Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1.299
Cevap
12
Favori
53.406
Tıklama
Giriş
    4334 Mesaj

Hocam cok teskkurler bu sekilde kesin cozum olucakmidir

Ona gore oyunu satin almayi dusunuyorum sonrasinda geri iade edemem cnku kesin bilgimidir bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hardtouch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Son güncellemeden sonra takır takır oynadığım oyuna giremiyorum. Açılıştaki Ronaldo ekranından dil seçeneğine geçme bölümünde takılıyorum. Her şeyi denedim cumadan beri. 2 kere rmad amadrid maçındaki frikik olayına gelip takıldı. Daha ileriye gidemiyorum. Yardımcı olabilcek var mı
    |
    |

Hello,

We noticed that your FIFA account broke EA’s gameplay rules.

We need to talk…

Your account was again flagged for cheating in FIFA 18 matches.

• Read up on how to play by the rules athttps://www.easports.com/fifa-rules
    • Review our full user agreement. This is what you agree to when you play EA games or use EA Services:
    http://www.ea.com/terms-of-service

What this means

We have permanently banned your account from FIFA 18 online play.

Cheating can include, but isn’t limited to, using external tools and/or software, performing in-game exploits, and abusing glitches or bugs. In-game cheating is not fair and hurts the experience for the players you are playing against.

EA’s rules

Breaking our rules damages the experience for you and other players. We want to keep everyone’s gaming experience fun, safe, and secure.

You break our rules (https://www.ea.com/terms-of-service#section6) if you:
    • Use of external tools and/or software
    • Send unsolicited information to EA servers
    • Perform in-game exploits
    • Abusing glitches or bugs

Any questions?

If you think this action against your account is a mistake, let us know at lets_talk@ea.com.

Read up on what info to send us:https://help.ea.com/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts

Once we get your email, we’ll start the account investigation.

Thank you,
    EA Terms of Service

Perma yiyecek herhangi birşey yapmadım bunun bir kanıtıda yok nasıl ban attılar onu bile bilmiyorum bu işte bi yanlışlık var

• Yüzbaşı
    415 Mesaj

Tam ekran pldu ama ağır çekim oldu maç,bir hızlanıyor bi yavaşlıyor,ızdıraba döndü oyun:((

Benim anlamadığım bi evdeki tv’de bu program olmadan tam ekran açılıyor diğer evde iki tv’de de pencere modunda açılıyor...

|
    |
    W kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pc İçin HababamGumGum Ekleyebilirsiniz. Online maç atarız. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hillshade -- 7 Aralık 2017; 14:33:34 >
    |
    |
    buraqka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar en ucuza nasıl alabilirim oyunu acaba?

|
    |
    cemil&mustafa

Penaltı atarken çıkan oklar kayboldu season 4

|
    |

Orijinalden alıntı: saimertug

Arkadaşlar en ucuza nasıl alabilirim oyunu acaba?

bende alıcam cevap bekliyorum açıkçası araştırdım biraz ama hangi paket ne kadara alınır bilemedim origin kendi sitesinde 59 euro gözüküyor çok para.. varsa ucuz arkadaşlar alıcam oyunu beklemedeyim

|
    |
    OYUNDAN BIKTIM ACİL OLARAK HESABIMI SATIYORUM 600 SAAT OYUN SÜREM VAR KARŞILIĞINI ALAMIYORUM DAHA FAZLA ZAMAN HARCAMAK İSTEMİYORUM RESİMDEKİ KADRO + PAZARDAKİLER SATILIRSA BOŞTA MİN 450-500K BELKİ DAHA FAZLA PARA OLUR , CİDDİ DÜŞÜNENLER FACEBOOKTAN DM ATSINLAR DETAYLI SSLERİ DE ATARIM , BURAYA BAKMAYI UNUTABİLİRİM. SON FİYAT:350 TL

https://www.facebook.com/akin.berk.ertek

• Yüzbaşı
    919 Mesaj

Fiyat çok uygun, alana hayırlı olsun...
    |
    |
    FreiSeele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu oyunda da kariyer modu 2031 yılına kadar mı sürüyor?
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Arkadaşlar oyun orjinal olmasına rağmen açılmıyor. Play tuşuna bastığımda siyah ekran gelip 2 saniye sonra kapanıyor. çözümü yokmu kafayı yicem
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

az önce gelen mesaj ile yıkıldım adeta oyun için hile yaptığımı söylediler ve perma ban yemişim fut dan. mesaj da şu

Hello,

We noticed that your FIFA account broke EA’s gameplay rules.

