Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncel kadrom bu şekilde kadro için tavsıyenız varmıdır ?

FIFA 18 [PC ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pc de fiyatlar aşırı yükselmiş. 19 çıkacak hala fiyatlar yüksek. sizce 19 çıkınca fiyatlar düşer mi yoksa aynı mı kalır?
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Ben yakın zamanda Dr dan 110 TL ye almıştım halen devam ediyor mu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Ben yakın zamanda Dr dan 110 TL ye almıştım halen devam ediyor mu bilmiyorum
    oyuncu fiyatlarından bahsediyorum yani transfer marketten.
    paket açılmadığı için marketteki oyuncu kartı azalıyor. Paket açılsa bile markete konulmadan quick sell yapılıyordur. Bir ay önce aynı adamdan 50 tane varken şu an 10 tane vardır. Bir ay sonra 5'e iner.

Bu yüzden yüksek. Böyle devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pardon o zaman yanlış anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: FİFACI88

Arkadaşlar güncel kadrom bu şekilde kadro için tavsıyenız varmıdır ?

kadrona bakarak sana tavsiyem şu bir işe gir dışarıda hayat var
    İşim var Allaha şükür çalışıyorum.Uzun zamandır dışardaki hayatın içersindeyim.Bu hesabı zaten bır baska arkadastan aldım.Onun üzerine kadro üstüne tavsiye almak istedim.İşin komik yanı her defasında forumda gördüğüm bazı kişiler keşke her yoruma antipatik yaklaşmasa.Herkesi kendısı gibi zanneden “Sosyal” ama sözde sosyal insan oldukça çok.

• beyler son durumda fifa 18 de 1.5 m coinslik paket açmak istiyorum.

mantıklı mı dersiniz?

premium gold packlerden de sadece 3 adet oyuncu cıkıyor sanırım.

1500k /7.5k coinsten 200 paket yapar en kötü maliyetini çıkarır mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 24 Eylül 2018; 17:48:36 >
  • Güncel Fifa 18 kadrom bu şekilde.Bütçe 300 k yedeklerde Ronaldinho 94,Salah 98,Bakayoko 91,Sergio Ramos 95,Aguero 94 gibi oyuncular var.Zlatan takımda yeni alışmasını ve ona alışmamı bekliyorum.Tiki taka ya dayalı bir oyunum var.Önerebileceğiniz sistem ve oyuncu varmıdır ?

FIFA 18 [PC ANA KONU]

Alacağınız en baba 300k olur. Ben yaptım hocam sakın yapmayın. İleriye bir tane C.ronaldo alın gerisini düzün kafanıza göre.
  • cjs-cdkeys i deneyen oldu mu hiç? 280 tl iyi fiyat, coupon falan da düşürürsek baya güzel olur :D
  • Origin ID: Mertt-TR
  • Bf1 gibi şu oyunda 5 euroya düşsede alsam

• Arkadaşlar ben Fifa 18'i pc de oynuyorum ama defansta çok büyük problem var.
    Gamepad ile oynuyorum pes ayarlarında Kare şut, Çarpı Pas gibi

Defansta çok garip bir sorun yaşıyorum arkadaşlar.

Şimdi online 1v1 girdiğimde (rastgele bir rakiple) pas tuşuna basılı tuttuğumda takım otomatik defans yapıyor ayak uzatıyorum kare ile topu alıyorum, press yaparken adamın önünden ayrılmıyor defanstaki oyuncum. 1v1'de herhangi bir sorunum yok.

Arkadaşımla 2v2 online oynuyoruz. Biz 2 kişi online giriyoruz karşımıza 2 tane online rakip geliyor. Herşey burda başlıyor hiçbir şekilde yukarıda 1v1 online da rastgele bir rakibe karşı oynarken yaptığım defansı burda yapamıyoruz ikimizde. Pas tuşuna basılı tutuyorum adamın yanına gidiyor ve duruyor hiçbirşey yapmıyor yanında bekliyor. Rakip topu alıp geçiyor 1v1deki müdaheleyi yapmıyor oyuncular. Arkadaşımda bu sorundan şikayetçi ikimizde defansta hiçbirşey yapamıyoruz resmen. Adamları kendimiz kontrol edip önülerine götürmeye çalışıyoruz ama adam yanımızdan geçip gidiyor hiçbir hamle yok.

Eski Savunma ve Taktiksel Savunma ayarı bir işe yaramıyor online'da pasif oluyor. 1v1 oynarken rastgele bir rakibe defans gayet güzel top kaperken. Arkadaşımla girip 2 rastgele online kişiye karşı oynarken defanstan hertürlü rakip top geçiyor. Tutamıyoruz kimseyi

Bu sorun neden kaynaklanıyor arkadaşlar lütfen yardım edin. 1v1de hiçbir sorun yokken neden 2v2 de defans hiçbirşey yapmıyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 12 Ekim 2018; 19:29:21 >

• Bu oyun online olarak halen popüler mi. Almayı düşünüyorum. Malum fifa 19 çok pahalı.

• Demir77 D kullanıcısına yanıt
    Popülerdir dediğiniz gibi 19 aşırı pahalı

• Arkadaşlar son güncellemeden sonra FIFA 19 spiker sesi gelmiyor.

Origin üzerinden dil ayarlarını değiştiriyorum ama düzelmiyor. Oyun içinde spiker sesi ayarı kapalı ve değiştirilmiyor.
  • Pro Clup oynayan varsa eklesin beyler: Origin ID: JaxFallex
  • Oyunu aldım. Online oynanıyor halen. Ve çok beklemiyorsunuz.

Online oynamak isteyenler eklesin Origin_ID: Amokachi_35
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.