Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.427
Cevap
20
Favori
123.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar fifa 18 key satın almak istiyorum nerelerde ucuzdur ?
  • Arkadaşlar fifa 18'i uygun fiyata nereden bulabilirim ya da takas yapmak isteyen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • var mı 70 - 80 arası fifa 18 key satan
  • Arkadaşlar şu an 19.99 euroya originin kendi sitesinden alabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akut One

Arkadaşlar şu an 19.99 euroya originin kendi sitesinden alabiliyorsunuz.
    O indirim vallahi beni de gaza getirdi alacam sanırım. İndirim kodu tarzı bir şey var mı peki ?
  • Fifa 18 Playstore ve Voidu ' da indirime girdi.
  • Bu sene ara vermiştim; bu saatten sonra alınır mı bilmiyorum. Güncellemeler yakında kesilir, FIFA 19 tanıtımları başlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Mayıs 2018; 23:14:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voidu 90 a satıyor yazacaktım ben de üstte yazmışlar.

Arkadaşlar pc için online oyuncu sayısı ne durumda bu saatten sonra almaya değer mi?
    Ut la hiç bir şekilde işim yok normal takımları alıp oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 29 Mayıs 2018; 12:33:16 >
  • Bu yıl ikinci gamepadimi de kırdıktan sonra oyunu daha fazla oynamamaya karar verdim.

2013'ten beri kullandığım, Fifa 18 PC Origin hesabım satılıktır. 4m coins + sayısız çok değerli satılamaz oyuncu bulunmaktadır hesapta. Detaylar için özel mesaj atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar daha önceden online seasonsta sıkıntı olmadan oynuyordum oyunu. World cup yaması geldikten sonra wc ta online maç yapmaya çalışınca 10 denemede 2-3 maça ancak girebiliyorum. Rakiple kadrolarımın aynı olmadığını söyleyen bir uyarı alıyorum maç başlamıyor. Oyunun içinden kadroları tekrar tekrar indirsem de yararı olmadı benzer sorun yaşayan var. mı?
  • son güncellemeden sonra takım isimlerinde hatalı görünüyor ve paket açmak istediğimde mağazaya girilmiyor bu sorunu yaşayan var mı başka?

• Aynı sorunları ben de yaşıyorum, pc sürümünde problem var maalesef.
  • PC sürümü es geçilmiş sanki. Görüntü PC de çamur gibi. xbox ve PS4 deki ile yakından uzaktan alakası yok.
  • Bende de oyunun hem ps4 hem pc sürümü vardı başta aldım.Ama oyundan memnun kalmadığımdan parada ederken sattım ps4 verisyonunu pc kaldı az çok giriyor bakıyorum.Wc modu için girdim gene ve evet böyle saçma sorunlar mevcut atma problemi var.Arkadaşta ps4 var benim gibi ondada bu online modlarda kadro eşleştirme hatası olmuş.Bilmiyorum.Xboxtada aynı benzer hatalar var bu sezon cidden iyi batırdılar.

Bunlar internettede dönen benzer şikayetler bendede vardı.Ps4 te şuan birde fifa points hatası oluşmuş satın alma var ama hesaba yansımıyor hepsi güncelleme sonucu olmuş artık nasıl bir halt ettilerse içine etmişler valla bravo.

• oyun yine kanser

şu yeni gelen World cup ulti team modu da millet paket alsın para kazanalım diye yapılmış resmen önceden coins kasanlar avantajlı benim gibi çok fazla zaman harcamayanlar ezik kalıyor ya sinir hastası olacaksın ya para basıp paket açıcaksın çünkü sözde dünya kupası oynuyoruz ya karşına dengeli bir rakip gelmiyor mübarek herkesde 1-2 icon

2-3 günde nasıl takım kurmuş millet helal valla
  • Arkadaşlar bu oyunu kore üzerinden aldım Türkçe değil türkiyeden origin üzerinden alsak türkçe olur mu ya da nasıl yaparız türkçe ?
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    oyunu iade edeceksin. Sonra tekrar originden vpn kullanmadan satın al. Kore vb yerlerden alırsan bölge kilidi olur .
  • elrichohenheim kullanıcısına yanıt
    O zaman ingilizce oynamaya devam :)
  • Hazır indirim var 20 tl daha verirsin türkçe oynarsın, ingilizcem yeterli olsada ana dilde oynamak başka oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elrichohenheim -- 21 Haziran 2018; 11:37:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Ben de Amerika'dan aldım. Her sene Amerika'dan alıyordum bir sıkıntı olmuyordu. Tüm diller vardı. Bu sene engellemişler. Sadece ingilizce fransızca ve ispanyolca var. İade de edemedim. Biraz araştırınca ,bir çözüm buldum. Ama bize oyunun türkçe versiyonuna sahip bir arkadaşın yardımı lazım.

FIFA 18\Data\Win32\loc"

origin Games içindeki bu adreste tr.sb ve tr.toc diye iki dosya var. toplam 1mb bile değiller. Türkçe dil dosyaları. Bunlara ulaştıktan sonra, hex yardımı ile , ingilizce dışındaki bir dili türkçe gibi göstereceğiz,ve oyun türkçe olacak!
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.