Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam meksikadan alın demedim originden sonuçta başka ülkeden alıyoruz ya banlanmadım onu söylemek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi gerçekten. Bir önceki sayfada arkadaşın birisi yazmıştı merak edip bakmıştım fiyatına 149.5TL yazıyordu. Şimdi girip tekrar yatmadan bakayım dedim. Fiyatı 175.90 TL olmuş. Yahu arkadaş hangi site ismi geçse adamlar buradaki 300 kişinin sanırım gidip oradan alacağını düşünerekten fiyatı artırıp kazıklamaya çalışıyorlar. Enayi çok ya piyasada artırın bakalım fiyatları..

DROYUN dan sonra paragöz sitelere bir yenisi daha eklendi..

bahsi geçen site burası
    https://www.gameharbor.net/fifa-18

Yazık gerçekten yazık. Umarım kimse aldanıp alışveriş yapmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15FT1905

Şaka gibi gerçekten. Bir önceki sayfada arkadaşın birisi yazmıştı merak edip bakmıştım fiyatına 149.5TL yazıyordu. Şimdi girip tekrar yatmadan bakayım dedim. Fiyatı 175.90 TL olmuş. Yahu arkadaş hangi site ismi geçse adamlar buradaki 300 kişinin sanırım gidip oradan alacağını düşünerekten fiyatı artırıp kazıklamaya çalışıyorlar. Enayi çok ya piyasada artırın bakalım fiyatları..

bahsi geçen site burası

Daha tanınır ve 10 TL daha ucuz yerler varken sanmıyorum ki birisi diğerlerine bakmadan oraya güvensin. Hem adın neredeyse bilinmiyor hem de diğerlerinden daha pahalıya satmaya çalışıyorsun. Birdenbire fiyat arttırması en hafif tabirle ahlaksızlık. Bir taraftan da acaba birkac hafta önce diğer siteler 140 civarında iken alsa mıydık diyorum düşecek gibi durmuyor.

Yanlış anlaşılmasın cabalarinıza saygı duyuyorum güzel bir grubuz. İnşallah oyun çıkmadan önce umduğumuzu buluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 20 Eylül 2017; 0:58:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

quote:

Orijinalden alıntı: 15FT1905

Şaka gibi gerçekten. Bir önceki sayfada arkadaşın birisi yazmıştı merak edip bakmıştım fiyatına 149.5TL yazıyordu. Şimdi girip tekrar yatmadan bakayım dedim. Fiyatı 175.90 TL olmuş. Yahu arkadaş hangi site ismi geçse adamlar buradaki 300 kişinin sanırım gidip oradan alacağını düşünerekten fiyatı artırıp kazıklamaya çalışıyorlar. Enayi çok ya piyasada artırın bakalım fiyatları..

bahsi geçen site burası

Daha tanınır ve 10 TL daha ucuz yerler varken sanmıyorum ki birisi diğerlerine bakmadan oraya güvensin. Hem adın neredeyse bilinmiyor hem de diğerlerinden daha pahalıya satmaya çalışıyorsun. Birdenbire fiyat arttırması en hafif tabirle ahlaksızlık. Bir taraftan da acaba birkac hafta önce diğer siteler 140 civarında iken alsa mıydık diyorum düşecek gibi durmuyor.

Yanlış anlaşılmasın cabalarinıza saygı duyuyorum güzel bir grubuz. İnşallah oyun çıkmadan önce umduğumuzu buluruz.

Aynen katılıyorum. Söylediklerinizde haklısınız. Tadı kaçtı bu fiyat politikasının. Umarım beklediğimize değecek bir satıcı ile anlaşma sağlanır da oyuna sayılı günler kala sıkıntı yaşamayız.

• Cok heyecanlı bir bekleyiş umarım hersey istediğimiz gibi olur fifa yoldaşları

• hocam kabasakal ile görüştüm konuyu aktardım dip fiyat çalışıp bize döner misiniz dedim. Referans olarak konunun linkini attım. Çalışma yapıp döneceklerini söylediler. Bilgi gelir gelmez paylaşacağım sizlerle. Yabancı sitelerden de teklif alıyorum geliyor. Fakat bize uymadığı için sizlerle paylaşmadım gelen 3 teklifi.

DipNot: Ben dahil bir çok arkadaş aynı şikayeti alıyoruz. Hergün Origin parola sıfırlama maili alıyorum. Bu konuda Telefon numaranızı eklemeyi unutmayın
  • Arkadaş ne geliyorsa başımıza aç gozlulukten geliyor.Durumum çok müsait değil yoksa 3 üne 5 ine bakmadan alacağım ama bu gidişle anca 4 5 ay sonra alabilecegim

• Ekleyin hocam

• Ben müşteri hizmetlerinden hintliye fiyatların yüksek olduğundan bahsettim.
    Easports'un forumundan yazın onlar fiyatları ayarlar fln dedi.
    Aslında denemek lazım.
    http://fifaforums.easports.com/en/
  • bugün inşallah güzel teklif veren bir firma olur da oyunu alırız.
  • Buraya da toplu alım için bakılabilir aslında. Boşta olsaydım mesaj atardım ancak akşama kadar doluyum ilgilenebilecek olan var mı? Belki reklamlarını yapmak birşeyler yaparlar.

https://www.gamebayi.com/fifa-18-origin-cd-key
  • hocam görüştüm arkadaşlarla şimdi mevcut fiyatın üzerine indirim uygulayamayacaklarını söylediler. Fiyatlar artabilir diyorlar.araştırmaya devam ediyoruz en uygun fiyatı bulursak bilgi vereceğiz dediler umutsuz vaka gibi geldi bana
  • Yarın oyunu 10 saat olarak ea acess üyelerine açacaklar oyun çıkacak hala alamadık ne olacak çok merak ediyorum

• Gamesrocket.com sitesinde 45$ fiyat var. 157 gibi bir fiyat yapıyor. Bizim bu yalancı dolandırıcı Türk key satan sitelerden almak yerinde buradan alınabilir. Buradan The Crew oyunu çıktığında bir alışverişim olmuştu. Gayet güvenilir bir sitedir. Bu arada oyunparam.com sitesiyle de bir görüşme halindeyim. Oyunu uygun fiyattan vereceklerini söylüyorlar ama hala bir gelişme yok. Burası da olmazsa gamesrocket ilk tercihimdir.
  • Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!
    Güney Kore Origin'den K.Kartı ile şak diye satın aldım.
    Uluslararası Kredi Kartı geçerli diye kocaman yazmışlar.
    İndirim yapsınlar diye niye peşlerine düşeyim ki alırım origin'den olur biter.
    Fiyat olarak 150TL'ye almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 20 Eylül 2017; 13:16:0 >
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sıkıntı olmayacağı kesin mi ?
  • dogukank2 D kullanıcısına yanıt
    Valla Hindistan,Meksika origin'den daha evvel oyun aldım yok banlanırsın falan birşey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!
    Güney Kore Origin'den K.Kartı ile şak diye satın aldım.
    Uluslararası Kredi Kartı geçerli diye kocaman yazmışlar.
    İndirim yapsınlar diye niye peşlerine düşeyim ki alırım origin'den olur biter.
    Fiyat olarak 150TL'ye almış oldum.

nasıl alıyoruz hocam detaylı anlatır mısınız

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkçe dil seçeneği var mı?
  • xreaLy kullanıcısına yanıt
    İndirme başlamadığından dolayı birşey söyleyemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.