Şimdi Ara

FIFA 18 SPOTÇU TAKİP - TOPLU ALIM - STANDART VERSIYON GELDİ ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
8.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonu doğubanktaydım ve adamlar kendilerini d&r ile karşılaştırıyorlar fiyat verirken, en uygunda 240tl satılır diye duydum. Black friday zamanı beklenir gibime geliyor. Zaten oyunda aman da aman farklarda gözükmüyor.
  • Dijital almayı neden tercih etmiyorsunuz? Her defasında disk tak çıkar büyük dert.. Hepsi için demiyorum, spotçıların çoğu yalancı. Bugün gel, olmadı.. yarın gel.. Dijitalde 26'sında oynanabilecek. Bence herkes dijital alsın, fiyatlar bakın nasıl inecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Dijital e arada indirim geliyor o zaman fiyat uygun oluyor. Geçen ay elimde for honor kutulu oyun vardı sıfır gibi. Spotçu 20tl veririm dedi. O kadar etmez de alayım bari havasıyla. Tabi ona satmadım.ama kendisi satınca o fiyatla alakası olmuyor yeni oyunları da gayet yüksek fiyattan satıyorlar. Eskiden resmi mağazayla spot arasında uçurum vardı şimdi fiyatlar aynı gibi

Reklam yapmak gibi bir amacım kesinlikle yok ama for honoru daha geçenlerde sorduğumda kahraman konsol 60 tlye sayarız dedi. 20 tlye sayarız diyen spotçu kazıklamaya çalışmış sizi ordan alışveriş yapmamanızı öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Başka birine 75 e sattım sanırım. Spotçu işi kazık işi. Ölü fiyata alır yüksek fiyata satar. Re7 de vardı 50 tl gibi bişey demişti. Bizim ihtacımız yok ayağı yapıyorlar. Lan sanki benim çok ihtiyacım var 2 oyun satılmasa açlıktan ölürüm. Alsan ne almasan ne dursun dolapta açar arada oynarım. Her malın bir alıcısı vardır elbet

• Cep telefoncuya cep telefonu spotçulara da oyun satılmaz bu kadar basit
  • Oyunu 24 unde uygun bir fiyata en hizli sekilde insallah alacagiz.

Beyler herkes online 260 tl bayilarak aldi mi yoksa isim yazdirmak isteyen varsa paylassin bana ozelden yazanlari not aliyorum.

• Ümraniye'de gözde elektronik var. Oyunları hep oradan alırım. Örneğin pes 18'i 150 liraya almıştım.
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    evet en iyisi gözde, tahmini fifa 18 210 TL olacak. eski fifayıda 60 a sayıyor
  • Fifa 18 i istanbuldan alacaklarin talebi artmaya basladi. Mesajlarla cevap vermeye calisiyorum ve not aliyorum. Donanimhaber kullanicilarina yardimci olmak isteyen oyun merkezi, oyunu pazar gunu aralarinda ntvsporun cok unlu bir sunucusu ve bazi futbolcularinda bulundugu ozel bir kesime ve bizlere temin edecek.

Bana ismini yazan arkadaslarin nicklerini kendisine veriyorum. Toplu alima ozel fiyati da cumartesi yada pazar gunu alacak kisilerin cokluguna belirleyip bizlere soyleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerbb

Fifa 18 i istanbuldan alacaklarin talebi artmaya basladi. Mesajlarla cevap vermeye calisiyorum ve not aliyorum. Donanimhaber kullanicilarina yardimci olmak isteyen oyun merkezi, oyunu pazar gunu aralarinda ntvsporun cok unlu bir sunucusu ve bazi futbolcularinda bulundugu ozel bir kesime ve bizlere temin edecek.

Bana ismini yazan arkadaslarin nicklerini kendisine veriyorum. Toplu alima ozel fiyati da cumartesi yada pazar gunu alacak kisilerin cokluguna belirleyip bizlere soyleyecek.

Fiyat belli oldu mu ona göre talep daha da artabilir bende düşünebilirim .

