Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.876
Cevap
81
Favori
381.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1181
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 81
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (619 mesaj) avei21 (256 mesaj) Faustino (169 mesaj) Diego-Armando MARADONA (95 mesaj) dr.axel (89 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3797 mesaj) Mobil (2780 mesaj) Tablet (193 mesaj) Mini (226 mesaj) Uygulama (95 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> /// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7213 Mesaj
    kapak yıldızımız hayırlı olsun

• EA SPORTS'un acilen FUT'u tamamen ayrı bir oyun satışa çıkartmaya başlaması lazım, aksi takdirde bu seriyi FIFA yapan bütün eski oyuncularını kaybedecek.

Sırf FUT için oyunu alan çok olacağı gibi, benzer mantıkla FUT'suz bir FIFA oyununu, belki de daha düşük bir paraya, almayı isteyecek çok FIFA'cı olacaktır.

Bütün eski EA SPORTS World Cup oyunlarında resmen o yılki Dünya Kupası'nda oynadığını hisseder, o havaya girerdin ama bu sene Rusya Dünya Kupası grafikleri ve fontları olmasa hayatta anlamazsın Dünya Kupası maçı yaptığını.
    Aslında şu son cümlen bile bu akşam parmaklarımı ve beynimi sana cevap yazarak ne kadar boş yere yorduğumu gösteriyor. Bizler bu oyunu zaman geçirip stres atmak için oynadığımız bir OYUN olarak görüyoruz ve burada daha fazla keyif alma imkanımız olmasına rağmen daha azıyla yetinmek zorunda bırakıldığımiz için yorumlarda eleştirilerde bulunuyoruz. Zevkler tabi ki tartışılmaz fakat bu kadar ayrı görüşler içinde olunca tartışmak çok anlamsız. Şimdi kariyerde yapay zekaya karşı kazandığım kupaya sarılarak uyumaya gidiyorum dostum. 2005ten öncesine selamlar olsun.
    10 maç yenilmiyosun sonra 10 mac yenemiyosun hep aynı seneryo .Sayesinde küfür hazneme çeşitlilik geldi.Bak ea yapımcıları eğer ben 10 mac üst üste yenemeyecek kdar kötü isem beni niye

div 1 e cıkartıyosun ? Tmm pro değilimde arkadas 30 mac yapmıs adamla 500 mac yapmıs adamı dengelemeye calısma dokunma oyunuma
    Futbol oyunlarına goal storm 96 ile başlamış birisi olarak soylemeliyimki bu oyun adami çıldırtır. Online oynamak mümkün degil ergen yuvası olmuş. Durmadan skills denilen hareketlerle eglenmeye çalışıyorlar. Defans yapmak zaten mumkun değil salak gibi izliyor adamlar. Bu oyunu aldığıma bin pismanim
    İki mesaj önce ne dedik bu herif coins satıyorum diyor. Bu millet mal oldukça ne çiftlikbank biter ne jet fadıllar aç kalır.
    Evet hepside birbirinden kaliteli emek sarfedilen serilerdi hocam. WC 2010'daki o atmosfer olsun konfetilerin şık görselliği hiçbir seride yoktu doğru ve WC 2014'de çok güzeldi koca yaz takılmıştım. şimdiki gelen ki insanın WC diyesi bile gelmiyor değil çünkü taş çatlasın 1 yada 2 turnuva yaparmıyım yapmazmıyım emin değilim çünkü dün 3-5 hazırlık maçı birde brezilya ile açılış maçı yaptım yani ruhsuz aynı tas aynı hamam atmosfer, bitirmeden çıktım bile çoğundan.. yani insanın 4 yılda bir olan tutkusunu bile futçu geri zekalılar yüzünden mahrum bıraktılar insan ciddi anlamda kızıyor.. alternatifte yaratılmıyor işin karamsar kısmı o...
    Kök Tengri nedir yahu.Troll müsün Ben sana açık bir şekilde yanıtladım.EA mali olarak büyük kazanım elde etti bu doğru fut sayesinde bunda rekabet içindeki konaminin çöküşüde baş sebep.Valla bilmiyorumda sazanlar arap kesim ve fut müptelaları oldukça Ea iyi sağacak bu kesimi 3-5 yenilik adı altında aldatmaca ile kerizleri silkeler para mı aldılar ama bu oyun niye böyle diye şikayet edenlerle dolu.Cevabım genele EA sizi umursamıyor sadece onun için değerli olan para yaptığı en iyi şey pazarlama bu sezonda aynısını yapacak.

