Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DDantee34

Arjantin liginde apertura falan yok hocam. 28 takımlı yeni sistem var açılış kapanış ligi kalktı
    o kariyerde değildi galiba hocam ya. bu aralar latin amerika ligleriyle fazla haşır neşir olduğum için ve gene turnuva oluşturma bölümünde copa libertadores organize ettiğim için karıştırdım muhtemelen. mesela şuan deportes tolima ile kolombiya ligi yapıyorum kariyerde. arjantin liginden 16 takımla yaklaşık 2 hafta önce filan gene bir turnuva organizasyonu yapmıştım lig ve play-off sistemli. hatta 70 level seviyesi altı takım koymamıştım muhtemelen yaşadığım hadise orada cereyan etti ama o verdiğim sadece 1 örnekti bu bahsettiğim sorun oyunun yapay zeka problemi. her defasında karşılaşılıyor. mesela juventus milan maçımı yapacaksın kariyerde ligdede gene atıyorum 10. sıradasın diyelim milan senden sıra olarak çok üstteyse yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkıyor karşına yada bahsettiğim gibi takım senden önde bitirsin ligi yada grubu olası bir eleme eşleşmesinde karşına yedeklerle çıkıyor. yani maçın önemi yada rakibin gücünden ziyade ligi yada grubu bitirdiği konumla alakalı bir yazılım kodlama hatası var. adamlar bi taraflarını oynatıpta düzeltmeye dahi yeltenmiyorlar bu gibi sorunları. çünkü para kazandırmıyor..

• Faustino kullanıcısına yanıt
    çok yaşa be hocam :) sonunda biri benim kafadan çıktı güney amerika liglerinin hastasıyım .. Keşke copa libertadoresi daha düzgün yapabilseler . Senin yaptığın olayı bende yapmıştım gayet güzel oluyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDantee34

çok yaşa be hocam :) sonunda biri benim kafadan çıktı güney amerika liglerinin hastasıyım .. Keşke copa libertadoresi daha düzgün yapabilseler . Senin yaptığın olayı bende yapmıştım gayet güzel oluyor .
    aynen hocam. gerek futbolu adeta din gibi yaşayan tribün atmosferleri, gerek mücadeleci iyi tempoda tatlı sert futbollarıyla her zaman en ön planda olmuştur güney amerika futbolu benim için. tabi yıldızları ve yıldız adayı deposu olmasını saymıyorum bile. hatta amerika kıtası genel olarak diyeyim meksika, abd'de buna dahil. fifa'da meksika ligi her zaman göz bebeğim olmuştur desem daha doğru olur. en başta saçmalık şurda tamam libertadores kupasının hakları şuan pes'in elinde o yüzden olmaması doğal ama benim anlamadığım kariyer modda neden avrupa liglerinde olduğu gibi bir libertadores yada sudamericana organisazyonları yok farklı isim altında. mesela meksika ligi yapıyoruz bi işte sezon öncesi ödüllü hazırlık turnuvalarında denk gelebiliyoruz diğer kıta ekiplerine onun haricinde apertura, clasura.. bitti. gerçi eksik ligde çok. brezilya zaten fake oyunda, bolivya, peru, paraguay, uruguay, ekvador, venezuela ligleri yok ama en azından rest of worldde yer alması gereken önemli takımlar çok var o liglerde sende gayet iyi biliyorsundur.. tamam turnuva oluşturma bölümü işimize bir nebze olsun yarıyor ama copa amerika organize ettiğimiz zaman malesef doğru format yok. normalde 12 takımlı 3 grup yer alır 10 tane güney amerika takımının yanında meksika yada asyadan takım davet edilir ama turnuva oluşturma bölümünde 12 takım olayı yok. yani 16 takımlı yapmak zorunda kaldım bu yüzden. arjantin, brezilya, kolombiya, uruguay, peru, bolivya, uruguay, paraguay, venezuela, şili, abd, meksika, kanada, suudi arabistan, çin ve avustralya'nın olduğu bir organizasyon yaptım tamam güzel oldu ama gerçek formatına uygun olsa daha iyi olurdu yani. neyse inşallah zamanla libertadores, sudamericana gibi organizasyonların haklarının alındığı yada copa amerika gibi güncellemelerin geldiği oyunlarıda görürüz bir gün.. ama fut varken ne gereği varki deme uğraşmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

