Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] 4.UPDATE YAYINLANDI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.299
Cevap
13
Favori
52.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA 18 [PC ANA KONU] 4.UPDATE YAYINLANDI !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    75 Mesaj
    Güncel Fifa 18 kadrom bu şekilde.Bütçe 300 k yedeklerde Ronaldinho 94,Salah 98,Bakayoko 91,Sergio Ramos 95,Aguero 94 gibi oyuncular var.Zlatan takımda yeni alışmasını ve ona alışmamı bekliyorum.Tiki taka ya dayalı bir oyunum var.Önerebileceğiniz sistem ve oyuncu varmıdır ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Alacağınız en baba 300k olur. Ben yaptım hocam sakın yapmayın. İleriye bir tane C.ronaldo alın gerisini düzün kafanıza göre.
    |
    |
    Panamalı Hasta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
  • Teğmen
    174 Mesaj
    cjs-cdkeys i deneyen oldu mu hiç? 280 tl iyi fiyat, coupon falan da düşürürsek baya güzel olur :D
    |
    |
    |
    |
    Bf1 gibi şu oyunda 5 euroya düşsede alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gamepad ile oynuyorum pes ayarlarında Kare şut, Çarpı Pas gibi

Defansta çok garip bir sorun yaşıyorum arkadaşlar.

Şimdi online 1v1 girdiğimde (rastgele bir rakiple) pas tuşuna basılı tuttuğumda takım otomatik defans yapıyor ayak uzatıyorum kare ile topu alıyorum, press yaparken adamın önünden ayrılmıyor defanstaki oyuncum. 1v1'de herhangi bir sorunum yok.

Arkadaşımla 2v2 online oynuyoruz. Biz 2 kişi online giriyoruz karşımıza 2 tane online rakip geliyor. Herşey burda başlıyor hiçbir şekilde yukarıda 1v1 online da rastgele bir rakibe karşı oynarken yaptığım defansı burda yapamıyoruz ikimizde. Pas tuşuna basılı tutuyorum adamın yanına gidiyor ve duruyor hiçbirşey yapmıyor yanında bekliyor. Rakip topu alıp geçiyor 1v1deki müdaheleyi yapmıyor oyuncular. Arkadaşımda bu sorundan şikayetçi ikimizde defansta hiçbirşey yapamıyoruz resmen. Adamları kendimiz kontrol edip önülerine götürmeye çalışıyoruz ama adam yanımızdan geçip gidiyor hiçbir hamle yok.

Eski Savunma ve Taktiksel Savunma ayarı bir işe yaramıyor online'da pasif oluyor. 1v1 oynarken rastgele bir rakibe defans gayet güzel top kaperken. Arkadaşımla girip 2 rastgele online kişiye karşı oynarken defanstan hertürlü rakip top geçiyor. Tutamıyoruz kimseyi

Bu sorun neden kaynaklanıyor arkadaşlar lütfen yardım edin. 1v1de hiçbir sorun yokken neden 2v2 de defans hiçbirşey yapmıyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 12 Ekim 2018; 19:29:21 >
    |
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||

• Teğmen
    120 Mesaj
    Bu oyun online olarak halen popüler mi. Almayı düşünüyorum. Malum fifa 19 çok pahalı.

Popülerdir dediğiniz gibi 19 aşırı pahalı

|
    |
    Demir77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin üzerinden dil ayarlarını değiştiriyorum ama düzelmiyor. Oyun içinde spiker sesi ayarı kapalı ve değiştirilmiyor.
    |
    |
    Pro Clup oynayan varsa eklesin beyler: Origin ID: JaxFallex
    |
    |

Twitter | Discord | Blog

Hayatın gerçeklerini oyunların sanallığında sindiriyorum.
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Oyunu aldım. Online oynanıyor halen. Ve çok beklemiyorsunuz.

Online oynamak isteyenler eklesin Origin_ID: Amokachi_35
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonfb -- 1 Şubat 2019; 20:9:33 >
    |
    |
    Originden fifa 18 alıcam. Ama aklıma takılan birşeyler var. Onları sormak istiyorum. Normalde ayıptır söylemesi torrentten indirip oynardım. Ve dolayısıyla sadece pcye karşı maçlar ve kariyer modu yapabiliyordum. Originden alınca online olarak hangi imkanlara sahip olucam? Güncel transfer yamalarını edinebilecek miyim, online olarak farklı insanlarla maç yapabilecek miyim?? Online olarak neler var yani

Orijinalden alıntı: MistırVinçestır

Originden fifa 18 alıcam. Ama aklıma takılan birşeyler var. Onları sormak istiyorum. Normalde ayıptır söylemesi torrentten indirip oynardım. Ve dolayısıyla sadece pcye karşı maçlar ve kariyer modu yapabiliyordum. Originden alınca online olarak hangi imkanlara sahip olucam? Güncel transfer yamalarını edinebilecek miyim, online olarak farklı insanlarla maç yapabilecek miyim?? Online olarak neler var yani
    Fifa 18'e kadro güncellemesi gelmez hocam. Kadrolar Güncel değildir.Serverlarda az da olsa belki online oynayabileceğin insan bulabilrsin..Fifa gibi oyunlarda her zaman bir sonraki versiyonu geldiğinde herkes yeni çıkan versiyonu alıp oynadıgı için eski olan 2017/2018/2019 vs rakip bulman çok çok zor olur.Yani bu saaten sonra fifa 18i orjinal almanı pek tavsiye etmem.20 pahalı geliyorsa en azında 19 u alabilrsin.Rakip bulman daha kolay olur.

• Yüzbaşı
    267 Mesaj

Anladım hocam teşekkür ederim cevabın için. Fifa 19un dinamikleri bana iyi gelmedi, fifa 20de de savunma biraz sıkıntılı oyuncular çabuk geçebiliyor birbirini oyun genel itibari ile yavaş geliyor. Bana en gerçekçi gelen 18 gibi hala. Onun için sordum da asıl önemli olan benim için online oynicak insan bulmak. O da zor diyorsan ben bidaha bi düşüneyim o zaman

|
    |
    stranger86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

18'le 19 arasındaki fiyat farknı onemli değil derseniz direk 19 alın bana sorarsanız..hem defans yapma anlamında hem de online anlamında daha iyi
    |
    |
    MistırVinçestır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

18 oynayan birileri çıkıp hocam ben oynuyorum gel sürekli online maç atarız dese direk 18 alırım ya. 18e aşığım valla
    |
    |
    stranger86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FIFA 18 i hiç oynamadım FIFA 18 in kalecileri özellikle yan toplarda nasıl?
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.