Fifayı yıllardır orjinal alıyorum bu arada PS3-PS4 olarak, pcde korsan olarak kullanıyordum çünkü bir çok mod var gerçekten her şeyi ekliyorlardı ondan eksik kalmayalım diye oynuyordum mesela animasyonlar olsun.fifada pek çok nokta kısıtlı ligler olsun stadlar formalar oyuncu yüzleri gibi şeyler yok bunları oyun kırılınca ekleyenler oluyordu mesela en son fifa 14 te oynadım gayette zevkli yapanların eline sağlık yoksa ne süper lig-ptt ne tuttuğun takımların stadlarını oyunda görebilecektin.Şükrü saraçoğlu tt arena vodafone park gibi stadlar oyunda.Ptt süper lig uyumu sağlanmış ve animasyonlar eklenmiş diğer birçok ligdeki yüzler ve formalar eklenmiş bunu yapan kişiler var.Ben neden böyle imkanlar varken mahrum kalayım.Ea fif denen senin ligine önem göstermiyor yada stadına yada oyuncu yüzlerine hatta pek çok avrupa takımı ve ligindede böyle animasyonlar lig broadcastleri yok.Hatta pek çok taraftar tribün sesleride yok.Ama bunları ekleyen var ben bunu pcde yaptıkları yıllarda indirip oynadım.Şuan böyle bir şey yok.Zaten Playstation kullanıcısıyım.Normalde pcde böyle imkanlar varken kullanıyordum.Kim kullanmazki Ea denen zamazingo firma bu şekilde hiçbir zaman sunmayacak bu oyunu lisanslar nedeni ile ve boşa uğraşı asıl kar sağlayan ut varken hele hüllen gereksiz.

Bu arada konuşmana dikkat et blok geliyor.Hatta belkide gelmiştir.
    Oyunu yeni aldım sayılır ama çok beğenmedim.Oyunda sanki bi hantallık var defans işi çok b'ktan verkaçlarla çok rahat pozisyon bulunuyor.Oyunda belli kalıplar var herkes o şekil oynuyor.iyi paşlaşmalar yapıp zevk alamıyorsun.Oyun simülasyon gibi gerçekçilik yansıtmıyor bence.Futbol oyunları gerçeğe yakın hiç bir zaman benzemicek sanırım.Fifa 2015 zevk aldığım serilerden biriydi.
    fifa 18 de ileri açılan kaleciyi farkedince attıgım keyif veren güzel bir gol :)
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj

Yav yeter be kardesim ya. Oyunda birsuru buyuk takiminda stadi yok. Yeter valla billa yeter su uyduruk ulkenin uyduruk ligini nerelerde goruyorsunuz anlamıyorum. Sirf donbass arena var diye mi tatava ona bakarsan ukrayna ligi de yok ukrayna milli takimida yok. O donbass arenanin sahibi shakhtar bireysel olarak anlasma yapmıştır stad için. Senin ligindeki 3 büyük takimi toplasan bi Benfica etmez oyunda benficanin stadyumuda yok. Birsuru takimin oyuncu yuzleri benzemiyor. Birakin su asagilik kompleksini dandirik igrenc bir ligimiz var ne hakediyosa ona sahip işte ne ligimizin uefa siralamasi daha yuksek ne izlenme sayisi ne takimlarimizin başarısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    silentfurious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7213 Mesaj
    birazdan gelecek yorumlar şöyle

- adamlar aşmış müthiş oyun
    -tamamen simulasyon olmuş beyler yardırma bitmiş
    - pasa dayalı ağır bir oynanış var süper

tam sürüm çıkınca;

-allah belanı versin ea oyun *5 hızlanmış, ne pas yapılıyor nede oyun kuruluyor. topu alan yardırıyor

• Binbaşı
    1349 Mesaj
    Umarım kariyer (menajerlik) modunu geliştirirler. Ne zaman Ut geldi, o zaman menajerlik modunu önemsememeye başladılar. Özellikle Fifa 13'ten sonra kalite iyice düştü. Efsanevi zorlukta oynasan bile yapay zeka saçmalıyor.

