Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onnow78

ben genelde oyun çıktıktan 1 ay sonra 150 TL civarına Cd sini alıyorum, bu sene bu mümkün olurmu , millet 300 leri konuşuyor

Pc mi ps4 mü ps4 için dediğiniz imkansız bence kutulu daha pahalı çünkü kutulu 400 dijital 329 şuan pc için diyorsanız şuan bile 150'ye alabilirsiniz dijital olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 7 Ağustos 2017; 15:42:27 >
  • uAslAnkara kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kadro yapıp sırasıyla oynamak nasıl oluyor?

Çünkü ben FUT da 2 farklı isimde squad yaptığımda ve maça başlamadan önce takımları değiştirip maç yaptığımda, diğer aktif olmayan squad ın fitness ları aynı kalıyor, yükselmiyor. Ufak bir açıklama yaparsanız sevinirim.
  • selamlar, fifa17 ps4 için geçen sene sanırım yurtdışından cd getirten bir yerden almıştım 150 TL civarıydı . ,

tek kullanıcı olarak 300 TL ye şimdimi almak daha avantajlı yoksa çıkınca Cd yi kaça bulurum 200 falan olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onnow78 -- 7 Ağustos 2017; 17:16:47 >
  • yine başa döndük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onculcan

Hocam 2 kadro yapıp sırasıyla oynamak nasıl oluyor?

Çünkü ben FUT da 2 farklı isimde squad yaptığımda ve maça başlamadan önce takımları değiştirip maç yaptığımda, diğer aktif olmayan squad ın fitness ları aynı kalıyor, yükselmiyor. Ufak bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Diger kadrodaki oyunculari yedeklere koyacaksin. Yedek ve rezervler 11 oyuncuyu da koyabilecegin kapasitede.

Mesela la liga ve epl kadron varsa, epl kadronda yedeklere la liga kadronu koyacaksin.

• Oo Ayni Halt 18 hayirli olsun. Copy paste ne guzel bisey ya.

• Evlenmeden önce bi bilgisayar kurdum başım ağrımasın 3-4 yıl beni oyun olarak götürsün diye. Normalde bu sene alırım diyordum ancak bilgisayar Fifa'yı high detail çalıştırınca konsol konusunu erteledim. Şimdi Fifa 18 çıkacak ve konsol alacağım. Kafamda sorular var. Bu yaşıma geldim ve oldum olası bilgisayarcı oldum. Konsola hep mesafeli oldum.

1- Nike mı Adidas mı gibi bir soru olacak ama PS mi XBOX mı?
    2- Cevap Ps olacaksa 500 gb'lık versiyon yeterli midir yoksa almışken 1 tb mı alayım?
    3-Slim mi almalıyım fat kasa mı?
    4- Yeni konsola hesabımı aktarabilecek miyim? Markette bi ton coinim var. Katalogdan formaları topları coin boost'ları vs alabildiğimiz yer. Fifa 13'ten beri (PC) birikiyor. Bunlar konsola geçtiğimde sıfırlanacak mı?
    5- Fifa dışında oyun çok çok ekstrem bir şey olmadığı sürece oynayan biri değilim. Yıllarca klavye mouse takıldıktan sonra joypad ile oynamak zorlar mı?
    5- Konsol 1500 TL civarında olacak. PC'yi yenilemeye çalışsam en aşağı 2500-3000 tl civarı gidecek.
    6-En önemli soru; bu sene oyunda Türkiye ligi olacak mı?

Anlayacağınız kafada bi ton soru :)

• quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

Evlenmeden önce bi bilgisayar kurdum başım ağrımasın 3-4 yıl beni oyun olarak götürsün diye. Normalde bu sene alırım diyordum ancak bilgisayar Fifa'yı high detail çalıştırınca konsol konusunu erteledim. Şimdi Fifa 18 çıkacak ve konsol alacağım. Kafamda sorular var. Bu yaşıma geldim ve oldum olası bilgisayarcı oldum. Konsola hep mesafeli oldum.