aynen hocam. gerek futbolu adeta din gibi yaşayan tribün atmosferleri, gerek mücadeleci iyi tempoda tatlı sert futbollarıyla her zaman en ön planda olmuştur güney amerika futbolu benim için. tabi yıldızları ve yıldız adayı deposu olmasını saymıyorum bile. hatta amerika kıtası genel olarak diyeyim meksika, abd'de buna dahil. fifa'da meksika ligi her zaman göz bebeğim olmuştur desem daha doğru olur. en başta saçmalık şurda tamam libertadores kupasının hakları şuan pes'in elinde o yüzden olmaması doğal ama benim anlamadığım kariyer modda neden avrupa liglerinde olduğu gibi bir libertadores yada sudamericana organisazyonları yok farklı isim altında. mesela meksika ligi yapıyoruz bi işte sezon öncesi ödüllü hazırlık turnuvalarında denk gelebiliyoruz diğer kıta ekiplerine onun haricinde apertura, clasura.. bitti. gerçi eksik ligde çok. brezilya zaten fake oyunda, bolivya, peru, paraguay, uruguay, ekvador, venezuela ligleri yok ama en azından rest of worldde yer alması gereken önemli takımlar çok var o liglerde sende gayet iyi biliyorsundur.. tamam turnuva oluşturma bölümü işimize bir nebze olsun yarıyor ama copa amerika organize ettiğimiz zaman malesef doğru format yok. normalde 12 takımlı 3 grup yer alır 10 tane güney amerika takımının yanında meksika yada asyadan takım davet edilir ama turnuva oluşturma bölümünde 12 takım olayı yok. yani 16 takımlı yapmak zorunda kaldım bu yüzden. arjantin, brezilya, kolombiya, uruguay, peru, bolivya, uruguay, paraguay, venezuela, şili, abd, meksika, kanada, suudi arabistan, çin ve avustralya'nın olduğu bir organizasyon yaptım tamam güzel oldu ama gerçek formatına uygun olsa daha iyi olurdu yani. neyse inşallah zamanla libertadores, sudamericana gibi organizasyonların haklarının alındığı yada copa amerika gibi güncellemelerin geldiği oyunlarıda görürüz bir gün.. ama fut varken ne gereği varki deme uğraşmaya

Alıntıları Göster
    Güeny amerika tam haliyle yok ki zaten.Başta brezilya yok mesela Colo Colo'yuda kaybettiler oyunda garip bir adla yer alıyor.Ekvador ligi felan yok uruguay yok oyunda.Paraguay yok.

