Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
10
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şahsi fikrimi söylüyorum. dün demoyu oynadım. oynanışta değişiklik var. fifa 18 ve 17 zaten güzel oyunlardı. o yüzden oyunu çok bozmadan üstüne koymuşlar. pes 2012 ile pes 2010 u hatırlattı bana. animasyonlarada dikkat ettim geliştirmişler ve yenileri eklenmiş. mesela kafa topuna çıkış ve kafa vurması çok daha hoş görünüyor ve hissiyatıda güzel. oyuncuların kendilerine özel animasyonlarıda artmış. defansı biraz bozmuşlar. onuda düzeltirler diye düşünüyorum. bende videoları izlerken almam diye düşünüyordum ama demoyu oynayınca almaya karar verdim.
  • recep61 kullanıcısına yanıt
    Fikirlerin için teşekkür ederim,
    Demoyu oynadığımda bu animatikleri 18 de de görüyordum. Aynı hissiyadı verdi bana.. Hatta kart görünce verdikleri tepkiler bile 18 ile aynı? Gol kaçırmaları ofsayt tepkilerine kadar.. Hakemin oyuncuya koşmasına kadar 18'den bir fark göremedim. Tekrar tekrar inceleyeceğim. Yayındaki izleyicilerime de anket açıp bir oylama yapıp sonucu burada da paylaşacağım acaba bana mı aynı geliyor, kendimden şüphe ettim şimdi.
  • en düşük hangi fiyat hangi sitede şu anda ?
  • origin access alsak şuan bu oyunu oynabilirmiyiz ve 10 saat limitlimi yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago34

en düşük hangi fiyat hangi sitede şu anda ?
    Dünden beri dolar düşünce Durmaplay'de fiyatlar şu anda 317 TL. Oyunfor'da değişiklik yok, hala 325 TL. Kabasakalonline'da 333 TL.

Açıkçası oyun 300 TL'nin altına düşmedikçe almam herhalde
  • telmessos1986 kullanıcısına yanıt
    Artık oyun çıkana kadar 300’ün altına düşmez hocam. İndirimde düşer ama ilk 2-3 ay indirim gelmez bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renoweld

Artık oyun çıkana kadar 300’ün altına düşmez hocam. İndirimde düşer ama ilk 2-3 ay indirim gelmez bence.
    28 Eylül'e kadar döviz kurlarında sert düşüşler olursa neden olmasın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: telmessos1986

Dünden beri dolar düşünce Durmaplay'de fiyatlar şu anda 317 TL. Oyunfor'da değişiklik yok, hala 325 TL. Kabasakalonline'da 333 TL.

Açıkçası oyun 300 TL'nin altına düşmedikçe almam herhalde

Alıntıları Göster
    sanırım alıcam ben yapıcak birşey yok 2018 i 1560 saat oynamışım 1 sene boyunca 2-3 gün daha bekleyip düşmese bile alıcam
  • Bu her sene geçen seferki aynı olmuş yeaa tayfasını zaten dikkate almaya değmez. Bunlara kalsa şu anki oyunun fifa 09 la aynı olması lazım. Onları geçiyorum.

Benim eleştirim gameplay değil bence gameplay muhteşem olmuş ama eleştirim başka bir konuya :

HAKEMLER !!!!

Yılda yüz milyonlarca dolar para kazanıyorsunuz ayıp be kardeşim hala hakemler fubol topunu görse bomba sanıyorlar. Hiç mi bütçe ayrılmaz geliştirilmez bir şey yapılmaz bu konuda. Bu nasıl bir aymazlıktır.

BU kadar para veren müşteriye saygısızlık artık bu kadarı.

Faulü penaltıyı bilmenneyi geçtim hakemler ofsaytı bile bilmiyorlar. Fifanın kuralları gereği kendi oyuncuna bir pas attığında eğer rakip oyuncu topla oynama niyeti ile müdahalede bulunursa ve top gene o oyuncuya gelirse pozisyon OFSAYT OLMAZ.

bjk antalya maçında emsal pozisyon yaşanmıştı hatırlarsanız.

Fifadaki hakemler ise bunu çözmekten bile aciz. Hemen ezbere ofsayt kaldırıyorlar.

YARIN BİR GÜN VAR SİSTEMİ YAYGINLAŞACAK. Sizde oyuna koymak zorunda kalacaksınız. O zaman ne yapacaksınız peki sevgili EA ?

Hakem hataları bilerek var vs geyiği koca bir yalandır. Oyunun hakem ai yı inanılmaz kötü. Ve hiç bir şey yapılmıyor bu konuda.

• cago34 C kullanıcısına yanıt
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-19-pc-origin-cd-key

Ben burayı buldum 290 tl'ye satıyor şu an.
    Ama daha önce alışveriş yapmadım güvenilir midir bilmiyorum.
  • Arkadaşlar oyunda pas alıp verme sırasında yani geçişlerde bozulmalar oluyor görüntü net değil neden böyle oluyor?Bir de oyun çok akıcı değil fıfa 18 böyle değildi.
  • Bende de aynı sorun var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Belgelerimdeki dosyayı bana atabilir misiniz rica etsem? bende gözükmüyorda
  • maç suresini uzatma imkanı var mı ?
  • Kontrol sıkıntısı bende de var..
    Belgelerimde bulunan buttonDataSetup.ini bende yok nasıl halledebilirim?farklı bir yöntemi var mı?Full sürüm mü bekleyeceğiz? :)
  • 8GB Ram,i5 6200u,940mx ekran kartlı laptopbumda en düşük ayarlarda bile kasıyor bu nedir ya.Umarım tam sürümde konfigürasyonla falan düzeltirler yoksa aldığıma pişman olacağım
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Optimizasyonla alakası yok ne yazıkki sisteminiz yetersiz.
  • DidyeDirogba11 D kullanıcısına yanıt
    Neyi yetersiz kardeşim sen anlamıyorsun galiba. Adamın 6.nesil işlemcisi var. Ram çok rahat sağlıyor. Ekran kartı zaten çok çok önde. Bilmeden yorum yapıyorsun insanlara yardımcı olacağınız yerde.

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Hatırladığıma göre 18’de de aynı sorunu yaşamıştım full sürümde sıkıntı çıkmamıştı. Bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha var full sürümde düzeleceğini söylüyor bir sitedeki yama yapımcısı.

• Kardeşim gidip bakabilirsin yazdığı işlemci 2 çekirdek 4 iş parçacıklı laptop işlemcisi 6. nesil olsa ne olur maks frekans 2.8 ghz 3. nesil i3 lerle kıyaslayamazsın bile belki. Ayrıca o yazdığı ekran kartından sadece görüntü alırsın gt 940mx gtx 750 ile bile yarışamaz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.