okuyalım dedik, konu hesap ve coin satış konusuna dönmüş. Almaya niyetliydim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Merhaba arkadaslar,

Oyun Black Friday da indirime girer mi acaba?
    Ben de bekliyorum. Şu an Durmaplay'de 268 lira ama şöyle bi 170-180'e düşmeden alınmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Ben de bekliyorum. Şu an Durmaplay'de 268 lira ama şöyle bi 170-180'e düşmeden alınmaz gibi.

Alıntıları Göster
    Bende öyle düşündügüm için almadım. En fazla 180 olması lazım almam için. Çünkü haketmiyor.
  • Havadan ara pas gol oyunu olmuş. İndirim zamanı rusyadan alın 150 civarı olacaktır bu ayın 20'si gibi. Geçen oyundan farklı olarak rus vpn'de bu sene ingilizce seçeneği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 8 Kasım 2018; 20:8:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Havadan ara pas gol oyunu olmuş. İndirim zamanı rusyadan alın 150 civarı olacaktır bu ayın 20'si gibi. Geçen oyundan farklı olarak rus vpn'de bu sene ingilizce seçeneği var.
    Hava pasından ziyade PS kafede oynama şansında bulundum. Böyle bir şey yok.Bütün takımlar aşırı hızlı,oyun ayarlarını kontrol ettim belki hızlı ya ayarlıdır diye ama nafile..

Güncellenmemiş haliydi yalnız,acaba şimdi ilk cıktıgından bu yana yavaşladı mı?
  • Sadece plase şutların gol olma oranı azaltıldı, ama hala pacesi olan adam yardırıp golü atıyor öyle ki bazen gözüm ağrıyor takip edemiyorum oyunu. Aşırı hızlı akıyor. Maçlarda hiç gerçekci sonuçla bitmiyor 4-4 5-5 5-3 3-3 gibi sürekli bol gollü maçlar. Ben 18 ile devam ediyorum 1-0 2-1 en olmadı 3-1 bitiyor maçlar. Ben 18'i daha çok seviyorum.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Bende 18 i cok seviyorum ama kadroların güncel olmayışı çok canımı sıkıyor.

Bu arada demek istediğimi demişsiniz. Kafede oynarken bildigin gözüm yoruluyordu takip edemiyordum maçı. 160-170 e insin de bi düşünelim sonra

• Durmaplay den alınma fida 19satılık origin hesabi satıyorum 120 tl kadro dandik para etmez 300 civarı mac yapıldı 2014 hesabi alıcı varsa 534 253 10 66 wp den yazsin sonteklif üzeri satabilirim

• Arkadaşlar almak isteyen varsa içinde fifa 18 ve fifa 19 bulunan origin hesabımı 150 tlye satıyorum.19daki kadro aşağıdadi

FIFA 19 [PC ANA KONU]

FIFA 19 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminutku -- 9 Kasım 2018; 20:29:43 >

• Arkadaşlar daha önce kalitesiz bir kolla fifa oynadığımdan tuş atamalarını değiştirmiştim sanırım aynı sebepten yeni aldığım dualshock4’te tuş atamaları değişik. Örneğin sağ ok x bunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.