• milli takımlar olarak tüm güney amerika federasyonu var. zaten topu topu 10 takım var o federasyonda. evet klüpler bazında yetersiz. brezilya liginin 2 senedir lisanssız olması zaten başlı başına ea sports'un büyük ayıbı. bir o kadar pek çok kişinin sempati duyduğu colo colo'nunda gene lisansa takılmasıda garip bir durum. işte dikkat edersek pes bir şeye yoğunlaştığı zaman bu ea sportsa lisans sorunu olarak dönüyor. evet pes barcelona'yada yoğunlaşmış vaziyette ama barcelonanın oyunda lisanssız olarak yer almasının kabul edilemez bir durum olduğunu ea sports kendiside bildiği için bertaraf ediyor. ama daha fazla para ödememek ve daha çok futa odaklı bir oyun olduğu için stadium lisansını almakla uğraşmıyor. brezilya liginindede ea sports anlaşmaları federasyonlar bazında yaptığı için takımların isim ve forma lisans hakları alınsada oyuncu lisansları yok. ama pes takım takım anlaşarak kazandırıyor oyuncularına bu ligi ve ekiplerini. yani ea sportsun genel problemi oyunun zaten futa dönüşmüş olmasıda etken, ayrıntılara daha az önem vermesi bu yüzden. geçenlerdede aynı şeyleri söyledim pes ŞL'yi kaybettikten sonra lisans problemini çözmeye yönelik girişimlerde bulunursa ve başarılı olursa ea sports'da pek çok zaiyatlar görmemiz mümkün. küçük ama önemli ayrıntılar olur buda. çünkü adamların artık odaklı olduğu tek mod fut ne yapsınlar stadları, formaları, yada b ve c klas liglerin takımlarını. tamam ŞL ve avrupa ligini alacaklar ama mesela biz kariyer ve single player takılmayı sevenler için oyun gene bize alıştırılan yapay zeka noksanlı mantıktan ibaret olacak asıl mesele ŞL ve avrupa ligi'nin fut kartlarının pazarlanmasına odaklı olacak.

• quote:

milli takımlar olarak tüm güney amerika federasyonu var. zaten topu topu 10 takım var o federasyonda. evet klüpler bazında yetersiz. brezilya liginin 2 senedir lisanssız olması zaten başlı başına ea sports'un büyük ayıbı. bir o kadar pek çok kişinin sempati duyduğu colo colo'nunda gene lisansa takılmasıda garip bir durum. işte dikkat edersek pes bir şeye yoğunlaştığı zaman bu ea sportsa lisans sorunu olarak dönüyor. evet pes barcelona'yada yoğunlaşmış vaziyette ama barcelonanın oyunda lisanssız olarak yer almasının kabul edilemez bir durum olduğunu ea sports kendiside bildiği için bertaraf ediyor. ama daha fazla para ödememek ve daha çok futa odaklı bir oyun olduğu için stadium lisansını almakla uğraşmıyor. brezilya liginindede ea sports anlaşmaları federasyonlar bazında yaptığı için takımların isim ve forma lisans hakları alınsada oyuncu lisansları yok. ama pes takım takım anlaşarak kazandırıyor oyuncularına bu ligi ve ekiplerini. yani ea sportsun genel problemi oyunun zaten futa dönüşmüş olmasıda etken, ayrıntılara daha az önem vermesi bu yüzden. geçenlerdede aynı şeyleri söyledim pes ŞL'yi kaybettikten sonra lisans problemini çözmeye yönelik girişimlerde bulunursa ve başarılı olursa ea sports'da pek çok zaiyatlar görmemiz mümkün. küçük ama önemli ayrıntılar olur buda. çünkü adamların artık odaklı olduğu tek mod fut ne yapsınlar stadları, formaları, yada b ve c klas liglerin takımlarını. tamam ŞL ve avrupa ligini alacaklar ama mesela biz kariyer ve single player takılmayı sevenler için oyun gene bize alıştırılan yapay zeka noksanlı mantıktan ibaret olacak asıl mesele ŞL ve avrupa ligi'nin fut kartlarının pazarlanmasına odaklı olacak.
    Brezilya ligi lisansı peste imişte özerklik var mı bilmiyorum madem öyle nasıl armalar var ne çeşit bir lisans onuda anlamadım.Ama mesela ben brezilya takımlarını severim hatta pek çok gem oyuncu vardır buradan alır yetiştirirdim.Hatta brezilya kariyeri yapardım.Atletico Mineiro ve Paranense ile 2 sevdiğim klüptür.fake oyuncular olunca insanın hiç hevesi olmuyor.

kariyer bazında mesela güney amerikada takılacaksan oranın şampiyonalr ligi olan libertadores olması elzem olmadı çakması olmalı heleki yapıtaşı arjantin ve brezilya muhakkak bulunmalı ve o kıtada oynayan takımların ligleri olmasada önemli takımları yer almalı

Libertad,Olimpia,Melgar,Sporting Cristal,Atletico Nacional,LDU Quito,Emelec,Bolivar,The Strongest gibi takımlar olmlaı.Özelinde şuda var milli takımlar birde güncel değil bunlarıda es geçiyorlar.

