Şimdi Ara

Fifa 18 demo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
5.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun mekanikleri iyice geliştirilmiş mesela yerden kayma iyileştirilmiş 17'de ki gibi iki metre kayıp gitmiyor oyun içinde LT tuşuna basıp öylece bekleyen trollere ayar gelmiş artık biraz fazla basılı tutarsanız topu kaptırıyor. Şutlar 17'de ki gibi çok fazla direkten dönüyor bunu abartmalarını sevmiyorum can sıkıyor. Grafiksel anlamda stadyum atmosferi harika olmuş taraftarlara daha fazla önem verilmiş oyuncu animasyonları daha gerçekçi olmuş. Ancak online performansına da bakmak lazım momentumun oyuna etkisi gene can sıkıcı seviyede olabilir.
  • herkes yapay zeka gelişmiş diyor, ben gerileme farkettim. normalde yapay zeka asla skill den çalım yemezdi. dün legendry zorlukta r.madrid-r.madrid maç yaptım her attığım skili yedi yapay zeka.

genel olarak grafikler ve fizik hissiyatı güzelleştirilmiş, animasyonlar geliştirilip, oyuncular biraz daha yavaşlatılmış topu ilk kontrol ettiklerinde.
  • Şu arap stadında farklı bir hava durumu var sanırım, renk paleti vesaire berbat. Winter - Overcast seçili falan sanırım. Madrid'in stadındaki gece maçı mesela gayet güzel, Summer - Clear seçilidir sanırım. Gündüz maçını biraz sonra oynayacağım.

Bi' de yer yer kasıntılar oluyor, sistemim iyi. ATI'nin driver çıkarması lazım.

Menüler yine aynı. Arkaplanı umarım özelleştirebiliriz. Bir sene boyunca aynı arkaplan bayıyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j0ffline

Şu arap stadında farklı bir hava durumu var sanırım, renk paleti vesaire berbat. Winter - Overcast seçili falan sanırım. Madrid'in stadındaki gece maçı mesela gayet güzel, Summer - Clear seçilidir sanırım. Gündüz maçını biraz sonra oynayacağım.

Bi' de yer yer kasıntılar oluyor, sistemim iyi. ATI'nin driver çıkarması lazım.

Menüler yine aynı. Arkaplanı umarım özelleştirebiliriz. Bir sene boyunca aynı arkaplan bayıyor çünkü.

Arap stadı leş gözüm kanadı olamaz böyle birşey şu fifa bi şu gece çim olayını yapamıyor fifa 15 te ne güzeldi ondan sonra gerçekçi yapacağım diye batırdılar ben hiç bir gece maçından böyle çim rengi görmedim rezillik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demoda süre uzatmak isteyenler fifa 18 demo/data/locale.ini dosyasını açıp en alta şu kodları yapıştırıp kaydedin.

HALF_LENGTH = 6
    AI_SETTING_HALFLENGTH = 6

[FATIGUE]
    MAXENERGY=1
  • Adam değiştirme bende q+4 e basarsanız gomisin panter sevincini yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 13 Eylül 2017; 19:15:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amd HD 6850 son sürücü (16.2.1) ile hata vermeden oyun tam ekran açılıyor sanırım. Sadece çimler 3d değil. 17'yi 14.9 ile oynayabiliyordum.

1-2 maç oynadım, sonra 17 için tekrar 14.9'a döndüm.

• koşma sizcede çok yavaş değil mi? aşırı hızlı willian gibi oyuncular dışında çok yavaşlar adamlar bence koşmalar ağırlaşmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: charm35

koşma sizcede çok yavaş değil mi? aşırı hızlı willian gibi oyuncular dışında çok yavaşlar adamlar bence koşmalar ağırlaşmış

Başta bana da ağır gibi geldi ama alışınca değişiyor. Hatta daha hızlı bile olabilir. Oyuncudan oyuncuya fark olması zaten olması gereken birşey. Bu sene oyuncu ile koşarak adam geçmek daha kolay gibime geldi. Yani peşinden gelerek yakalaması daha zor oluyor. Vücut çalımı ile de çalımlar çok iyi olmuş.

Konsol mu pc mi aralarında demonun farkı var mı acaba ? Misal konsolda oyun çok daha karanlık duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

koşma sizcede çok yavaş değil mi? aşırı hızlı willian gibi oyuncular dışında çok yavaşlar adamlar bence koşmalar ağırlaşmış

Başta bana da ağır gibi geldi ama alışınca değişiyor. Hatta daha hızlı bile olabilir. Oyuncudan oyuncuya fark olması zaten olması gereken birşey. Bu sene oyuncu ile koşarak adam geçmek daha kolay gibime geldi. Yani peşinden gelerek yakalaması daha zor oluyor. Vücut çalımı ile de çalımlar çok iyi olmuş.

Konsol mu pc mi aralarında demonun farkı var mı acaba ? Misal konsolda oyun çok daha karanlık duruyor.

