Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fifa 18 ve fifa 17 de resimde işaretli bir simge belirdi oyunlarda ve oyunlarım aşırı yavaşladı nedir bilgisi olan FIFA 18 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonfb -- 1 Şubat 2019; 20:9:33 >
  • Originden fifa 18 alıcam. Ama aklıma takılan birşeyler var. Onları sormak istiyorum. Normalde ayıptır söylemesi torrentten indirip oynardım. Ve dolayısıyla sadece pcye karşı maçlar ve kariyer modu yapabiliyordum. Originden alınca online olarak hangi imkanlara sahip olucam? Güncel transfer yamalarını edinebilecek miyim, online olarak farklı insanlarla maç yapabilecek miyim?? Online olarak neler var yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MistırVinçestır

Originden fifa 18 alıcam. Ama aklıma takılan birşeyler var. Onları sormak istiyorum. Normalde ayıptır söylemesi torrentten indirip oynardım. Ve dolayısıyla sadece pcye karşı maçlar ve kariyer modu yapabiliyordum. Originden alınca online olarak hangi imkanlara sahip olucam? Güncel transfer yamalarını edinebilecek miyim, online olarak farklı insanlarla maç yapabilecek miyim?? Online olarak neler var yani
    Fifa 18'e kadro güncellemesi gelmez hocam. Kadrolar Güncel değildir.Serverlarda az da olsa belki online oynayabileceğin insan bulabilrsin..Fifa gibi oyunlarda her zaman bir sonraki versiyonu geldiğinde herkes yeni çıkan versiyonu alıp oynadıgı için eski olan 2017/2018/2019 vs rakip bulman çok çok zor olur.Yani bu saaten sonra fifa 18i orjinal almanı pek tavsiye etmem.20 pahalı geliyorsa en azında 19 u alabilrsin.Rakip bulman daha kolay olur.

• stranger86 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim cevabın için. Fifa 19un dinamikleri bana iyi gelmedi, fifa 20de de savunma biraz sıkıntılı oyuncular çabuk geçebiliyor birbirini oyun genel itibari ile yavaş geliyor. Bana en gerçekçi gelen 18 gibi hala. Onun için sordum da asıl önemli olan benim için online oynicak insan bulmak. O da zor diyorsan ben bidaha bi düşüneyim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    18'le 19 arasındaki fiyat farknı onemli değil derseniz direk 19 alın bana sorarsanız..hem defans yapma anlamında hem de online anlamında daha iyi
  • stranger86 kullanıcısına yanıt
    18 oynayan birileri çıkıp hocam ben oynuyorum gel sürekli online maç atarız dese direk 18 alırım ya. 18e aşığım valla
  • Arkadaşlar FIFA 19 VAR bende Fakat kaleciler Çok kötü FIFA 16 daki kaleciler yan toplarda süperdi her topu çıkar alırdı oynayanlar varsa. FIFA 19 da malak gibi bakıyor.

FIFA 18 i hiç oynamadım FIFA 18 in kalecileri özellikle yan toplarda nasıl?
  • MistırVinçestır kullanıcısına yanıt
    Pc origin üstünden oynuyorsan ekliyim lagsız güzel internetin var ise tabi world cup modun da friends maç atabiliriz :))
  • Hala Fifa 18 oynayan kaldıysa ultimate teamde oyuncu verme konusunda yardımcı olabilecek var mı? Transfer markette doğru düzgün oyuncu koyan yok.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.