• Ben de İstanbul'dayım ve cd almayı düşünüyorum, dijital alamadım kredi kartı hatası yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsaimx -- 22 Eylül 2017; 22:23:11 >
  • Az once bir gelisme aldim. Yarin oyun merkezine ronaldo edition 389 tl den ismini vereceklerime temin edilebilir durumdaymis. normal versiyonu sali yada carsamba turkiyeye gelecek buradan herkese haberdar edecegim.

Oyun ilk geldiginde spotculara pahali gelecek erken almak istemeyenler haftaya daha ucuza alabilecek.

Gelismeleri ve fiyatlari buradan paylasacagim

• Ben de düşünüyorum dijital alamadım kredi kartı hatası veriyor diye

• 500 yapsalarmış 389 lira nedir ya :)

• 150 tl den fazla vermem bu oyuna zaten sırf alex hunter hikayesini oynamak icin alıcam sonra da satarım gider, kanser olmaya niyetim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerbb

Az once bir gelisme aldim. Yarin oyun merkezine ronaldo edition 389 tl den ismini vereceklerime temin edilebilir durumdaymis. normal versiyonu sali yada carsamba turkiyeye gelecek buradan herkese haberdar edecegim.

Oyun ilk geldiginde spotculara pahali gelecek erken almak istemeyenler haftaya daha ucuza alabilecek.

Gelismeleri ve fiyatlari buradan paylasacagim

Hocam ben de oyunu haftasonu almak isteyenlerdenim, beni de listeye yaz diyecektim ama bu fiyatı gördükten sonra afalladım.

Bu spotçuların yaptığı tam çakallık, her sene Fifa yı ilk günden koştur koştur almaya gidenlerdenim ama bu işin artık suyu çıktı. Yüzde yüz eminim ki ellerinde standart sürüm de mevcut ama bizim sabırsızlığımızı fırsat bilip pahalı sürümünü daha da yüksek fiyattan satmak istiyorlar. 389 tl fiyat nedir ya? Resmen salak yerine koyuyorlar artık insanı, dalga geçer gibi "Oyunu ilk oynamak istiyorsan bana muhtaçsın ite ite benden alacaksın, ben de sana istediğim fiyattan iteliycem" diyorlar.

Aslında bu durum 2-3 sene önce başladı, 3 sene önce spot fiyatları ilk çıkış sırasında bandrollü oyuna yaklaşmaya başladı ve yavaş yavaş her sene fiyat tırmandı, geçen sene oyun bandrollü ile aynı fiyata çıktı ama yine hadi 3-4 gün önceden oynıycam diyip aldık. Fakat bu nedir ya... Ronaldo edition ın dijital fiyatı 309 TL tam 80 tl ucuz ve oyunu pazartesiden itibaren oynamaya başlıyorsun.

Bu kadar yazdım ama bu duruma neden olanlar da ben ve benim gibi yapanlar. En azından artık ben bu fiyatlara spottan oyun alıp da, kendi elimle benimle dalga geçilmesine, keriz yerine konulmaya izin vermeyeceğim. Zaten hayat bu kadar pahalılanmışken kimsenin bu fiyattan kolay kolay oyunu alacağını düşünmüyorum. Millet benim gibi bu kararı alıp fiyatlar spot standardı olan seviyelere düşene kadar biraz beklese bakın görün önümüzdeki sene kaça çıkacak Fifa...

• onculcan O kullanıcısına yanıt
    2 gün önce oyun oynıcaz diye 80 lira para istiyorlar ki icon edition bile daha ucuz. Günlük 40 liraya fifa oynayacaz.Harika

• ronaldo edition da bi artı yok , 220 civarı standart sürümü pazartesi veya salı en geç spotçulara düşer
  • Ronaldo sürümü o fiyata yapmayın etmeyin beyler öyle fiyat mı olur insanın durumu ne kadar iyi olursa olsun über zengin bile olsam bir bluray parçasına o fiyatı vermem 2 gün erken oynamak için enayilikten başka birşey değil.
  • 119 tl den alıyordum 3-4 sene önce oyunları. Bu pazarın kaymağını gören çakallar atladı merdiven altı sektöre. Bal, kaymak adamlar götürüyorlar. Bizim insanımız sabırsız oldukça ps5'in oyunları 300tl minumum buraya yazdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.