Evet bu sene pace tekrardan önem kazanmış gibi geldi banada. Olması gereken de o zaten. 35 yaşındaki 40 paceli defans 90 üstü paceli adamı nasıl yakalayacak. 17'de her defans her oyuncuya yetişiyordu bu sene daha iyi olmuş hızlı adamların bir farkı olmalıydı.

• Sistemim yetiyor ama oyun lowda bile kasıyor. 2 gb nvidia gtx 850m ekran kartı. 8 gb ram i5 4200h işlemci. herşey performans modunda pil ekran kartı ayarları vs vs. anlamadım gitti gta 5i tertemiz oynatan pc fifa 18 demoda kasıyor. nedir çözümü bilen var mı fayda etmedi ne yaptıysam
  • Herkese Selam, FIFA18 Pro oynayacak arkadaşları Discord adresimize bekliyorum :https://discord.gg/PDxXVyU
  • Oyun çok güzel pes demoyu da oynadım oyuncuların hareketleri bir garip peste

• quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Evet bu sene pace tekrardan önem kazanmış gibi geldi banada. Olması gereken de o zaten. 35 yaşındaki 40 paceli defans 90 üstü paceli adamı nasıl yakalayacak. 17'de her defans her oyuncuya yetişiyordu bu sene daha iyi olmuş hızlı adamların bir farkı olmalıydı.

Eniz kirazoğlunun videosunu izledim. Orada geçen seneye göre oyuncuların hareketlenme hızı yavaşlamış ama hareketlendikten sonraki hızları önceki seneye göre artmış diyordu.

• arkadaşlar fifa17'yi ultrada çok rahat oynarken fifa18 demo açılmıyor.. oyna diyorum siyah ekran açılıyor ve oyuna girecekken direkt kapanıyor.. aynı sorunu yaşayan ya da çözüm önerisi olan? teşekkürler
  • Demoda topun kaleyi girme hissiyatı oldukça kötü. Biraz garip gibi gelebilir ama oynayanlar beni anlayacaktır :)
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. 15'deli çimlerin renk paleti, etrafa savrulmaları, sahanın aşınmasının gerçekçiliği ne güzeldi. Git gide daha kötü yapmaya başladılar ve 18'de iyice sıvamışlar. Tek güzelliği kaleci aut atışı kullanırken dikkat çeken çim/toprak kalkmaları olmuş.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle öyle, ama demo diye bence. Fifa 17 demo da fileler beton gibiydi ama oyun çıktığında filelerin animasyonu harikaydı, o dediğin gol hissini iyi veriyordu

Demo daki renk paleti hiç hoşuma gitmedi çok fazla koyu, bence grafikler 17 ile neredeyse aynı olduğu için, bari renklerini koyu yapalımda biraz farklı görünsün mü demişler ne

En hoşuma giden özellik gol olunca taraftarlar aşağıya doğru koşup aşağıda doluşuyorlar üsy koltuklar boşalıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SZR_CLN -- 17 Eylül 2017; 0:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Evet kesinlikle öyle, ama demo diye bence. Fifa 17 demo da fileler beton gibiydi ama oyun çıktığında filelerin animasyonu harikaydı, o dediğin gol hissini iyi veriyordu

Demo daki renk paleti hiç hoşuma gitmedi çok fazla koyu, bence grafikler 17 ile neredeyse aynı olduğu için, bari renklerini koyu yapalımda biraz farklı görünsün mü demişler ne

En hoşuma giden özellik gol olunca taraftarlar aşağıya doğru koşup aşağıda doluşuyorlar üsy koltuklar boşalıyo

Demo full sürümün aynısı olmalı ama nedense EA buna hiç önem vermiyor. Bu şekilde full sürümde ne olacak bilmeden almış oluyoruz. Üstelik demo 2 ay önce çıkmıyor ki 2 hafta önce çıkıyor. Böyle olunca da kimbilir kaç ayn önce demoyu yaptılar diyorsun.

Açıkçası grafiklere çok fazla takılmıyorum. Maç seyirci atmosferi, sesler, oyuncu animasyonları, çarpışma gerçekçiliği ve omuz omuza mücadeleler, oyun içi akıcı ve oyuncu hızlarının doğru şekilde ayarlanması vs gibi diğer oynanışla ilgili iyileştirmeler benim için çok daha önemli.

Konsolda grafikler zaten karanlık diyorlar. Büyük ihtimal full sürümde değişecektir. Pc de çok daha aydınlık güzel. Tabi bu kişisel bir durum.

Sistem gereksinimleri zaten geçen seneki ile aynı görünüyor. İsteseler grafiğin dibine de vururlar muhtemelen ama konsol ve daha geniş planda oyunculara hitap ettikleri için bunu yapamıyorlar diye düşünüyorum.

Yine de rakipsiz gibi görünmeleri geliştirme aşamasında biraz geriye düşürüyor mudur bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.