Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyonlar Ligi durumu güncellendi, ŞL olacak. Kaynak: BSC

Ancak şunu da söylemekte fayda var. Arkadaş Türkçe spikermiş, Hasan Mustan ile görüşme ihtimaliymiş falan, bu nasıl bir hayal gücüdür? Akıl var mantık var. Türkçe spiker fikri çok ama çok uzakta. Kolay olacak bir iş değil. Kendinizi sakın kaptırıp da konuyu açan arkadaş gibi sonradan hayal kırıklığına uğramayın. TR spiker gelirse sürpriz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ea Sports youtuber'dan spiker yapmaz, onu yapsa yapsa vizyonsuz Pes yapar. Oyunda yer alan spikerlerin tamamı en az 15-20 yıl resmi maçlarda spikerlik yapmış ünlü spikerler. Türkçe spiker koymak istediklerinde bu işi seve seve yapıcak sıkı Fifa oyuncusu spikerlerimiz var biriyle anlaşır yaptırırlar
  • UEFA lisansı şahane oldu..
    Umarım Camp Nou stadı da alınır da eskiye döneriz mis gibi
    Alma niyetim hiç ama hiç yoktu 19'u ama bu haber on numara oldu benim için
    Bi GS forması bi de FIFA 19 yapar önümüze bakarız
  • Umarım oyuna grafik yapmayı ihmal etmezler

• Avrupa lisanslarını iyi kullanırsa Fifa harika olur. Kariyer modunda daha gerçekçi bir deneyim ve yeni oyun modları, tadından yenmez.
  • 12 yıl olmuş EA'in son CL oyunundan. Zaman ne çabuk geçiyo daha dün gibi oynadığımı hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 13 Mayıs 2018; 12:31:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

12 yıl olmuş EA'in son CL oyunundan. Zaman ne çabuk geçiyo daha dün gibi oynadığımı hatırlıyorum.

Vay be hakikaten nasıl geçmiş zaman. Ayrı olarak çıkarmışlardı çok iyiydi.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Aynen EA'in ayrı çıkardığı CL'ler güzeldi, umarım kariyerden bağımsız mod da eklerler PES'teki gibi.

• http://www.fifplay.com/fifa-19-leagues-vote/ böyle bir şey var tff 1. lige oy arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 199kewell

http://www.fifplay.com/fifa-19-leagues-vote/ böyle bir şey var tff 1. lige oy arkadaşlar
    1. YIZ ama cok ufak bir farkla ; destek sart cok keyifli olur kariyer modu.
  • Uefa yi da aldilarsa gecmis olsun bir halt gelistirmeyecekler yine. Robotik fifaya devam. Bu sene de uefa nin ekmegini yiyip yatarlar yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

- Real-time ışıklandırma (PES 2019'un trailer'ında gördük). Gün batımı başlayan bir maç hava kararmış, stad ışıkları açık bitsin.
    - Eski PES oyunlarındaki gibi forma seçiminde shirt - short - socks kombinasyonları yapabilelim 3 takım forması arasında.
    - PES'teki gibi detaylı bir Editor / Customization modu gelsin.
    - UEFA Champions League :)
    - Momentum'u kaldırmayacaklarını biliyorum ama en azından daha mantıklı şeyler yaşansın.
    - Eski FIFA'lardaki gibi kendi tezahüratlarımızı, menü müziklerimizi ekleyebilelim.
    - Menü tasarımları da yenilensin artık :)

Ek;

- Alex Hunter modu yerine daha daha detaylı bir kariyer modu olsun.
    Dediklerinin hepsi güzel. 2.dediğini EA iletişimden talep ettim ben iletecez dedi

• Uefa lisansı için resmi duyuru gelmedi değil mi?
  • Türkçe spiker olayı bana çok ciddi gelmiyor bi ihtimal gelirde profesyonel isimlerle çalışırlar umarım, sesegel kanalındaki eleman o atmosferi veremez ya...öyle olursa orijinallere devam :)

Beyler konsollar değişmedi, o sebeple köklü yenilik değişim beklemek hayal ve rekabetten dolayı zaten pekte itici güç yok, muhtemelen şampiyonlar ligi uefa lisansıyla 19 u geçiştirecekler...

Ea radikal köklü değişimler yapması İçin öncelik ciddi rekabeti olacak diğer mevzu ise oyunculardan ciddi tepkiler gelecek, bunlar olmadığı sürece makyaj devam makyaj devam :)

• Bu sene Uefa lisansları hariç pek yenilik beklememek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufkrkmz

Bu sene Uefa lisansları hariç pek yenilik beklememek lazım.