We need to talk…

Your account was again flagged for cheating in FIFA 18 matches.

• Read up on how to play by the rules athttps://www.easports.com/fifa-rules
    • Review our full user agreement. This is what you agree to when you play EA games or use EA Services:
    http://www.ea.com/terms-of-service

What this means

We have permanently banned your account from FIFA 18 online play.

Cheating can include, but isn’t limited to, using external tools and/or software, performing in-game exploits, and abusing glitches or bugs. In-game cheating is not fair and hurts the experience for the players you are playing against.

EA’s rules

Breaking our rules damages the experience for you and other players. We want to keep everyone’s gaming experience fun, safe, and secure.

You break our rules (https://www.ea.com/terms-of-service#section6) if you:
    • Use of external tools and/or software
    • Send unsolicited information to EA servers
    • Perform in-game exploits
    • Abusing glitches or bugs

Any questions?

If you think this action against your account is a mistake, let us know at lets_talk@ea.com.

Read up on what info to send us:https://help.ea.com/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts

Once we get your email, we’ll start the account investigation.

Thank you,
    EA Terms of Service

Perma yiyecek herhangi birşey yapmadım bunun bir kanıtıda yok nasıl ban attılar onu bile bilmiyorum bu işte bi yanlışlık var

Yaptın mı?
    |
    |

• Teğmen
    161 Mesaj
    Arkadaşlar oyun bu sene çok mu zor bana mı öyle geliyor? Oyuna çok müdahale var gibi geliyor bana.
    |
    |
    FIFA 18 satın almak isteyen var ise origin hesabımı satıyorum. Fifa 18,17,16 ve 14 vardır hesapta. 83 rating değerine sahip de ultimate team kadrom vardır FIFA 18'de. Fiyat 160TL'dir. İlk özel mesaj atan satın alır :)
    |
    |
    Aktif olarak maç atan bir Pro Clubs takımı arıyorum. Division 1 oyuncusuyum, Weekend League'de Elite 3 veya Gold 1 bitiriyorum. Oyundan az çok anlıyorum yani, mesaj atabilirsiniz, detaylar konuşulur.

Açıldı mı acaba hesabınız? Cuma günü weekend league maçından çıktım utden attı oyun, hesabımı kapatmışlar, illegal bir işe bulaşmadım, ea canlı yardıma bağlandım hala geri dönüş bekliyorum. Delinin birine yetki verdiler, kafasına göre banlıyor galiba.
    |
    |
    Nicebliy21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Vandrad

Aktif olarak maç atan bir Pro Clubs takımı arıyorum. Division 1 oyuncusuyum, Weekend League'de Elite 3 veya Gold 1 bitiriyorum. Oyundan az çok anlıyorum yani, mesaj atabilirsiniz, detaylar konuşulur.

Hocam tüm samimiyetimle öğrenmek için soruyorum. Oyunu ne kadar süredir oynuyorsunuz ve oyunun püf noktası nedir sizce? fifa 17 den beri oynuyorum oyunu. Az maç yapmadım baya bir oyun saatim var ama iki oyunda da haftasonu ligine kalamadım. fifa 18 de div4 e kadar çıktım ama şu an 6 da sürünüyorum bu ara sürekli kaybediyorum artık kendime olan inancımı kaybettim bu gidişle bırakıp satacağım oyunu. Oyunu iyi oynayan arkadaşlar bir iki tüyo versinler biz nerede hata yapıyoruz anlayamıyorum.
    Lan ne tuhaf adamlarsınız kaç kişi oyunda geçen senelerde olduğu gibi hileler trainerlar varmı diye soruyor en uygun nerden alabilirim diye soeuyolar hiç biriniz cevaplamıyosunuz millete yardımcı olmayıp sadece kendinizi düşümüyosanız çıkın gidin gruptan ne hale gelmiş fut bölümü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.