Torino ile iki sezon oynadım, rakiplerimin kadrosu pek değişmedi. O kadar transfer yaptılar, ama transferlerin çoğu kadroya girmedi. Örneğin Juventus Dybala'yı sattı, onun yerine adam almadı. Sonuç: Koskoca Juve ligi küme düşme potasından biraz uzakta bitirdi.

Kariyer modu düzelsin, oyun 300 lira da olsa alırım.

Eğer kariyer moduna önem vermeyeceklerse oyunun adını Ultimate Team yapsınlar.

• Yarbay
    9393 Mesaj
    Hayat memat meselesi oğlum bunu başarmalısın ben gelene kadar inmeli

|
    |
  • Yarbay
    5536 Mesaj
    Ooooo yeni momentumumuz hayırlısı olsun bakalım 2018 de bize kaç tane kol kırdıracak
  • DH Yönetici
    8646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Ooooo yeni momentumumuz hayırlısı olsun bakalım 2018 de bize kaç tane kol kırdıracak

Öner o zaman bize bundan lazım

|
    |

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

FIFA daki gece maçı güzel geliyorsa birde bu videoya bakın. gerçekten fifadaki gece grafiği çamur gibi.

evet haklısın kardeşim çamur gibi aslında b*k gibide diyebiliriz hatta igrenc pisliik sacma sapanda bir oyun diyebiliriz bunu oynayanın aklına sıcayımda dıyebılırız ama buraya pes videosu atarak eline ne geciyor bu oyunda simsiyahda olsa fifa oynayacağız işte kapkarada olsa fifa oynayacağız bunu yazınca eline ne geçiyor sana bakıyorum kac gundur fifaya habire sallıyorsun hayır pesden para felanmı aldın anlamıyorum abı pesı cok sevıyorsan gıt oyna herkesın kendı zevklerı kendı renklerı tartısılmaz sen audiyi seversin baskası mercedese bayılır buda böyle bir sey sureklı aynı tartısmalardan sıkıldım artık lutfen yapmayın ya

• Teğmen
    105 Mesaj

Oyun aynı, gülüp geçebilirsin

Oyunu eleştirenlere oyuna sahip olamayanlar etiketi vurmak nasıl bir fikrin ürünü, binlerce oyuna sahip değilim, hak ediyorsa da kötülerim, eksik ve yanlış yanlarını vurgularım, momentumdan oynanmıyor evet, 17'nin aynısı evet, ha sizin gibiler kale ağlarının kare olmasına, kale arkasına bir şeyler eklenmesine tav oluyorsanız öyle diyeceksiniz, patch bunlar patch başka bişey değil, menü rengi değişmiş bravo, bravo, hemen vermelisiniz 300 tl bu sürüme, siz de biliyosunuz her sene ea'in benzer oyunu kapitalist mantıkla sürüp insanların bilinçaltına dokunup heyecan yaratıp yüksek karlar ettiğini ama neden susup savunuyosunuz aklım almıyor, belki de sahip olunan, oynamaktan zevk alınan, sevilen bir oyun hakkında olumsuz yorumlar görmek sizi üzdüğünden oluyor bunlar, ama gerek yok, düşüncelerinizi alçaltmayın bu kadar

Oyuna çöp diyen yok, kimsenin ea'nın düşmanı veya pesin müdürünün amcasının oğlu değil, herkes gördüğünü söylüyo, oyunu kötü oynamakla alakası yok, 2017'de ea pc'de birçok oyuncunun hakkını gasp etti oyunun içine etti, redditte birçok pc oyuncusu twitter'da hashtaglar açıp haklarını aradılar, ea cevap dahi vermedi,

Birilerine laf sokmadan önce o at gözlüğünü çıkaracaksınız.
    |
    |
    DjarumBlack- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3019 Mesaj
    Fifa 09dan beri Fifa serisini oynarim. Ilk defa 1 mac yaptiktan sonra oyundan sogudum. Kazandim ama zevk almadim. Simulasyon diye birsey kalmamis. Veletler oynasinlar diye yapilan bir oyun.

