Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.g2play.net/category/38149/fifa-18-bonus-dlc-pre-order-origin-cd-key/

45 dolara satıyorlar aslında toplu alım için yoklanabilir.
  • Benide eklermisin listeye. Gerçekten güzel bir fiyattan bulursak bende kardeşime doğum günü hediyesi olarak almayı düşünüyorum.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen böyle devam et emin ol senin gibi düşünenler yüzünden bu haldeyim.Tek akıllı sensin sakın gittiğin yerde de pazarlık yapmaya kalkma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin üzerinden aldım Origin Access ile birlikte 175 tl'e denk geldi. Malezya. Geçen sene de aynı fiyattı TL karşılığı 140 liraya gelmişti. Ülke eyiye gidiyi :D

İnşallah 150 tl altına satılmaz da geçen seneki gibi hile bolluğu yaşamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 19 Eylül 2017; 20:23:1 >
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Talihsiz bir yorum olmuş
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    Ben de satın alacağım sanırım.En uygun ülke şuan Malezya mı?Diğer ülkeleri denediniz mi?Ben en uygun yerin Kore olduğunu duymuştum ama Tr dil yok oradan satın alınması durumunda
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    En uygun yer güney kore hocam. Şu 300 kişilik gruptan bir şey çıkmazsa ben de oradan alacağım ya da 160 liraya yabancı bir siteden. 145 lira civarıydı origin access+fifa17 indirimiyle birlikte (%20). Yabancı birkaç siteyle görüştüm kendi çapımda ancak pek iyi bir teklifle dönen olmadı.
  • 07_cenkay kullanıcısına yanıt
    ekstra %10 fifa17 indirimi icon edition için geçerli sadece.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Evet onu yanlış belirtmişim. O da 230 lira civarına geliyor güney kore vpn ile sanırım.

En uygun güney kore gibi 145TL'ye yakın fiyat çıkıyor.
  • AMD Phenom IIx4 965 processor 3,45 GHz
    RAM:8GB
    EKRAN KARTI;asus r7 240 4gb

ekran kartını ve ram i bugün değiştirdim fifa18 oynamak için ancak yine açamıyorum.sorun ne olabilir.
  • efkanen kullanıcısına yanıt
    Origin üzerinden FIFA 18 tıklıyoruz ve oyuna girmeden ki menüsünü açıyoruz.

Play demeden,oyunun sistemsel ayarlarını değiştirmek için "Game Settings" e giriyoruz.

Oyunun ayarlarını (Game Settings) aşağıdaki gibi ayarlıyoruz.

Resolution: Windowed

Rendering Quality: Auto

MSAAOptions: Auto

Frame Rate: Lock to 60fps

DirectX: 11.0

Bunları yaptığın da girersin hocam bir denesene

• en uyugun rusya diye biliyorum 120tl ye geliyor
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Alırsanız ve sıkıntı olmazsa paylaşır mısınız hocam ben cesaret edip alamadım ban vs. olur mu diye düşük bir ihtimal olabilirmiş ea forumunda yazıyordu. EA origin üzerinden bile 145 lira oyun ama keyciler 160 liranın altına düşemiyor hakkaten ilginç store ne kadar farklı da olsa. Acaba güney koreli tedarikçi ile mi konuşsak belki 145 lira altına satıyordur origin ile rekabet için. Aranızda var mı Korece bilen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07_cenkay

Alırsanız ve sıkıntı olmazsa paylaşır mısınız hocam ben cesaret edip alamadım ban vs. olur mu diye düşük bir ihtimal olabilirmiş ea forumunda yazıyordu. EA origin üzerinden bile 145 lira oyun ama keyciler 160 liranın altına düşemiyor hakkaten ilginç store ne kadar farklı da olsa. Acaba güney koreli tedarikçi ile mi konuşsak belki 145 lira altına satıyordur origin ile rekabet için. Aranızda var mı Korece bilen :D

Ben geçen sene meksika originden kendime ve bir akrabama aldım fifa17yi en ufak bir sıkıntı olmadı.

Benim tanıdığım bir kız korece biliyor ama kız milleti bu fifa işinden anlamaz ki...
    Bunda Türkçe yok ama İngilizce var.Belki Türkiye üzerinden indiriyorum diyerekten Türkçe dil seçeneği bile olabilir.
    Ben iki sene evvel k.kartı ile aldım birşey olmadı.
  • beni de ekler misiniz listeye
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam türkçe seçeneği yok evet malesef ben ingilizce oynuyorum ama. Teşekkürler ben bir deneyeyim olmazsa, başka da ülkeden bulamadım.
  • lokord1 L kullanıcısına yanıt
    Meksika store 60 dolar gözüküyor eski sistemi kaldırmışlar bir ara herkes meksikadan alıyordu.
  • Aşağıdaki adresler sizce güvenilir mi? İletişime geçmemiz münkün müdür?
    https://www.atagame.net/fifa-18-origin-cd-key
    https://www.kabasakalonline.com/fifa-18-origin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 19 Eylül 2017; 22:50:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.