Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim. kaleciyi sağa sola analogla hareket ettiriyorum ama örneğin top sağ köşeye vurulmuşsa kaleci sağa hareketleniyor ama elini uzatmıyor ya da uçarak-yatarak kendini kasmıyor.
  • diğer analogla da bas uçar
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Lazım mı hala ben göndereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, başka bir arkadaş yolladı.
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Madem öyle ekleşelim o zaman :)

İD : gmonurr

• nedved55 kullanıcısına yanıt
    istek attım hocam. Burakandro19
  • Pc versiyonunda hile hurda varmı ona göre alıcam. Pek bilgim yok pc serverları ile alakalı vs. hile sorunu var mı serverlar göçüyormu sürekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PallandOneless

Pc versiyonunda hile hurda varmı ona göre alıcam. Pek bilgim yok pc serverları ile alakalı vs. hile sorunu var mı serverlar göçüyormu sürekli ?

Konsolunuz varsa hiç bulaşmayın PC'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Pc versiyonunda hile hurda varmı ona göre alıcam. Pek bilgim yok pc serverları ile alakalı vs. hile sorunu var mı serverlar göçüyormu sürekli ?

Konsolum yok almayı düşünüyodum ama vazgeçtim gibi. Eğer hile yoksa pc versiyonunu alıcaktım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Konsolum yok almayı düşünüyodum ama vazgeçtim gibi. Eğer hile yoksa pc versiyonunu alıcaktım.

Hile her sene olduğu gibi var ama bayağı azalmış durumda. Fut Champs'da 99 Overall hilesi yapmayanı dövüyorlardı geçen sene bu sene kimseye denk gelmedim. Hile sadece draft ve online sezonda var ama draftta da hileciden çok oynayan olduğu için çok fazla kanser etmiyor hileciler.

• unchange U kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • arkadaslar benim 6 cb ram i5 işlemcili ve nvidia geforce 540 ekran kartlık laptobum var fifa 18 i kaldirirmi...bosyere oyunu almayım :)
  • mc_enjoy M kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz olan Demo'yu kurup denemek en mantıklı yol. https://www.easports.com/fifa/demo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalini kaldirmazmi yani ?? :(
  • mc_enjoy M kullanıcısına yanıt
    Demo'yu kaldırırsa tam sürümü de kaldırır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen kol takıp oynadık arkadaşla klavye ayarları bozuldu, şöyle mesela oyunda atıyorum şut D olarak gösteriliyor fakat ben A'a basınca şut çekiyor yani A ile ilgili bir komut ayarlamama rağmen A yı D gibi görüyor oyun. Buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

• Arkadaşlar fifa için bilgisayara xbox one s kolu aldım. Kablo ile kullandığımda sıkıntı yok ama kablosuz kullandığımda oyun kasıyor hatta donuyor. Driverlar güncel windows 10 son sürüm format attım ama düzelmiyor bir türlü başına gelen varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Arkadaşlar geçen kol takıp oynadık arkadaşla klavye ayarları bozuldu, şöyle mesela oyunda atıyorum şut D olarak gösteriliyor fakat ben A'a basınca şut çekiyor yani A ile ilgili bir komut ayarlamama rağmen A yı D gibi görüyor oyun. Buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

Klavye ayarlayıp sonradan kol takınca yada tersi durumda klavye ayarı bozulur.Sen ters olanları birbiri ile değiştirirsen yani şutu a ya a ayarlı komutu ise d ye ayarlarsan sorun kalmaz diye düşünüyorum ki ben böyle çözdüm kendi problemimi.
  • beyler lütfen acil yardım. oyun açılmıyor :(((
  • selam gençler.. kariyer modunda oynuyorum ve her maçı saat 15.00 da oynatıyor.. kalıcı bir şekilde bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.