Yine aynı oyunu sürecekler değişmesi için konsol değişmesi lazım heralde. Kaeiyer modu 5 yıldır aynı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Uefa yi da aldilarsa gecmis olsun bir halt gelistirmeyecekler yine. Robotik fifaya devam. Bu sene de uefa nin ekmegini yiyip yatarlar yine.
    FIFA 17 de Alex Hunter'ı bitirmiştim o zaman PES 17 eksiklerle dolu oyun olduğu için pek oynamadım.

PES 2018'i çıktığı günden beri oynuyorum, online için konuşmuyorum. Evde kuzenler kardeşim arkadaşlarla yapıyoruz aldığımız zevk muazzam. Oyun oturaklı keyifli dakikalar geçiriyoruz.

Geçen gün dedim FIFA 18 Alex Hunter a başlim FIFA 17 de bitirmiştim. Abi oyunun ilk 5. dakikasında kusma geldi bana. Oynanış, top sürme, paslar, ara paslar, ikili mücadeleler bir oyun bu kadar mı berbat olabilir? Kaç kere FIFA 18'e şans verdim daha bir kez maçı tamamen bitiremedim. UEFA lisansınıda aldılar. FİFA 18 v2 olarak çıkar bu yıl artık.

Şahsen PES 2019 dan çok ciddi yenilikler bekliyorum oynanış anlamında. Zaten oynanışta zirve yaptılar bu sene dibine vurucaklarını düşünüyorum.

Yılların FIFA oyuncusu olarak bu zamana kadar oynanışta hiç bir zaman PES 2018 kadar gerçekçilik yakalanmadı. FIFA da ise FIFA 12 ve 13 favorimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

FIFA 17 de Alex Hunter'ı bitirmiştim o zaman PES 17 eksiklerle dolu oyun olduğu için pek oynamadım.

PES 2018'i çıktığı günden beri oynuyorum, online için konuşmuyorum. Evde kuzenler kardeşim arkadaşlarla yapıyoruz aldığımız zevk muazzam. Oyun oturaklı keyifli dakikalar geçiriyoruz.

Geçen gün dedim FIFA 18 Alex Hunter a başlim FIFA 17 de bitirmiştim. Abi oyunun ilk 5. dakikasında kusma geldi bana. Oynanış, top sürme, paslar, ara paslar, ikili mücadeleler bir oyun bu kadar mı berbat olabilir? Kaç kere FIFA 18'e şans verdim daha bir kez maçı tamamen bitiremedim. UEFA lisansınıda aldılar. FİFA 18 v2 olarak çıkar bu yıl artık.

Şahsen PES 2019 dan çok ciddi yenilikler bekliyorum oynanış anlamında. Zaten oynanışta zirve yaptılar bu sene dibine vurucaklarını düşünüyorum.

Yılların FIFA oyuncusu olarak bu zamana kadar oynanışta hiç bir zaman PES 2018 kadar gerçekçilik yakalanmadı. FIFA da ise FIFA 12 ve 13 favorimdi.

Alıntıları Göster
    Fifa 17 de binlerce mac yapmis biri olarak Pes 2018 fifa 18'i bence de imha etti. Pesin yuzunden degil fifanin tembelligi yuzunden oldu bu. Istese fifa neler yapar neler de yapmiyor iste robotik oynanisi bilerek tutuyorlar cunku futta en etkili yontem bu tur pinpon oynanis. Adamlar futtan kazaniyor neden gercekci yapmaya calissinlar ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Mayıs 2018; 13:3:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Fifa 17 de binlerce mac yapmis biri olarak Pes 2018 fifa 18'i bence de imha etti. Pesin yuzunden degil fifanin tembelligi yuzunden oldu bu. Istese fifa neler yapar neler de yapmiyor iste robotik oynanisi bilerek tutuyorlar cunku futta en etkili yontem bu tur pinpon oynanis. Adamlar futtan kazaniyor neden gercekci yapmaya calissinlar ki.

Alıntıları Göster
    FIFA'nın oynanışı rezalet. EA olarak tehlikenin farkında bile değiller. Hala üstünüz sanıyorlar. Halbuki oyun çöp. Kanser gibi bir oynanış var. İnsanı fıtık ediyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.