|
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    Sözde herşeyi manuel yapmışlar oyuncuya bırakmışlar. Yok tactical defending bilmem ne. Ulan topa yakin adami seçip kosamiyoruz daha. İlla seçili olan hareketleniyor bostaki topa. E hani manueldi bana bırakmıştın oyunu? Ayrica cok fazla direkten donen top oluyor. Zaten oyunda bi hız dengesizliği de var. Online maçlarda orta saha diye bir sey yok. Maclar aşırı hızlı. Mücadele diye bir şey yok bam güm kaleye gidiliyor. Taktik maktik hak getire. Her mac 50 tane direk oluyor. Oyunun her modu da senaryo zaten bazi maclar oyuncularin umutsuzca attığın pasi bile mükemmel atarken bazı maclar da 5 metredeki adamin 15 metre ötesine atiyor. Maç seciyolar resmen :D Direklerden de cok top dönüyor. Almayin anam almayin para kazandirmayin. EA de satışlar düşünce biseyleri degistirirler belki. Zaten her mac 50 tane direkten donen top var. Black friday falan beklemeyin almayin cok ciddiyim. Futbolsuz geçirin bu yılı. Ya da store da ucretsiz pes 18 lite var onu indirin my club takılın. Ben ettim para verip aldim siz etmeyin. Zaten cok fazla direk oluyor. Store oyun kayniyor almayin fifa 18 falan. 30 lira bile olsa fazla bu oyuna. Her mac 50 topun direkten döndüğünü söylemiş miydim?

• Fifa 18 Kariyer Mod

- transfer için öncelikle oyuncuyu bulup kısa listenize eklemeniz gerekiyor ki transfer veya kiralama teklifinde bulunabilesiniz. arama sayfasından teklif yapamıyorsunuz. (daha önce gözcü gönderip özelliklerini öğrenmiş olmanız bir şey değiştirmez)

- kısa listeye geldiniz. burada transfer teklifi yap, transfer teklifi için yetki ver, kiralama teklifi yap ve kiralama teklifi için yetki ver seçenekleri sizi karşılıyor. kendiniz yapmayı seçerseniz ara sahne giriyor ve görüşmeler başlıyor. geçen seneden farklı olarak; oyuncuyu alacağınız kulübe, oyuncunun bir sonraki satışından pay teklif edebiliyorsunuz. fiyatı düşürmek için uygulanabilir.

- transferlerde serbest kalma maddesi eklenebiliyor. oyuncu ve menajeri tarafından kabul edilmeme ihtimali var ama denemeye değer. en çok faydalı olacağı zaman ise biz transfer yapmak isterken olacaktır. serbest kalma maddesi olan oyuncuyla transfer pazarlığına girişmeden anlaşabiliyoruz. parayı yatırıyoruz ve sadece maaş konuşuyoruz.

- oyuncuya önerilen para kısmında epey değişiklik var. haftalık maaş zaten aynı. bunun haricinde imza parası verme özelliği gelmiş. ne kadar etkili olacak emin değilim ama güzel görünüyor. gol yemediği maç, attığı maç veya oynadığı maç üzerinden de para teklifi yapabiliyorsunuz. atıyorum 20 maç oynarsa 500 bin euro daha, 10 gol atarsa 250 bin euro daha gibi.

- bunlar için tek tek ara sahne giriyor yalnız. sahnelerde sesli diyalog yok; sadece ağızlar oynuyor ve alttan yazı akıyor. şu an yeni bir şey olduğu için heyecan duyuyor olsak da kısa sürede sıkabilir bu transfer için ara sahne girmesi olayı. bir de sahneler skip edilmiyor (hızlıca geçilmiyor). zorlu bir süreç olacak. inanılmaz fark olmayacaksa bütün transfer işlerini yardımcıya itelemek daha mantıklı görünüyor. yardımcıya itelerseniz de bazı limitler belirliyorsunuz, mesela bonservis için 10 m euro'dan az, 20 m euro'dan fazla teklif etmemesini tembihlemek gibi.

- 15 yeni antrenman çeşidi eklenmiş. buna ek olarak; istediğimiz oyuncu için istediğimiz antrenmanları seçip yaptırabilecekmişiz. mesela çeviklik, kısa pas, şut gücü ve kayarak müdahele antrenmanlarının hepsinin bir kutu içinde olduğunu düşünün (hangilerinin olacağını da biz seçeceğiz. yazdıklarım tamamen sallamadır). normalde hepsi farklı farklı ayrı kategorilerde bulunur bunların. eğer doğru anladıysam çok verimli bir antrenman sistemi bizi bekliyor.

- denilenlere göre kariyer modunda bütün forvetlerin manchester united'a, bütün stoperlerin juventus'a vs. gitmesi durumunu düzeltmişler. daha mantıklı transferler olacağı söyleniyor. ayrıca genç oyuncularımızı kiralık listesine koymasak da daha sık teklif geldiğini görebilecekmişiz. bunlar hep sıkıntılıydı fifa 17'de. listeye koysan dahi teklif gelmediği oluyordu. lan genç adam işte, alın oynatın.

