Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brandt

Bu oyunu oynayan var mı hala? Tamamen çöp durumda mı yoksa? Alsam rakip bulabilir miyim? Hiç kaldı mı yani oynayan?

Pc'de konsola göre oyuncu saysı çok az ama hala oynayan kişi sayısı epey fazla yani rakip bulunabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat33 -- 15 Ocak 2018; 13:56:49 >
  • quote:

Bu oyunu oynayan var mı hala? Tamamen çöp durumda mı yoksa? Alsam rakip bulabilir miyim? Hiç kaldı mı yani oynayan?

Rakibin bulunması en fazla 7 saniye sürüyor bende. Yeterince oyuncu var pc de.
  • Var hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben sürekli squad battle oyunuyorum online oynamıyorum artık sinirden stresten uzak squad battle
  • merhaba arkadaslar eylul ayından beri oyunu oynuyorum dğn ilk defa menude takılıyor oyun muzık normal calıyor ama menu gecıslerı takılıyor donuyor kasıyor cok sasırdım ekran kartım 970 normalde yoktu boyle bır sorun dıger oyunları sorunsuz oynuyorum neden olabılır yarıdımcı olabılırmısınız
  • answer25 A kullanıcısına yanıt
    işlemci intel ise meltdown virüsü için güncelleme yayınladılar işlemcilerin performansını düşürüyor bu güncelleme ondan olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

işlemci intel ise meltdown virüsü için güncelleme yayınladılar işlemcilerin performansını düşürüyor bu güncelleme ondan olabilir..

güncellme yapmadım daha ama oyun ana menüde takılıyor wındow pencere modunda akıyor neden dır acaba sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: queen123

Ultimate team sezon modunda 2 çubuktan yukarisini göremiyorum bağlantıda.

Haftasonu ligi maksimum 3 çubuk bu nedir arkadaş nasıl bir rezillik ya.

Port açtım yine aynı değisen bişe yok internet hızım diğer oyunlarda sorun yaratmazken bunda sezon oynanmaz halde.

EA nın season ve FUT Champ modu için farklı eşleşrirme protokolü var.
    Birine yakın ve güçlü sinyalleri, diğerine uzak ve zayıfları yönlendiriyorlar. VPN kullanarak girerseniz mesela ingiltereden ip Aldığınızda sezon maçlarında o sorunu yaşamadığınızı görürsünüz. Bunun anlamı da, EA nın bizim ülkemize uyuladığı ayrımcılık politikası. !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

quote:

Orijinalden alıntı: queen123

Ultimate team sezon modunda 2 çubuktan yukarisini göremiyorum bağlantıda.

Haftasonu ligi maksimum 3 çubuk bu nedir arkadaş nasıl bir rezillik ya.

Port açtım yine aynı değisen bişe yok internet hızım diğer oyunlarda sorun yaratmazken bunda sezon oynanmaz halde.

EA nın season ve FUT Champ modu için farklı eşleşrirme protokolü var.
    Birine yakın ve güçlü sinyalleri, diğerine uzak ve zayıfları yönlendiriyorlar. VPN kullanarak girerseniz mesela ingiltereden ip Aldığınızda sezon maçlarında o sorunu yaşamadığınızı görürsünüz. Bunun anlamı da, EA nın bizim ülkemize uyuladığı ayrımcılık politikası. !!!!

