Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kore üzerinden oyunu alıp banlanan/oyunu iade olan arkadaşlar; oyunu aldıktan birkaç gün içerisinde mi oldu bu durum? Yoksa önsipariş ile almıştınız aradan bir zaman geçtikten sonra mı banlandınız? Ben 1 aydır sıkıntı yaşamadım ama içime kurt düştü sizlerin başına gelenleri okudukça.
  • AgentZero3 kullanıcısına yanıt
    25'inde aldım, 27'sinde oyun kütüphaneden silindi, hesap banlandı. Eposta gönderdim ama cevap gelmedi.

Büyük ihtimal vpn nedeniyle değil de çok sayıda başarısız ödeme hatası nedeniyle ceza verdiler.

Sizin hesapta bir aydır bir şey olmadıysa bundan sonra da olmaz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Kasım 2017; 17:11:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım teşekkür ederim.
  • gündüz maçları ekran parlaklığı vs. çok sıkıntılı geçiyor.Ultimate Team modunda maçları gece/gündüz seçebiliyor muyuz?(daha evvel konusu geçtiyse kusura bakmayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

gündüz maçları ekran parlaklığı vs. çok sıkıntılı geçiyor.Ultimate Team modunda maçları gece/gündüz seçebiliyor muyuz?(daha evvel konusu geçtiyse kusura bakmayın)

Secilmiyor malesef. Neden çoğu mac gunduz oynaniyor anlamiyorum. Hele bir de bazi stadlarda gölge olunca hicbir sey görünmüyor. Oynat butun maclari gece insanlar rahat rahat oynasinlar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgilendirme için,çok saçma gerçekten de,ev sahibinin seçebilmesi ne güzel olurdu :(
  • gündüz maçı da olsa gölge yapmayan stad var mıdır?tavsiyede bulunursanız sevinirim.
  • ingiltere liginde oynayan yada ingiliz CM tavsiyesi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganyan78 -- 5 Kasım 2017; 23:51:25 >
  • ganyan78 G kullanıcısına yanıt
    bakoyoko, ander herrera, eriksen
    ben yaya toure u kullanıyorum hız hariç herşeyi güzel fiyatı da 13k civarı
    ucuz olsun dersen renato sanchez & pereyra & lallana & mooy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 6 Kasım 2017; 1:33:8 >
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgiler için 🙂

• Aynı anda maximum 30 oyuncudan fazla satabiliyor muyuz?

Level yeterliyse marketten Transfer Listesi Genişletme özelliğini açmanız lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    FIWC stadyumunda oynuyorum sağ taraf kale arkası 1-2 metre bazı maçlarda gölge oluyor oda çok problem değil.Geçen seneden ise donbas arena var bu sene gümüş yapılmış orada oynayabilirsin.
  • Arkadaşlar bu level olayı nasıl çözülecek bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabe1903

FIWC stadyumunda oynuyorum sağ taraf kale arkası 1-2 metre bazı maçlarda gölge oluyor oda çok problem değil.Geçen seneden ise donbas arena var bu sene gümüş yapılmış orada oynayabilirsin.

çok teşekkür ederim,koskoca EA firması niye bu problemi çözmüyor acaba?en azından gece seçmemize izin vermeli...
  • ugrygl U kullanıcısına yanıt
    Level olayı derken bilgi de verirsen yardımcı olabiliriz.
  • şu an oyuna girebilen var mı, rakip bulunuyor ama maç başlamıyor season da
  • Az önce bitti maçım pc de bir sorun yoktu.
  • teşekkürler ea help e bağlanmaya çalışacağım artık
  • Ben de isterim beni de yazın
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.