- oyuncu kiralama işi de biraz değişmiş. özellikle rtg (road to glory) yapanlar için sevindirici bir haber var. kiralamak istediğiniz oyuncunun maaşını hepsini siz ödemeyeceksiniz artık. ne kadar ödemek istediğinizi kulübe bildireceksiniz görüşmeler sırasında. böylelikle büyük takımlarda haftada 50 bin euro maaş aldıkları için kiralanamayan genç oyuncu dönemi bitti. mesela harry winks'i tottenham'dan rahat rahat alabileceğiz. veya timothy fosu-mensah'ı manchester united'tan.

- transferler, kariyer modu ana sayfasında kısa bir video veya takımın 4 değerli oyuncusuyla fotoğraf çekilmiş şekilde sağ tarafta görünecek.

- premier league'in lisansı devam ediyor. bu bağlamda oyuna yeni oyuncu yüzleri ekleniyor. geçen sene ağustos içinde ve ocakta transfer edilen oyunculara yüzleri eklenmiş. birkaç genç oyuncu da var. neredeyse bütün takımlar eksiksiz. maç önü tanıtımlarındaki kadro sunum ekranı da değişmiş, daha bir güzel olmuş.

- major league soccer (mls) ve la liga santander lisanslanmış. yayın paketleri eklenmiş premier league'de olduğu gibi. mls'te de sanırım 6 takıma oyuncu yüzleri eklenmiş. ispanya'da ise henüz böyle bir gelişme yok. casemiro, asensio, kovacic ve vazquez'in bile gerçek yüzü oyunda bulunmuyor. belki kasım güncellemesinde eklenir ama çok büyük eksikler olduğu kesin.

- son olarak, kylian mbappe ve radja nainggolan'ın da oyunda gerçek yüzleri var. bunlar özel olarak yapılmış yüzler. çünkü takımlarının geri kalanı özel bir muamele görmüyor. sanırım ek olarak subasic de varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 3 Eylül 2017; 17:39:13 >

• Binbaşı
    1293 Mesaj
    Yani şu yorumlara bakıyorumda tek bir allahin kulu oyunun özü, onu yegane gerçekçi kılan özellik kariyer modda ne gibi yenilikler var merak etmiyor. Gene ergen saçmalığı fut başrolde. Yorumlara bakıldığında sorun sadece ea sports firmasında değil gibi sanki. Tamam ea gene marifetlerini sıralamaya başladı harika bir baslangicla daha önce olacağı söylenen çin liginin oyunda olmayacağını ilan ettide ! olmamasına memnun kalmak neyin kafasidir arkadaş ? Ben mesela yaklaşık 1 ay önce canlı canlı ea nin resmi sitesinde talepler bölümünde görevli bir elemanla 1 saate yakın isteklerimi siraladim, dedim ki artık oyun tamamen futa odaklı hale geldi bizim gibi eski fifacilar unutuldu ile başladım, sonra FIFA 18 den beklentilerimi siraladim, lisanssız milli takım formalarini ekleyin dedim, lisanssız seri b gibi liglerin hep formalari eksik düzeltin dedim, eksik faceli ve eski faceli oyuncular çok fazla bunlara biraz önem verin dedim, saha dışı,oyun disi animasyonlara daha bir önem verin dedim, oyundaki ligler olsun milli takımlar haznesini genisletin dedim, mesela çin ligini ekleyin, Yunan ligi ekleyin, lisanssız brezilya ligini düzeltin dedim, Nijerya, Kosta rika, Hırvatistan, izlanda, Ukrayna, Senegal, japonya gibi milli takımları ekleyin dedim, oyuna uluslararasi milli organizasyonlar ekleyin dedim. Copa Amerika, Şampiyonlar ligi eklensin dedim, kariyer moda yeni özellikler getirin daha bir gerçeğe uygun olsun dedim vs. vs. elemanda epeyce ilgilendi, haklısın dedi, bu önerilerinle ilgileneceğiz dedi.. tamam hepsinin komple oyuna dahil edilmesi elbette mümkün degil bunu bende biliyorum da, benim kafama takılan oyunla alakalı sikayetleri olanlarin şikayetleri okadar saçma gerekçeler barındırıyor ki yok momentum, yok fut, başka birşey yok. Ha birde PTT 1. lig 😃 birde turkce spiker. Arkadaşım 10 senede geçse bu oyuna PTT 1. lig ek-len-me-ye-cek.. Adamlar oyundaki İngiliz spikerleri bile yenilemiyor 20 senedir aynı ne Türkçe spikeri bırakın artık bu gibi hayalleri.. gene Hagi ile messiyi, thierry henry'yi aynı takımda çakma forma ve çakma isimle aynı takimda görmek isteyen arkadaşlar insallah lise cagindan öte yaşta değilsinizdir.. başka türlü durum vahim gerçekten.. bir kere şikayetçi oldugunuz noktalar şikayet filan değil, işin gerçeği bu gibi şikayetler zaten yapimcininda hoşuna gider sen momentumdan şikayet edersin bir başkası momentum olsun der başka türlü kazanmak icin şansımız kalmıyor paket maket almak boş iş der. Sonra futtan daha bir yenilik neden beklenir onuda anlamıyorum. Kardeşim sen zaten fut dene zımbırtı için aliyorsan bu oyunu oyun sana tüm beklentilerini sunuyor, al işte diyor paket aç kafana göre Karman corman kadro kur saçma bir logo, saçma bir forma, saçma bir isim ekle kendin gibi boş aynı mantıkta adamları alt et der. Başka beklentin ne ? Hızdan sikayetciysen zaten uzak dur ergen kısmı simülasyon oyun aramıyor arcade denen gerçek disilikla tatmin oluyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    511 Mesaj
    17 den tek farkı menülerin rengi değişmiş. adamlar hiç birşeye dokunmamışlar yaw.