• özerklik var diye biliyorum orda. bizde 3 sene önce olan durum onlarda şuan. federasyonla anlaşıldığı zaman klüplerin isim vs. forma hakları alınabiliyor ama orada özerklik olduğu için ve hakları pes'te olduğu için daha fazla para ödememek namına ellemiyorlar takım takım anlaşmıyorlar yani. evet o takımlar olmalı hocam. ekstradan bende takviyerlerde bulunayım penarol, nacional, alianza lima, deportivo tachira, cerro porteno vs. ekipler mutlaka yer almalı oyunda. milli takımlar çoğu zaman güncel oluyor takip ettiğim için biliyorum o konuda çokta sorun yok bence.. sorun formalar konusunda lisanssız arjantin, şili ve brezilya haricinde..
  • Faustino kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam umarım güzel bir düzenleme getirip düzeltirler şu durumları. Oynamak istiyoruz kardeşim bizi bi salın ya :) Meksika liginde Tigres ile hem şampiyonlugu hem copa libertadoresi son maçta kaçırdım.. Bi süre uzagım oraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worldcup'ı nasıl indiriyoruz arkadaşlar ??

Rus PSN den alındı oyun..

Primary'de farklı hesaba geçincede oynayabilecez mi World Cup'I ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Worldcup'ı nasıl indiriyoruz arkadaşlar ??

Rus PSN den alındı oyun..

Primary'de farklı hesaba geçincede oynayabilecez mi World Cup'I ?
    29 Mayıs'ta güncelleme ile otomatik gelecek.
  • güncelleme ayağına oyunu baştan indirtmezler umarım zaten kota ağlıyor
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    normalde oyunda olmayan 11 katılımcı ülke, turnuvadaki tüm stadlar, güncellenen yeni formalar, yeni faceler ekleneceğide söyleniyor, pankartlar, flamalar, modlar, fut vs. derken şahsen çok da az olmayacak bir güncelleme boyutu bekliyorum.. yani turnuvanın havasını, coşkusunu yansıtan özenilen bir eklenti olsunda gerekirse oyunu yeniden indirelim ama fut'un ön planda olduğu mevzudan çokta birşey beklememek lazım...
  • mesela bu videoda ps4'e 2014 senesinde gelen güncellemenin final maçı videosu var. yani tek kelime ile ifade edecek olursak ruhsuz, yapay, rezalet bir olay söz konusu.. yani böyle birşey olma ihtimalide var gelecek güncellemenin ne yazıkki. çünkü 10 gün var yayınlanmasına daha oyun içi gameplay, atmosfer, grafik böyle olacak diye bir video bile sızdırılmadı. gerçi adamlar tanıtım videosunda bile oyun içi görüntüye yer vermediler.

https://www.youtube.com/watch?v=hYzDbrzLDrs

Buda ps3 ve xbox360'a ayrı oyun olarak çıkan world cup oyunun final maçı. atmosfer, grafik, ambiyans vs. aradaki farka siz karar verin.

https://www.youtube.com/watch?v=VS5974CfAbg

yani 2014 yılında ps4'e güncelleme olarak gelen saçmalık gibi birşey olacaksa yapacağın işinde, fut'unda yerin dibine batsın ea sports !

• quote:

mesela bu videoda ps4'e 2014 senesinde gelen güncellemenin final maçı videosu var. yani tek kelime ile ifade edecek olursak ruhsuz, yapay, rezalet bir olay söz konusu.. yani böyle birşey olma ihtimalide var gelecek güncellemenin ne yazıkki. çünkü 10 gün var yayınlanmasına daha oyun içi gameplay, atmosfer, grafik böyle olacak diye bir video bile sızdırılmadı. gerçi adamlar tanıtım videosunda bile oyun içi görüntüye yer vermediler.

