Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lerbo

Arkadaşlar Kore VPN üzerinden oyun alicam fakat anlamadığım originde yaklaşık 21000 Kore wonu na satılıyor fakat TL ye cevirdigim zaman 0.70 kuruş civarı çıkıyor bunda bir hatamı var hangi siteye girersem gireyim yaklaşık Kore wonu nu TL olarak bu paraya çeviriyor

aldınızmı hocam oyunu kac paraya denk geldi
  • pek aram olmadın dan soruyorum arkadaşlar tam olarak nedir fifanın espirisi en son lisedeyken filan oynardım baya zaman gectı suruklermı
  • birde oyun rusyada 53 tl ordan alsam sıkıntı olurmu
  • online maça girdiğimde kontroller çok zor geliyor. yön tuşuna basıyorum, komut işlemiyor gibi sanki. normal maçta böyle bir sorun yok. bir ayar felan mı var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 5 Mart 2018; 10:34:14 >
  • iyi konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba fifa 18 fut icon kadrolu hesabımı satıyorum

https://forum.donanimhaber.com/satilik-fifa-18-fut-prime-ronaldinho-prime-vieira-prime-r-carlos-cr7-vs-kadrolu--131686202#131686202

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kendi başıma takılmak için futbol oyunu almak istiyorum.Fifa 18 mi pes 18 mi biraz kararsız kaldım.Fifa %80 ile önde ama fiyatı da tuzlu biraz.Tavsiyelerinize açığım.

• Oyunda ki tüm kontrollerim, maç içi ayarlarım herşeyim bozulmuş. Anlamadım. Kontrolleri düzeltme ekranına girince oyundan atıyor. Oysaki düne kadar her şey normaldi.

Oyunu xbox one kontrolörüyle oynuyorum. Pas, şut, orta, hızlanma, özel hareketler hepsinde "Y" tuşu atanmış durumda. Değiştirmeye çalışınca da oyundan atıyor. Sebebini bilen var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacquer -- 10 Mart 2018; 14:29:40 >
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda klavye için kontrol dizilimi vs. yaptınız mı? Bu tür sorunlara yol açabiliyor. Belgelerden fifasetup.ini'yi silip tekrar çalıştırmayı deneyin. Veya mevcut kullandığınız profili oyun içinden silip yeni profil kullanmayı da deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: elgango

Yakın zamanda klavye için kontrol dizilimi vs. yaptınız mı? Bu tür sorunlara yol açabiliyor. Belgelerden fifasetup.ini'yi silip tekrar çalıştırmayı deneyin. Veya mevcut kullandığınız profili oyun içinden silip yeni profil kullanmayı da deneyebilirsiniz.

Oyunu sok kez tüm dosyalarıyla birlikte sildim şimdi baştan indiriyorum. Durumdan haberdar edeceğim. İnternette araştırdım baya yaygın bir sorunmuş ama çözümü yok veya kimse yazmamış.

• Beyler forma kombinasyonlarının çoğaltılması için EA chat den öneride bulundum ilgili yere iletecez dediler. Baakalım Fifa 19'da olacak mı
    Yani örneğin Chelsea bazen full mavi giyerken bazen beyaz çorap giyiyor. Veya Manu siyah şort,siyah çorap veya beyaz şort,beyaz çorap giyiyor.

• Arkadaşlar oyun oynarken oyuncular koşu esnasında anlık duruyorlar ve dolayısıyla adam kaçırılıyor .sizde de böyle durumlar oluyor mu acaba? en son update 2 yi yükledim ama sorun hala aynı .

• Voidu 'da Fifa 18 espirili bir indirim görmüş

• Fifa 18 hesabım satılıktır 750k coins satılamaz otw mbappe rui costa sbc cavani ptg sterling vardır ilgilenen pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuza nereden alınır fifa 18 arkadaşlar?
  • Ultimate Team'de 220k coinsim var bunu nasıl harcamalıyım önerilere açığım
  • 559MB güncelleme gelmiş
  • hafta sonu ligine kalıyorum devamlı ama oradaki rakiplerin bir çoğunda inanılmaz kadrolar var.bir tanesini bile alamayacak durumdayken millet nasıl oluyor da alabiliyor bu kadar pahalı 8-10 topçuyu anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

hafta sonu ligine kalıyorum devamlı ama oradaki rakiplerin bir çoğunda inanılmaz kadrolar var.bir tanesini bile alamayacak durumdayken millet nasıl oluyor da alabiliyor bu kadar pahalı 8-10 topçuyu anlamış değilim

Hocam bunu ben ps bölümüne yazdım. 3 haftadır wl deyim ikonsuz oynayanı dövüyolar heralde. daha ikonsuz takım gelmedi bana nası iş bende anlamıyorum bazısını yeniyorum tabi mometumu hissediyorum ama momentum adamda olursa hareket bile edemiyorum tuhaf bi oyun işte.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.