kale fileleri file değil sanki tahta çakmışlar beton gibi.
    gol atıyorsun hangi tribüne gidersen git aynı taraftarlar sana sarılıyor. bu da gerçekçiliği baltalıyor.
    gece maçı kerhane gibi loş ışık hala düzeltmemişler. (fifa 14 bin basar)
    oyun çok hızlı. oyun kurmaya çalışan olmaz herkes dikine oynayacak yardırmaca
    taraftar ambiansı çok övülmüş ama taraftarların texturesi hala berbat

hala mehmet topalın saçı uzun olan ve sadece kadro güncellemesi içeren oyuna 300 tl verilmez. 7 yıldır fifa oynuyorum pes 18 daha iyi. Fifaya bu sene ara veriyorum.
  • Yarbay
    2722 Mesaj
    Ya bide böle tipler var. Defans yapamıyorsanız oynamayın. Yapamıyorsanız oynamayın. Size mi soracaz ne oynayıp oynamıyacağımızı. Forum burası forum. Bu konu altında oyun hakkında istedğimi söylerim. Kimseye hakaret etmeden, millete emir vermeden. Tüm dünya genelinde çoğunluk bu oyun olmamış diyor. 9-7 maçlar bitiyor, birileri de çıkmış yapamıyorsanız oynamayın. He he yapamıyoz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj
    ULTIMATE TEAM KAPATILSIN!!

Aydinlik ve huzur dolu bir FIFA icin tek yol bu!!
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Pesciler usain boltu alıp yardırırsiniz artık hadi iyisiniz 😃😃😃😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Yönetici
    5388 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

EA Play 2017 10-12 Haziran'da Hollywood Palladium'da gerçekleşecek ve halka açık olacak etkinlik biletleri şu anda ücretsiz olarak ulaşılabilir durumda. Frostbite Engine motoru ile değişen oyun motorundan sonra Fifa 18'den dahada iyi bir grafik kalitesi ve oynanış'ın beklenildiği kaçınılmaz. Fifa 17’nin sadece PS4 cephesinde satışlarının 10 milyonu geçmesinden sonra oyuna olan ilgi 18 ile beraber dahada artacaktır.

Ve ilk video!

Fifa 18 Oynanış videosu

Fifa 18 Yolculuk - Hunter geri dönüyor

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• DH Yönetici
    8646 Mesaj
    Fifacılar akın etmiş

Herkeşe benden +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 26 Mayıs 2017; 11:40:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Fifa yapımcıları gol atmanızı istemiyorsa o gol atılmaz , işte kanıtı :

https://streamable.com/c0yo0#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 24 Ağustos 2017; 20:39:23 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Ko Cuce
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.