Şimdi Ara

Fifa 18 Demo çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sene maç süresini uzatmak için ne yapıyoruz beyler :D
  • Bende indirip bütün derbileri bütün takımları test ettim ve oyun gerçekci olmuş. Evet biraz ağır ama normal bence. Ara paslar ara koşular harika. Atmosfer fena değil. Kaleciler de güzel sadece şu elle başlatırken oyuncu yakında ise hala üstten atması deli ediyor beni yerden atmıyor ya da ben öğrenemedim hala.

FIFA 17 biraz daha arcade ve hızlı geldi. Ani dönüşler önem kazanmış rakipleri yanıltmak artık daha kolay bana göre. Defans yapmak evet artık daha da zor ve dikkatli olmak gerekiyor. Adam geçtiği zaman .. sıç..k diyebilirsiniz :))

Oyuna girmeden önce Nvidia ayarları yapmıştım ve Yeşil ekran çıkıyordu Green Screen eğer ki başkalarına da olursa çözümünü buldum ve basit Nvidia ayarlarına gelsinler oradan "Bilgisayar Performansı için Optimize et" seçeneğini " KAPALI " seçmeleri gerekir.

Kanat atakları önem kazanmış ve kanat oyuncularına büyük iş düşüyor. Ben şahsen Efsanevi de çok zorlanmadım hemen her maçımda 3-5 tane attım fakat ilk maçımı kaybetmiştim son dk golü ile. Özellikle CPU 2. golü yerse ve geriye düşerse çok aşırı ofensif düşünmeye başlayıp defansta çok açık vermeye başlıyor. FIFA 18 de momentum muhabbeti hala var. Bariz belli ediyor kendini. Umarım az çok bilgi verip faydalı olabilmişimdir herkese BOL gollü maçlar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaphaelDogan

Bende indirip bütün derbileri bütün takımları test ettim ve oyun gerçekci olmuş. Evet biraz ağır ama normal bence. Ara paslar ara koşular harika. Atmosfer fena değil. Kaleciler de güzel sadece şu elle başlatırken oyuncu yakında ise hala üstten atması deli ediyor beni yerden atmıyor ya da ben öğrenemedim hala.

FIFA 17 biraz daha arcade ve hızlı geldi. Ani dönüşler önem kazanmış rakipleri yanıltmak artık daha kolay bana göre. Defans yapmak evet artık daha da zor ve dikkatli olmak gerekiyor. Adam geçtiği zaman .. sıç..k diyebilirsiniz :))

Oyuna girmeden önce Nvidia ayarları yapmıştım ve Yeşil ekran çıkıyordu Green Screen eğer ki başkalarına da olursa çözümünü buldum ve basit Nvidia ayarlarına gelsinler oradan "Bilgisayar Performansı için Optimize et" seçeneğini " KAPALI " seçmeleri gerekir.

Kanat atakları önem kazanmış ve kanat oyuncularına büyük iş düşüyor. Ben şahsen Efsanevi de çok zorlanmadım hemen her maçımda 3-5 tane attım fakat ilk maçımı kaybetmiştim son dk golü ile. Özellikle CPU 2. golü yerse ve geriye düşerse çok aşırı ofensif düşünmeye başlayıp defansta çok açık vermeye başlıyor. FIFA 18 de momentum muhabbeti hala var. Bariz belli ediyor kendini. Umarım az çok bilgi verip faydalı olabilmişimdir herkese BOL gollü maçlar diliyorum.

Dediklerime katiliyorum ama ben daha efsane modda 4 5 atamadim. Gerci kanatlardan ortayla gol atmaya calistigimdan olabilir.cavani ve lukakuyla olumcul vurus daha yapamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Topu rakip sahada aldigimizda donuslerin daha esnek olmasi sebebiyle rakibe zor anlar yasatmak daha guzel olmus

• oyunu aciyorum. Turkiye dilini seçiyorum sonra lisans yazisi gelince ekran siyah oluyor oyun acilmiyor. bu sorunu yaşayan varmi ?

