Şimdi Ara

FIFA 18 [Xbox One X] Ana Konu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
12.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demo'yu al'a bastığımda sadece çalışıyor... yazıyor ve ardından bizim tarafımızda bir hata oluştu diyor. Benden başka bu hatayı alan var mı?

Edit: Pc'den Microsoft Store'a girerek FIFA 18 Demo'yu Xbox'a yükle dedim ve sorunu bu şekilde çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkarb -- 12 Eylül 2017; 20:54:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler berbat oyuncu yüzleri les fifaci olarak bu sene pes diyorum

• Kardeşlik ile almak isteyen pm atsın

• quote:

Orijinalden alıntı: KediKovalayanPsikopatFare

Grafikler berbat oyuncu yüzleri les fifaci olarak bu sene pes diyorum

tamam.
  • Beyler ortak arayan vs yokmu?

• Trail indirmeye açılmadı sanırım değil mi?
  • arkadaşlar biraz düşündüm bu sene fifa oynamamaya karar verdim içinde cristiano ronalda olan hesabımı devredicem ilgilenen olursa pm atabilir
  • Oyun erken erişime açıldı arkadaşlar , eve gidince oyuna dalacağım
  • Ben de gece indirmeye başladım, akşam bakalım. Ya direk alacağım ya da ilk kez bu sene kendime hakim olup noel indirimini bekleyeceğim.
  • Dün gece web app başladı bugün sabah oyun başladı ama transfer pazarına bakınca arkadaş ne ara 150k coin yaptınızda çatır çutur transfere başladınız diyesim geliyor.
  • Trial'ın boyutu ne? Aynı mı oyun ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

Trial'ın boyutu ne? Aynı mı oyun ile?

1 gb update var oyunun üzerine.
  • arkadaşlar içinde cristiano ronaldo olan hesabımı uygun fiyata devredicem ilgilenenler pm atabilir
  • Oyunu yaklaşık 1 saat kadar oynadım , ilk dikkatimi çeken olay pasların ve defans yapmanın zorlaşması oldu , ezbere pas yapılmıyor ve pasın şiddetini iyi ayarlamak gerekiyor , defansda da tackle tuşuna basa basa rakibe gittiğiniz zaman defansda çok açık verirsiniz , iyi pozisyon alıp sabırlı bir şekilde defans yapmak gerekiyor. Oyun hızı gayet yerinde arcade bir havada geçmiyor maçlar ve hızdan çok pasa dayalı bir oyun olmuş.Ama bu Ronaldo gibi oyuncuların hızlarını kullanamayacağı anlamına gelmesin boş bıraktığınız zaman hızlı oyuncular çok etkili olabiliyor.O dengeyi iyi kurmuşlar .Oyun dışardan bakınca 17'ye benzemesine rağmen oynanış olarak farklı hissettiriyor , uzun zaman sonra belki de yeniden bazı mekanikleri öğrenmek gereken ilk Fifa olmuş gibi gözüküyor yani eski yıllardaki oynanış stratejilerinizi değiştirmeniz gerekebilir.Sadece 1 saat civarı oynadığım için çok fazla analiz de yapmak istemiyorum biraz daha oynayıp görmek lazım.

Oyunda beğenmediğim 2 şey oldu , birincisi ortalar çok etkili geldi ,eski yıllara göre çok daha farklı orta kombinasyonları var ve değişik goller oluyor ama ortadan gelen gol sayısı biraz fazla geldi ilk izlenim olarak, belki oyuna henüz alışamadığım için olabilir.İkincisi ise oyunu Xbox One X ve Pro'ya göre mi dizayn ettiler bilmiyor ama gece ışıklandırması çok berbat geldi , saha zemini çok yeşik ışıklar da çok sönük duruyor.

Erken erişim izlenimlerim bu şekilde , day 1 patch gelip oyunun pasa ve gerçekçiliğe dayalı yapısını değiştirmezler umarım çünkü oyun bu haliyle hem zor hem de çok zevkli olmuş.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Yorumu sanki kendim yazmışım gibi .. :) Ne ara yazdım ben bu yorumu diye düşündüm. Aynı şeyleri düşünüyorum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Yorumu sanki kendim yazmışım gibi .. :) Ne ara yazdım ben bu yorumu diye düşündüm. Aynı şeyleri düşünüyorum. :D

360 zamanından beri aynı sahalarda top koşturuyoruz normaldir
  • çok güzel anlatmışsın, dediklerinin hepsine katılıyorum, dün 2 saat FUT oynadım resmen feleğim şaştı.
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Öyle valla doğru. :D Ben oyunu oynamadan önce gram umudum yoktu. Pes 18 iyi bir atak yaptı onu alabilirim falan diyordum. FIFA 18 videoları kötü görünüyordu. Kendin oynayınca 17 ile 18 arasında baya fark olduğunu anlıyorsun. Tek korkum oyunu hızlandırmaları. Oyundaki yavaşlık ve oturaklılık her şeyin güzel olmasını sağlıyor.
  • Fifa'yı aldığım hesapta ea access yok ama kullandığım hesapta var. Ben de erken erişimde oynayabilir miyim ?
  • Oyun hızı güzel geliyor ama hızı yüksek olan oyuncuların bir anda fırlaması abartı olmuş bence. Özellikle mane vs. gibi oyuncular patlayıp gidiyor, yakalamak çok zor. Alan katetmek kolaylaşmış sanki.

Bunun dışında orta pozisyonu yakalamakta çok zorlanıyorum. Benim oynadığım taktikle de ilgili olabilir ama 17'de çok rahat kanada gelip orta kesebilirken, 18de kanada inmekte çok zorlanıyorum. Bire bir de çalım ile orta fırsatı yakalamak zorlaşmış sanki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.