Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler elimde 2200 fut point global key var kaça satabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişisel kariyerde biraz gelişme var sanırım..
    son dakika haberleri, kulüp haberleri vs daha düzgün duruyor.

İnşallah eylül ekim gibi oyun sorunlardan arınmış biçimde %100'e ulaşacak

Fifa 19 alma planım yok zaten.. 2-3 yıl yardırırm artık, mis.
  • Yıllardır fifa alırım . Denge olarak fifa 17 nin son halinden çok memnundum. Fifa 17 daha fazla taktik oyun kurma gerçekçilik barındırıyor. Bu fifa 18 ise aynı pes13 e benzemiş.Yani bütün oyunda gol atma sistemini arkaya doğru kaçan biri varsa ara pasa bas ona gitsin gol olsun bunun üzerine kurmuşlar. Gerçek hayatta bu kadar çok araya kaçma olmaz futbolda.Fifa 17 de de böyleydi ara paslar zordu. Şimdi ileriye hızlı oyunucuyu koyan ara pasa basıyor geçiyor. Bilmiyorum ama oyunu çok dengesiz buldum. Biraz da zevksiz buldum . Çünkü oyunun kontrolü kendimde gibi hissetmiyorum . Sanki her maç farklı biri oynayan . Belli bi taktik düzen vs yok . O an oyun nasıl isterse oyun p yönde dönüyor
  • Fifa sunucuları mı çöktü yoksa bende mi sıkıntı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

Orijinalden alıntı: queen123

Ultimate team sezon modunda 2 çubuktan yukarisini göremiyorum bağlantıda.

Haftasonu ligi maksimum 3 çubuk bu nedir arkadaş nasıl bir rezillik ya.

Port açtım yine aynı değisen bişe yok internet hızım diğer oyunlarda sorun yaratmazken bunda sezon oynanmaz halde.

EA nın season ve FUT Champ modu için farklı eşleşrirme protokolü var.
    Birine yakın ve güçlü sinyalleri, diğerine uzak ve zayıfları yönlendiriyorlar. VPN kullanarak girerseniz mesela ingiltereden ip Aldığınızda sezon maçlarında o sorunu yaşamadığınızı görürsünüz. Bunun anlamı da, EA nın bizim ülkemize uyuladığı ayrımcılık politikası. !!!!

yanlış bilgi vermeyin insanlara öyle bir şey yok

sezondada fut champdada aynı eşleştirme vardır yakın konumdan eşleşmek istiyorsanız online ayarlara girip yakın eşleştirmeyi açık yaparak yakın bölgelerden rakip gelir oda yanılmıyorsam avrupadan oynuyorsanız avrupa kıtasından gelir rakiplerin çoğu bu yakın eşleştirmeyi kapalı yaparsanız diğer kıtalardanda eşleşme ihtimali olur

Yaw Heee he. Oldu canım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

Fifa sunucuları mı çöktü yoksa bende mi sıkıntı var

Sıkıntı var, Az önce battles da kazandığım maç sonunda 1700 alacakken "server hatası" nedeni ile yenik sayıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

Fifa sunucuları mı çöktü yoksa bende mi sıkıntı var

Sıkıntı var, Az önce battles da kazandığım maç sonunda 1700 alacakken "server hatası" nedeni ile yenik sayıldım

az önce EA help ile görüştüm, sııntı devam ediyor bir süre online oynamanızı tavsiye etmiyoruz bunun üstünde çalışıyoruz. Maç sırasında yada bitiminde bağlantı hatası alabilirsiniz diyorlar.
  • Arkadaşlar full yeşil barla maça başladığı halde gecikme yaşayan var mı benim gibi? Sırf şu yüzden FUT oynamayı bıraktım. Offline maçlardaki herhangi bir sorun yok fakat online maçlarda acayip bi gecikme var.
  • Onur0021 kullanıcısına yanıt
    Bende de özellikle ceza sahasına yaklaşınca acaip takılmaya başladı oyun. İlk zamanlar böyle olmuyordu ne olduysa ya pc güncellemeler yaptıkça ya da oyun guncellendikce böyle olmaya başladı. Sizinle aynı durum mu bilmem ama bende de offlineda sorun olmuyor sizin dediginiz gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 2 Şubat 2018; 11:37:42 >
  • voidu da fifa 18 çekilişi var kaçırmayın.
  • Arkadaşlar yeni bir gaming laptop aldım fakat bir sorunum var. Fifa 18 açıyorum ve top hızlı geldiğinde hızlı birşey olduğunda ekran top hedefe ulaşana kadar bulanıklaşıyor? Bu problemi yaşayan var mı?

• Voidu Fifa 18 çekilişi

https://wn.nr/QN3YMc
  • Arkadaşlar oyunu Snopy SG-502 gamepad ile oynayabilir miyim ?
  • Birisi bana bu aptal oyunda nasıl defans yapıldığını kısaca anlatabilir mi?
    Adam elini kolunu sallaya sallaya gidiyor. Benim adam yanında koşuyor sadece. Koşmayı geçtim adama yetişemiyor da. Hayatımda böyle saçmalık bir oyun oynamadım. Verdiğim paraya yazık. Ayarlardan eski savunma yapmama rağmen oyunda resmen müdahale etmek diye bir kavram yok. Öylece bekliyor. Rakip üzerimize gelecekte bizim oyuncular top kapacak.
  • Sistemin yeterli olmasına rağmen online sezonda ve özellikle de ultimate team deki online maçlarda çok yoğun bir şekilde lag ve input delay yaşıyorum. Üstelik bu durum latency nin 5 çubuk olduğu maçta da aynı 3 çubuk olduğu maçta da aynı. İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Ne yapmam gerekir ??

İşlemci i7, ekran katı 960m(4 gb) ram 8 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porthos_ -- 19 Şubat 2018; 0:53:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Porthos_

Sistemin yeterli olmasına rağmen online sezonda ve özellikle de ultimate team deki online maçlarda çok yoğun bir şekilde lag ve input delay yaşıyorum. Üstelik bu durum latency nin 5 çubuk olduğu maçta da aynı 3 çubuk olduğu maçta da aynı. İnternette araştırdım ama net bir bilgi bulamadım. Ne yapmam gerekir ??

İşlemci i7, ekran katı 960m(4 gb) ram 8 gb

Harddisk kaynaklı tamamen.
  • 2 vs 2 atacak takım arkadaşı arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl çözebilirim

• Bilgisayarda fifa oynuyorum. Oyun son güncellemeden sonra her oyuna girdiğimde ve Ana Menüye döndüğümde güncelleme ile ilgili yenilikleri gösteren pencere çıkıyor normalde güncellemeden sonra bir kere çıkması lazım ama hep çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim.

• Şu an Origin'de oyun indirimde ve Rus VPN ile 54 TL'ye geliyor. ( Origin accees varsa 48 TL. )
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.