• Demosunda antrenman modu var mı ? Sadece maç ve hikaye modu mu var ?
  • Marka ve Model: Lenovo IdeaPad Z710
    İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz
    İşlemci Hızı: 2394 MHz
    Sistem Belleği : 8GB DDR3L
    Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 740M 2GB DirectX® 11
    Sabit Disk Kapasitesi: 1TB SATA + 8GB Tümleşik 8GB Solid

Yukarıda dizüstü bilgisayarımın özeliikleri yazıyor. FIFA18'in demosunu indirip oynadım hiçbir sıkıntı yaşamadım.Daha öncehttps://www.systemrequirementslab.com/cyri 'de sorgulattığımda benim dizüstü bilgisayarımın oyunu kaldırmayacağını göstermişti.Gerçi hala aynı :D

Peki ben full sürümünü satın alsam benim bilgisayarımın kaldırmama ihtimali olabilir mi?Teknik işlerden anlayan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Ayrıca aklıma gelmişken demo sürümünde oyun kolu ile oynanamıyor mu?Ya klavye ya da klavye+fare ile oynanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

Vay be reis eskiden ne fifalar atardık yutubır olmuşsun.

Bu arada Hunter senden, oynanış, inceleme de benden olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 13 Eylül 2017; 11:23:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

quote:

eyvallah like attım:) 6-7 sene önce dh'ta turnuva yapardık oynardık çok güzel günlerdi...

bu arada nickten tanıyamamıştım ilkinde hatırladım erdem seni hatta alışveriştemi ne yapmıştık ey gidi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So say we all -- 13 Eylül 2017; 12:13:39 >

• oyun geç açılıyor sizdede bu sorun var mı ?

• Fifa 18 simgesine tıklayıp oyuna girince, Ronaldo ekranından oyun kapanıp masa üstüne atıyor. Sorun ne olabilir acaba?
  • Arkadaşlar gamepad tavsiyeleriniz neler ? Ucuz olursa sevinirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

quote:

eyvallah like attım:) 6-7 sene önce dh'ta turnuva yapardık oynardık çok güzel günlerdi...

bu arada nickten tanıyamamıştım ilkinde hatırladım erdem seni hatta alışveriştemi ne yapmıştık ey gidi günler...

Eyvallah sağolsaın. :) Valla sorma gitsin. O zaman lise, üniversite zamanlarıydı benim için. Geleceğe dair kaygı yok, işin gücün sonraki şampiyonada şampiyon olur muyum sorusunu düşünmekle geçerdi. Şimdi ise yaşlandık, gerçi hala öğrenciyim ama o ayrı mesele. :D

Aynen alışveriş yapmıştık ben de hatırlıyorum.

NTVSpor devam mı halen? En son orada çalışıyordun diye hatırlıyorum.

• Bir yiğit PC için FIFA 18 ANA KONU yapabilir mi acep
  • 10 maç yaptım süper ps 4 de fifa 17 ile arasında biraz fark var top sürme çalım atma 17 den güzel

• Çağrıların cevap buldu evlat tanrılar isteklerini kabul etti
  • Sistemim yetiyor ama oyun lowda bile kasıyor. 2 gb nvidia gtx 850m ekran kartı. 8 gb ram i5 4200h işlemci. herşey performans modunda pil ekran kartı ayarları vs vs. anlamadım gitti gta 5i tertemiz oynatan pc fifa 18 demoda kasıyor. nedir çözümü bilen var mı fayda etmedi ne yaptıysam
  • whitemountain44 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş benim de sistem iyi sadece intel core i3 3.4 fifa 17 yi yüksek de oynuyordum 4x ile akıcıydı ama 18 in demosunda bile kasıyor 2dk sonra. Çok saçma EA gibi firmanın bunu yapması. Çözümü bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakantknxo -- 14 Eylül 2017; 18:07:44 >
  • baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı sürücü sorunu bu 17 de vardı aynısı sürücüyü son sürüme güncelle yada eski bir sürücüyü dene ekran kartın için. Benim de sistem iyi fifa 17 akıcı oynanıyordu ama bunda kasıyor mal gibi en düşüğünde bile donuyor optimizasyon berbat

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.