Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] 4.UPDATE YAYINLANDI !!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.299
Cevap
12
Favori
53.288
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA 18 [PC ANA KONU] 4.UPDATE YAYINLANDI !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1439 Mesaj

Aslında öyleyse alınırmış oyun. Ben weekend oynuyorum zaten normal sezon çok derdim değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OzanSRC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tekrar aynısını yapıyo oyuna giriyo fifa yazısında dönüp duruyo neden böyle yapıyo...
    bilgi verir misisniz...
    |
    |
    Mged kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1409 Mesaj
    Kaleciler o kadar rezil mi ya çok şaşırdım fifadan beklemezdim

|
    |
  • Yarbay
    2093 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cemil&mustafa

Oynayan arkadaşlar yorum yazabilirse çok sevinirim. Buradaki yorumlara göre oyunu alacağım, ön sipariş vermedim bu yüzden.

Sadece kaleciler mi sorun yoksa başka saçmalıklarda var mı? En çok merak ettiğim, online multide tek adamla saçma sapan ve defansı doğal olmayacak şekilde aciz bırakarak ilerlenebiliyor mu? Yoksa gerçekte olduğu gibi daha çok pas ve verkaçlar mı yapmak gerekiyor, rakip sahaya ilerleyebilmek için?

İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 30 Eylül 2017; 13:29:10 >

[simage]https://img.donanim haber.com/upfiles/2524305/0cca52fd-aeea-4e24-95d9-816b57a0a357.jpg[/simage]
    aynen böyle bi hata veriyo ne yapmalıyım...
    |
    |
    tilx29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yeniden başlatıyorum pc yi tekrar giriyo oynarken yine atıyo
    sebep ne olabilir... çözüm nedir?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

origin access alıp deneyin beğenmezseniz almayın. 10 saat full trial var accessle. ben öyle yaptım iyi ki de yapmışım 190 tlye çöpe atacakmışım az kalsın böyle 16 tl verdim önümüzdeki 1 ayda titanfall, mirrors edge nfs falan oynarım
    |
    |
    cemil&amp;mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar oyunu aldım. Alex hunter hikayesini oynuyorum gerçekten güzel yapmışlar ben beğendim.. 17 ile hikaye kısa sürmüştü ama 18 de baya bi güzel gidiyoruz.baya oynadım hoşuma gitti..onun dışında oyun görsel olarak gayet güzel.

Bi fifa 17 sahibi olarak. Fifa 17.5 olmuş bu madem oyun yapıyosun bi önceki seri ile aynı gibi durmasın oynayınca ..

Alınır mı alınmaz mı konusu tamamen kişisel tercihe kalmış.

Ben pes 18 de aldım.arada takılıyorum..

Eklemek isteyen arkadaşlar

Origin MFAO3453

|
    |
    oyun olmuş. efsanevi zorluk derecesinde kaleciler gayet iyi ve oyun daha çok kendini gösteriyor. çok net fifa 17 nin üzerine koymuş adamlar. updatelerle geliştiğini de varsayarsak tavsiye ederim alacaklara.
    |
    |
    Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / Asus 1050ti oc edition / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Samsung 27" Curved --- İphone 6s 16 GB - İpad Pro 12.9 2017 64 GB
  • Yarbay
    2093 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cemil&mustafa

teşekkürler çok sağol aynen
    |
    |
    Torbjorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj
    Fx 4100 bu oyunu çalıştırır mı boşuna almayalım oyunu ?
    https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=36805 ındır tamamdır demıstı ama güncelleştirme sistemınız ıcın uygun deıldır dıyor. 64 bıt dogru olanı ındııryorum.NE YAPMAM LAZIM ACaba ?
    |
    |

oyun cıktıgın ertesi gunu kırıldı .. saka gibi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Fx 4100 bu oyunu çalıştırır mı boşuna almayalım oyunu ?

demoyu indirip dene veya korsanı çıktı onu indir dene.
    |
    |
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.
  • Yarbay
    4587 Mesaj
    Vidal cikardim 200kya satsam mi ? Ilerde fiyati buyuk ihtimalle artacaktir limit koymadilarsa.Bekleyip daha yuksek fiyattan satmak var birde simdi satip sbcler icin sermaye kurma sansin var

Gecen sene ilk baslarda nasil coins kazandigimi hatirlamiyorum squad battle devam mi etsek yoksa single divisions da tur atlayarak 3-5 cebe mi atsak ?
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Arkadaşlar ön sipariş bonuslarını nasıl alıyoruz acaba bilen var mı? (Veya ne zaman?)
    Oyunda düne kadar hiç bağlantı sorunu yaşamazken (deneme sürümü de dahil), şimdi maç yapacak rakip bulamıyorum. Bulursa da genelde 1 çubuk en fazla da 2 çubuk bağlantım oluyor. Maç yapamaz oldum. Benzer sorun yaşayan var mı acaba?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Torbjorn

origin access alıp deneyin beğenmezseniz almayın. 10 saat full trial var accessle. ben öyle yaptım iyi ki de yapmışım 190 tlye çöpe atacakmışım az kalsın böyle 16 tl verdim önümüzdeki 1 ayda titanfall, mirrors edge nfs falan oynarım

Aynen bende origin acces aldım 10 saat trial veriyor. Bitince ea help den 10 saat daha istedim tanımladılar hesaba :) Şimdi birde crack çıktı kariyer, journey falan yeter bana. fifa 12,13,15,16,17 sahibiyim ama bu sene 18 almayacağım. 190 tl çok fazla. Fut istersem 17 yeter bana hala güzel geliyor :)
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,650
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.