Buda ps3 ve xbox360'a ayrı oyun olarak çıkan world cup oyunun final maçı. atmosfer, grafik, ambiyans vs. aradaki farka siz karar verin.

yani 2014 yılında ps4'e güncelleme olarak gelen saçmalık gibi birşey olacaksa yapacağın işinde, fut'unda yerin dibine batsın ea sports !
    Süper birşey beklememek lazım.Aynı oyun motoru üzerinden çıkacak yama şeklinde.Ayrı bir oyun şeklinde değil sadece yüzler var ekstradan.Stadlar broadcastler felan.

• farkındayım hocamda yani bu derecede olması iyiden iyiye.... neyse ağır, argo ifade kullanmak istemiyorum. yani en azından şu ayrı çıkan world cup oyunlarındaki başlangıç seremonileri olsun, ara sahnelerdeki tribün,seyirci ambiyansları olsun, kupa seremonisine özel renkli animasyonların olduğu videolar yapıp ekleseler nolur ki sanki diğilmi... ama nerdee... neyse eminim bir gün bir babayiğit çıkacak adam gibi bir futbol oyunu çıkaracak ve tekeli şu futboldan anlamayan paragöz kanadalı züppelerden kurtaracak buna inancım tam...
  • quote:

farkındayım hocamda yani bu derecede olması iyiden iyiye.... neyse ağır, argo ifade kullanmak istemiyorum. yani en azından şu ayrı çıkan world cup oyunlarındaki başlangıç seremonileri olsun, ara sahnelerdeki tribün,seyirci ambiyansları olsun, kupa seremonisine özel renkli animasyonların olduğu videolar yapıp ekleseler nolur ki sanki diğilmi... ama nerdee... neyse eminim bir gün bir babayiğit çıkacak adam gibi bir futbol oyunu çıkaracak ve tekeli şu futboldan anlamayan paragöz kanadalı züppelerden kurtaracak buna inancım tam...
    Benide en çok rahatsız eden dünya kupasından öte olmayan değil olupta oyuna koyulmayanlar rahatsız ediyor.Mesela Fransa Ligue 1 ve Ligue 2 lisansı var ama broadcastini koymuyor hatta domestik 2 kupasıda tam şekli ile oyunda ama o tanıtım yok default Bundesliga'da

3.lige kadar koyuldu ama onunda broadcasti yok aynı zamanda kupanında lisansı olmasına rağmen oyunda yok.broadcast.La Liga'yı ekledin tamamda yarım yamalak iş copa del rey yok La Liga 1/2/3 yani alt ligin broadcasti yok elinde var tam La Liga lisansı çok mu zor yani aynı font sonuçta üst ligin fontu siyah alt lig beyaz kupa kırmızı font aynı sunum ama yok ellerine bulaşır koymuyorlar işte Serie A da yok mesela ve bunlar cidden can sıkıcı olmayanları değil varolanlarıda kullanmayan adi paragöz bir firma EA

• quote:

mesela bu videoda ps4'e 2014 senesinde gelen güncellemenin final maçı videosu var. yani tek kelime ile ifade edecek olursak ruhsuz, yapay, rezalet bir olay söz konusu.. yani böyle birşey olma ihtimalide var gelecek güncellemenin ne yazıkki. çünkü 10 gün var yayınlanmasına daha oyun içi gameplay, atmosfer, grafik böyle olacak diye bir video bile sızdırılmadı. gerçi adamlar tanıtım videosunda bile oyun içi görüntüye yer vermediler.

Oyunun online modu futlumu olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hem fut lu hemde fut suz online oynanabilecek
  • Hadi bakalım
  • Merhaba Ps4 Hesabı Arıyorum Fifa 18
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.