yanlış bilgi vermeyin insanlara öyle bir şey yok

sezondada fut champdada aynı eşleştirme vardır yakın konumdan eşleşmek istiyorsanız online ayarlara girip yakın eşleştirmeyi açık yaparak yakın bölgelerden rakip gelir oda yanılmıyorsam avrupadan oynuyorsanız avrupa kıtasından gelir rakiplerin çoğu bu yakın eşleştirmeyi kapalı yaparsanız diğer kıtalardanda eşleşme ihtimali olur
  • 2 senedir pc platformunda Fifa oynuyorum ve arkadaş arıyorum isteyenler ekleyebilir
    origin: memolokko
  • Kalecilere bastığımız kimya kartından sonra kaç güçle oynadıklarına bakabileceğimiz bir site var mı acaba ?
  • Az önce momentumlu rakiplere karşı 1 ci divison da şampiyon oldum :) ama bayaga bi sinirlendim kazanmama rağmen hiç zevk almadım , karşıma gelen çocukların iyi oynadığını benim seviyemde rakipler olduğunu da düşünmüyorum , bu seride momentum çok agır fark ediyor :) mesala defans yapmayı bilmeyen çocuk top kapıyor adamı görüyorum , kel alaka yerden :) usain bolt a dönüşüyor birden kağnı gibi adamlar , her zaman attığım deathly paslarım geçmiyor :) öldürücü pas benim 1cil özelliğim imkansız pozisyonda bile karşı karşıya bırakırım :) ve lakin 10 tane atmam gereken maçta 2-1 1-0 3-2 skorlar la kazanıyorum :) yahut 2-0 1-0 geriden gelip kazanıyorum , yeni maça başlarken , geçmiş rakibin profiline bakıyorum , tam bir çöp tamda tahmin ettiğim gibi 300 maç atmış 100 win :) 100 draw 100 lost :) bide 2 ci lig adamı şimdi güya bu çocuk benle aynı seviye he , benle aynı seviyeye getirmek için benim gücümü düşür , onun gücünü arttır ne oldu aynı seviye mi oldu şimdi ben zevk mi aldım :) ve bu tiplerin defansını bilgisayar kendisi yapıyor , bunlar defans filen yapamaz 10 tane atar ilk yarıda içinden geçer quit çektiririm... 10 tane 20 tane yicek adamlar off ya ne oynadım be düşüncücesine kapılıyorlarsa büyük yanılgıdalar uyarayım :) bütün bunlara rağmen maç kazanamıyor bile bu tipler , heralde seneye de bu agır momentum dan daha agır momentum gelir :) özellikle 1ci divison da 4 maç kazan laps momentum coming :) bu oyuna boşuna para vermeyin :) yeni fifaya başlayanlar alsın oynasın :) fifa 2000 in bile şu oyuna bin basar rezalet...
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmasın yenilip de ağlamıyorum buraya gelip :) Momentuma rağmen , kazanıpta gelip uyarıyorum bu oyun tecrübe filen istemiyor :) geçmiş fifa tecrübenize güvenip para vermeyin şu oyuna ..
  • Oyuncu yapma işi geriye gitmiş bir türlü istediğim tipte adamı oluşturamadım bu oyunda.

Eski fifalarda oyuncunun gücünü 99 yapınca bile çok abartı olmuyordu. Bunda süper kahraman oluyor. Yorulmadan sahayı 2 kere deparla dolaşıyor adam neredeyse.
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın hocam. Şu oyun tamamen arcade olsa herşey farklı olurdu. Ben şunu anlayamıyorum. Maç başlıyor 2. dakika oyuncuların performanslarına bakıyorum benimkiler mesela 5,5 ortalama, rakip 7,5 falan niye? Çok saçma ne oldu ki? Şöyle birşey olsa anlarım oynarsın güzel gol atarsın rakip demoralize olur veya kendi kalene atarsın düşersin veya tam tersi. Yahut ev sahibi takıma biraz itici güç verirsin tamam ama oyundaki momentum algoritması tamamen insanı verem kanser etmeye yönelik hiç bir mantıklı açıklaması ve tutarlı tarafı yok.
  • yeni bir güncelleme var
  • Orıgınde problem mı var? Preparıng ( hazırlanıyor) yazıyor. Normalde guncelleme olsa download yapması lazım. 1 saattır oyuna gıremıyorum.
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Bugün öğlen bir güncelleme geldi. Şu an bir problem yok bende. Origini yeniden başlatın düzelmezse dosya kontrolü felan yapıp deneyin hocam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bugün öğlen bir güncelleme geldi. Şu an bir problem yok bende. Origini yeniden başlatın düzelmezse dosya kontrolü felan yapıp deneyin hocam..

Eyvallah hocam. Az once update etmeye basladı.
  • Arkadaşlar birbirine sistem olarak benzeyen iki bilgisayarım var. Özellikleri biraz düşük olanda oynuyordum. Aralığın ilk haftası bir windows güncellemesi geldi. 1709 sürümü olması lazım. Bu sürümle güç ayarlarındaki yüksek performans seçeneği kalktı. O aralar Fifa'da bir güncelleme aldı.Güncellemeden sonra Fİfa'ya girremedim bir daha. Bilgisyardan kaynaklandğını düşünüp diğer pcye geçtim. Dün akşam kapatırken otomatik aynı güncellemeyi yüklemiş. Bugün denedim gene aynı hatayı aldım. Sonra eski windows sürümüne dönerek sorunu çözdüm. Ama ilk bilgisayarımda ne yaptıysam sorunu çözemedim. Bilen,karşılaşan veya windowsu eski sürüme döndürmeyi bilen varsa (sistem geri yükleme ile olmadı) sevnirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SosyetikFakir -- 24 Ocak 2018; 17:39:25 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.