2- Cevap Ps olacaksa 500 gb'lık versiyon yeterli midir yoksa almışken 1 tb mı alayım?
    4- Yeni konsola hesabımı aktarabilecek miyim? Markette bi ton coinim var. Katalogdan formaları topları coin boost'ları vs alabildiğimiz yer. Fifa 13'ten beri (PC) birikiyor. Bunlar konsola geçtiğimde sıfırlanacak mı?
    5- Fifa dışında oyun çok çok ekstrem bir şey olmadığı sürece oynayan biri değilim. Yıllarca klavye mouse takıldıktan sonra joypad ile oynamak zorlar mı?
    5- Konsol 1500 TL civarında olacak. PC'yi yenilemeye çalışsam en aşağı 2500-3000 tl civarı gidecek.

Sıkma tatlı canını okşa

herkes bi cem yılmaz. ne güzel ülke.

• quote:

Evlenmeden önce bi bilgisayar kurdum başım ağrımasın 3-4 yıl beni oyun olarak götürsün diye. Normalde bu sene alırım diyordum ancak bilgisayar Fifa'yı high detail çalıştırınca konsol konusunu erteledim. Şimdi Fifa 18 çıkacak ve konsol alacağım. Kafamda sorular var. Bu yaşıma geldim ve oldum olası bilgisayarcı oldum. Konsola hep mesafeli oldum.

2- Sadece Fifa,PES, Nba gibi oyunlar oynanacaksa 500 gb yeter.
    3- Slim kasa ideal.
    5- Alışınca daha çok seversin. Aslında keşke bilgisayarda da bir gamepad ile oynasaydın, büyük rahatlık.
    Diğer 5- 1500 civarı oluyor ama PS4 alırsan Plus alman da gerekiyor. Masraflı gibi ama yine de bilgisayar masrafı kadar değil bence de.
    6- Hepimiz bu sorunun cevabını bekliyoruz :)

• quote:

1- bir hevesle geçen sene fifa için xbox aldım ama pişman oldum. sonra tekrar ps4 e döndüm.. cevabım ps4
    2-500 yeter çok çeşitli oyunlar oynamıyorsanız
    3-slim alın. çok daha hafif ve küçük
    4-origin hesabına bağlı mail ile psn hesabı açarsanız leveller aktarılıyor konsola
    5-1-2 hafta analoglara alışırken zorlanırsınız ama alıştıktan sonra çok rahat geliyor gamepad
    6-1000 tl ye slim alınabiliyor. ps plusta yıllık 100 tl ye endonezya psnden alırsınız ( forumda rehber mevcuttu nasıl alınacağı ile ilgili endonezya plus ın)
    7- daha belli değil

• @steven_stiffler @avei21

çok teşekkürler her ikinize de. ben de açıkçası ps'ye meyilliydim. kararımı pekiştiren cevaplar geldi. peki rahatsız ediyorum kusura bakmayın. euroasia garantili veya ithalatçı garantili. arada 200-300 lira gibi farklar mevcut. bu farka değecek bir şey midir? yoksa ithalatçı garantili alsam da sıkıntı olmaz mı?

bir de internetten önerebileceğiniz bir yer var mıdır alım işlemini yapabilmek adına? n11'e falan baktım ben.
  • quote:

1- dediğin gibi bmw mercedes gibi bir durum.. ben ps1 den beri kullanıyorum. xbox hiç bulaşmadım. o bakımdan ps derim..
    2- 500 yeter bence çünkü artık harici harddisk bağlanabiliyor. benimki 1 tb çünkü ben aldığımda bu güncelleme gelmemişti henüz.
    3- fat kasaya gerek yok.. 55" 4K bir tv varsa pro al derim. yoksa slim ideal
    4- coinsler aktarılamaz fifa için söylüyorum. her sene sıfırdan başlarsın konsolda. pc de nasıl bilemem.
    5- alışırsın mutlaka..
    6- merakla bekliyoruz..

selamlar..

