Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultimate Team yani online oynayamazsın denilebilir. Fifa alanlar zaten %80 Ultimate Team oynamak için aldıkları düşünülürse önemli bir eksi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TofixGX

Arkdaşlar Fifa 19 için hem stad hemde TFF 1.lig için oy kullanırsanız seviniriz.

http://www.fifplay.com/fifa-19-leagues-vote/

http://www.fifplay.com/fifa-19-stadiums-vote/
    tff için verdik stad için vermedim vodafone arenayı göremediğim için, ben onda da ülke bazında işaretleriz diye umuyordum

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Şükrü Saraçoğluna bassaydınız hocam
  • Dünya kupası güncellemesi gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece güncelleme yaptım aşağıdaki hatayı alıyorum.

FIFA 18 [PC ANA KONU]
  • Fifa'yı kesinlikle controller ile oynayamıyorum. Klavye ile kontrollere çok iyi hakimken, oyuncunun hakimiyetini bende hissederken, controller ile sanki Allah'a emanetmiş gibi hissediyorum ve öyle de oynuyorum. Tavsiyeleriniz neler klavyeye devam edeyim mi yoksa controllera alışırsam getirisi daha mı büyük? Nasıl alışmam gerekli?
  • dysquest kullanıcısına yanıt
    Hocam ben klavye ile oynuyorum da sizin tuş ayarlarınız nasıl acaba ? Bende ana mekanikler için tuşlar ayarlı ama çalım atmak istediğimde hiçbir şey yapamıyorum.

• 2 vs 2 Eş Arıyorum FIFA 18 Eklemek İsteyenler Ekleyebilir.

ID:Anarchosa

Mert Kızı...
  • Merhaba arkadaşlar, ben bugün fifa 18 orjinal oyunu aldım. Yaklaşık 5 6 DVD çıktı 1. taktım orijin hesabına giriş yaptım kur deyince indirme işlemini başlatıyor fakat ben kotamdan yemek istemiyorum. DVD ile kurulumu nasıl yapabilirim?
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    Origin'den indirmen daha makul olurdu, kimse DVD ile uğraşmıyor ama kota sorunun varmış. Origin'e girmeden DVD'yi takıp yükleme talimatını beklemelisin, sıra sıra takıp yükleme adımlarını geçersin. Ne kadara satın aldığını sorabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Origin'den indirmen daha makul olurdu, kimse DVD ile uğraşmıyor ama kota sorunun varmış. Origin'e girmeden DVD'yi takıp yükleme talimatını beklemelisin, sıra sıra takıp yükleme adımlarını geçersin. Ne kadara satın aldığını sorabilir miyim?
    170'e aldım vatandan. Yükledim hocam.
  • Origin güney kore vpn ile 50 TL ye alınabiliyor şu an, ben aldım. Nord vpn 3 day trial yazıp sitesine gidin üyeliğinizi aktive edin. Tüm ülkelere erişim var. Dil olarak ise ingilizce mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 12 Haziran 2018; 12:35:30 >
    Origin'de 80 lira idi, keşke Origin'den alsaydın.

• 9-15 Haziran arası bedava denildi ama 10 saat görünüyor bende.

https://www.easports.com/tr/fifa/fifa-18-world-cup-trial

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Origin'de 80 lira idi, keşke Origin'den alsaydın.
    üzüldüm şimdi, haberim yoktu :(
    Hayır, 50 liraya bile alan var. VPN ile 50-57 liraya alınıyor fakat kur yine uçtu.

• Arkadaşlar ben oyunu kore üzerinden aldım ama türkçe değil nasıl yapacağız bu işlemi ?
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Sadece 4 dil mevcut korede, bizim anlayacağımız dil İngilizce. ( Çince bilmiyorsan ) Bunu, VPN ile bağlanırken oyunun mağaza sayfasındaki Overview bölümünde Supported languages kısmında görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 13 Haziran 2018; 21:41:20 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    O zaman idare edecez temsilci iade edeyim mi dedi Yok dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 14 Haziran 2018; 0:25:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde arkadaşlar net framework hatası alıyorum oyunu açarken ama oyunda sıkıntı yok çok test etmedim ama göremedim şimdilik bişe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.