Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Bundesliga broadcastte yenilenecek

Bu geçen sezonun (Scoreboard)

Bu ise yeni sezon diğer animasyon aparatları eklemedim ama buradan değiştiğini görürsünüz.

Buda yeni sezonun.(Scoreboard)

Umarım DFB pokal'de tv sunumu şeklinde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ağustos 2017; 21:45:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Beta da geçen seneki topla oynanıyo. Bu top bu sene oyunda olmayacak. Beta da geçen seneki liglerinde olması bu sene de olacak anlamına gelmiyor. Tahminim sessiz sedasız türkiye ligi fifa'da yer almaz. Bunun bir haberini duymamız gerek. 3 yıllık lisans süresi bitti malumunuz. Yenisinin twitter'da felan duyurulması gerekiyor bence. Ea'ya fazla güvenmeyin söyliyeyim. 7 senedir boks oyunu yapmalarını bekliyorum

boks derken tabii ki def jam fight for ny gibi oyun bekliyorum ben de

• Demoda oyun mükemmel olacak.Diyeceğiz ki ya artık bu oyun olmuş ya.(14-15-16-17 de olduğu gibi) İşte momentum falan yok süper harika oyun derken tam surumunde 90 finishing adamların mal mal gol kaçırmaları.İçeriye attığınız topun çok ahmakça bir yere gitmesi gibi sorunlar yaşayacağız.Ama 1 tane iddialı rakipleri yok bakın 1 tane.Aralık gibi alırım heralde yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba Fifa'da da ileride video hakem olur mu ki be a referee modu ile seni puanlayarak maçlara atayacaklar kalitene ve maç yönetimine göre şampiyonlar ligi finaline kadar çıkacaksın.Ama bundan önce Fifa'nın dünya kupası ve avrupa turnuvalarını alması lazım.Tam gerçekçi olması için.
  • Arkadaşlar geçen sene Fut Web App'den kadro yapabiliyorduk. Bu sene ne zaman başlayacak ? Girdim az önce baktım ama 17 açılıyor.
  • Ahahaha çocuk muazzam Atıf Şeşu'nun küçüklüğünü oynatacakmışız
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    eylül ortalarında ancak açılır fut 18 web...
  • Arkadaslar 2 sorum var oyunla ilgili. Cevaplarsaniz sevinirim.

-Endonezya psn den aldiğim oyun turkce oluyor mu?

-Sadece primary hesap mi yoksa iki hesapta kullanabiliyor mu on siparis bonuslarini?

• quote:

Orijinalden alıntı: genpoker

Arkadaslar 2 sorum var oyunla ilgili. Cevaplarsaniz sevinirim.

-Sadece primary hesap mi yoksa iki hesapta kullanabiliyor mu on siparis bonuslarini?

endo dan alırsanız türkçe olmaz

sadece oyunun satın alındığı hesaba gelir hediyeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: genpoker

Arkadaslar 2 sorum var oyunla ilgili. Cevaplarsaniz sevinirim.

endo dan alırsanız türkçe olmaz

sadece oyunun satın alındığı hesaba gelir hediyeler

Cevabiniz icin tesekkurler. Tr psn den alicam o zaman. Diger soruya gelince alindigi hesaba gelir bonuslar demissiniz ama o zaten belli bisey. Benim sordugum detay oyunu primary ve secondary hesap olmak uzere iki ps4 oynayabiliyor ya iste o bonuslari sadece primary hesap mi kullaniyor yoksa her iki hesapta kullanabiliyor mu?

• On siparis verenler hangi surumu aldiniz arkadaslar icon mudur nedir almaya degermi yada ronaldo edition tam olarak fark ne pack felanmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

On siparis verenler hangi surumu aldiniz arkadaslar icon mudur nedir almaya degermi yada ronaldo edition tam olarak fark ne pack felanmi

Bende daha karar veremedim.

Hemşerim 😁😁

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Fiyatlara bak abi yav kafayi yemisler valla us psn den 60 dolara almak en mantiklisi 90 -100 euro ya oyunmu alinir turkiyede nerdeyse 1 aylik ev kirasidir ps3 surumu bile 70 euro saka gibi konsolun kendisi 50 euro anca burda bi oyun 70 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 20 Ağustos 2017; 0:48:19 >
  • https://youtu.be/iOPJ7fpwjqU

https://youtu.be/ZaA50hgMJ7M

Bunların gerçek olma ihtimali nedir arkadaşlar ? Acaba süper ligdede pek çok oyuncunun gerçek yüzleri oyuna eklenmiş olabilir mi ? Burada japon ve MLS deki pek çok oyuncu eklenmiş gibi görünüyor..

• genpoker kullanıcısına yanıt
    Iki ps de oyanayabilrsnz oyunu ama bonuslar sec hesap oyunu aldgnz hesaba gelr kardesm

• Harika be

• bu akşam konferans var da
    https://www.ea.com/gamescom-2017

6:30 pm ve 9:30 am yazılmış. bizim saatle kaça denk geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 21 Ağustos 2017; 10:13:31 >
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    0.59 gomis sevinci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar toplu alım yapılıyor mu? Ya da önceden indirimli alım? Bende katılmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.