• futbol konsolda, diğer oyunlar pc de oynanır. koltuğuna oturacaksın çerezini koyup ayağını uzatacaksın futbol keyfi budur. sandalye başında pc de maç oynanmaz :) pc nin de bi artısı var konsola göre pes ve fifa çok akıcı. menüler 60 fps kaymak gram tekleme yok. konsolda malesef frame sorunları var menülerde ve maç başlarken.
  • Türkiye bitmiş ya... Fifa 2021'de 900 tl den satışa koyarlar. Rez alın.
  • Ekşisözlükte açıklamış kullanıcının biri evet durum bu arkadaşlar.

ülkede alım gücü bu kadar düşükken, büyük ihtimal bu seri oyunun satış geliri sıralamasında da türkiye ilk 5'te, belki 10'da bile değildir. o yüzden oyun firmasından türkiye ligi'ne kıyak geçmesini, oyuncu yüzlerini, stadyumları beklemek ancak kulüplerin uluslararası kulvarda fazlaca başarı elde etmesiyle olur. veya çok vizyonlu kulübünüz arayacak ea sports'u, "gelin bizim kampa da çocukların fotosunu çekiverin. parasını biz verelim. hem bizim de şanımız yürür." diyecek, ancak öyle.

Tanıtım istiyorsan stadyum felan ayrıyetten klüplerin satış pazarlama departmanı girişimde bulunacaksın.Belli bir mevla vereceksin tabi reklam aynı zamanda bu onlar gelecek izleyecek hatta istersen oyuncuların yüzünü felan çekecekler kullanacaklar ve o yüzler bilmiyorum ama baya kullanılır.Fakat bu bizim klüplerde bitiyor.Ya avrupa ligi kupası alacaksın yada bu başka yolu yok.Ligimiz vasat ayrıca satış olarak yeni yeni bir yerlere geliyor.

• Momentumu kendini cevirmekten yada dengede tutmaktan baska sansin yok cunku devam edicek kalkmicak :) dikkat edersen oyunda cok sut ceken daha ofansif oynayan kaybediyo genellikle onlari dikkat etmen lazim.

• Arkadaslar goruyorum ki herkes 17 yuzunden baya ofkeli bende cok ofkeliyim ozellikle fut oynuyanlari deli eden bi sezon oldu. Momentum dedigimiz mal sistem bizi bitirdi ama artik oyun nasi istiyosa o sekilde oynamamiz lazim yoksa baska turlu oynanmiyor oyun. 18 gelmeden daha 18e sallayan cok kisi var. Daha oyunu gormediniz be :D fifa 3 yilda 1 ciddi degisimler oluyo 14u hatirlarsiniz cok hata vardi ama ozellikle 15 cok begenilmisti 15+16 birlesimi 17 tamamen. Gecen sene gecis oldu frostbite motoruna gectiler asil oyun ve goruntu gucunu bu sene gorucez diye umut ediyorum insallah dedigimiz gibi guzel bi oyun cikar kariyercilere katiliyorum EA para nerde varsa oraya yukleniyor. Kariyermis filanmis cok ciddiye almiyo eskiden bende cok girerdim ama simdi pek keyif vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanultr -- 9 Ağustos 2017; 11:6:22 >
  • futta karşılaştığın en saçma olay bronz kadroyla full altın kadroyu 6-0 yendim. istatistiklerde şut 5 ama gol 6. adam 23 şut çekti 1 tanesi gol olmadı hep direk saçma sapan boş kaleye atamamalar vs. maç bitti çocuğu buldum psn den mesaj attım bu maç senin hakkındı diye. hiç iyi oynamadım ama ben yendim böyle saçmalık olmaz
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Euroasia garantili al, bir arıza durumunda tamir yapmıyorlar yeni cihaz veriyorlar bildiğim kadarıyla.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.