Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bristol Rovers kariyerime başlarken "İlk sezon transfer dönemi açık" seçmiştim. İki tane oyuncu aldım, bir türlü takıma katılmadılar. Başına gelen var mı? Hala transfer dönemindeyim ama adamlar "Transfer dönemi açılınca takıma katılacak" yazıyor.

kapalı diyeceksin açık değil kapatma yazıyor orada açık dersen kapatma, açık olur.Yaptığın transferler dönem arası gelir takımına ara transfer sezonu.Ama fikstürün herhangi bir zamanı anlaşabilirsin herhangi bir oyuncu ile ama bu oyuncular en yakın transfer dönemi takımına katılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Mart 2018; 20:59:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FM'de de aynı ayar kafa karıştırıyordu. İki tane kanat oyuncum sakatlanmasın diye takımı Vagner Love'ı okuyan hocaya götüreceğiz artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

FM'de de aynı ayar kafa karıştırıyordu. İki tane kanat oyuncum sakatlanmasın diye takımı Vagner Love'ı okuyan hocaya götüreceğiz artık

aslında kafa karıştırıyor bende 4-5 kariyer açıyorum malum en son güncellemeler felan geliyor ara transferde oyuna yeni oyuncular dahil oluyor bu sekmeye gelince açık kapalı bir bekliyorum bilmeme rağmen akıl karıştırıcı bir seçenek.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Neden benim 6 yıllık fifa kariyerimi bitirip geçen sene Pes 17'ye geçtiğimi biraz olsun açıklamışsınız. Fifa 15 ve 16'da kullanılan çimlerdeki realistik aydınlatma yerine frosbit ile birlikte fifa 10'dan kalan çimlerin oyuna eklendiğini görünce bu kararı almıştım. Sadece oyun motoru yüzünden mi tabi ki de hayır. Bunlar oyunun ismini Fut yapmak istiyorlar ve önümüzde ki yıllarda buna büyük ihtimalle şahit olacağız. Fut kartlarını açarken tv'yi kıran 18'lik zıpçıktı gibi tipler oyunu ele geçirmiş. Son bir aydır hafta sonu lig maçlarında rakip takım bile sizin formanızı giyiyor. Pes'de ise 2 dakikada 2018 kreasyonlu kendimize ait orjinal forma ekleyebilecekken. Pes'de ofline kariyerde her yıl takımların formasını değiştirmek mümkünken Fifa'nın 2018 yılında hala böyle bir şeye izin vermemesi kabul edilemez. Creatıon centre vardı onu da yediler. Yiyenlerin burnundan gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Neden benim 6 yıllık fifa kariyerimi bitirip geçen sene Pes 17'ye geçtiğimi biraz olsun açıklamışsınız. Fifa 15 ve 16'da kullanılan çimlerdeki realistik aydınlatma yerine frosbit ile birlikte fifa 10'dan kalan çimlerin oyuna eklendiğini görünce bu kararı almıştım. Sadece oyun motoru yüzünden mi tabi ki de hayır. Bunlar oyunun ismini Fut yapmak istiyorlar ve önümüzde ki yıllarda buna büyük ihtimalle şahit olacağız. Fut kartlarını açarken tv'yi kıran 18'lik zıpçıktı gibi tipler oyunu ele geçirmiş. Son bir aydır hafta sonu lig maçlarında rakip takım bile sizin formanızı giyiyor. Pes'de ise 2 dakikada 2018 kreasyonlu kendimize ait orjinal forma ekleyebilecekken. Pes'de ofline kariyerde her yıl takımların formasını değiştirmek mümkünken Fifa'nın 2018 yılında hala böyle bir şeye izin vermemesi kabul edilemez. Creatıon centre vardı onu da yediler. Yiyenlerin burnundan gelsin.

Ne kadar FIFA'yı tercih etsem de böyle ince ayarlara takılmanız çok hoş. Bende de aynı takıntılar var.

PES 5'te forma seçim ekranında Shirt - Short ve Socks seçimlerini değiştirip farklı kombinasyonlarla bile sahaya çıkabiliyorduk. Neden yapmıyorlar şöyle ince detayları?

Ben belki Galatasarayın parçalı formasının altına bi' maç beyaz short'la bir maç siyah short'la belki de beyazla çıkmak istiyorum?

NBA 2K serisindeki gibi efsane kadrolar olabilir mesela, büyük kupalar kazanmış takımlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: j0ffline

quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Ne kadar FIFA'yı tercih etsem de böyle ince ayarlara takılmanız çok hoş. Bende de aynı takıntılar var.

PES 5'te forma seçim ekranında Shirt - Short ve Socks seçimlerini değiştirip farklı kombinasyonlarla bile sahaya çıkabiliyorduk. Neden yapmıyorlar şöyle ince detayları?

Ben belki Galatasarayın parçalı formasının altına bi' maç beyaz short'la bir maç siyah short'la belki de beyazla çıkmak istiyorum?

NBA 2K serisindeki gibi efsane kadrolar olabilir mesela, büyük kupalar kazanmış takımlar.

Onu geçe adamlar 3.formaları koymuyor sanki bir yerlerine batıyor ama arap yağı fazla bulmuş misali ultra mega dandik arap liglerinde her takımın 3.forması var ne hikmetse bu noktada para işe giriyor biz paragözüz diyor Türkiyede çoğu kesim bu oyunu alsada dışardan aldığı için kurdan dolayı bunlarda ne lige nede başka şeye özen göstermiyor sadece adda var gerisi yok yüz yok bir şey yok.

Benim son oyunum oldu 20 yıllık serüveni güzel şekilde bitirdim.Paragöz firmanın esiri olmayın oynamak zorundada değilsiniz.Dövizde aldı başını gidiyor bunlarda yerinde sayıyor kendi amaçları için oyunu bozuyor sende destekleme en iyi yapacağın iş tavsiyemdir almayın fifayı oyunda en çok kazancı satıştan değil uttan kazanıyorlar ve oyunun bunun dışındaki modlarına hiç bakmıyorlar.Aklınızın alamayacağı kazanç sağlamışlar ut modundan sadece oyunun bu derece mok olmasının sebebide bu.

• 100 liranın altına düşer mi abiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir şey soracaktım ultimate teamde oyun sırasında taktik yaparken adamı seçip şut tuşuna basıp anologla yer değiştiremiyor muyuz adamı.. tek oynarken yapabiliyorum ama ultimate teamde olmuyor

• Zaten oyunu güzel yapan asıl o ince ayrıntılar hocam. Zaten yıllardır aynı oyunu çıkarıyorlar bari bu ince ufak ayrintilari kazandirsalar oyuna ne kaybederler çok merak ediyorum. ? Adamlar hakiki formaları eklemekten acizler oyuna birde kombinasyonami musade edecekler .. Allah muhafaza fut için enerjileri kalmaz birde sonra ne cevap verirler o dünyaları döken ergenlere ?

• ben şu kadarını söyleyeyim pes 13 e kadar bilfiil pes oynadım ps1 den başlayarak sonra fifa 14 15 16 oynadım efsane oyun benim için 16 dır sonra ara verdim ps i sattım 17 yi es geçtim ocak ayında yeniden ps aldım fifa 18 e bir başladım baba yok böyle bir rezalet resmen oyunun içine sçp bırakmışlar tutturmuşlar bir oyun motoru oyun motoru oyunun bütün zevkini keyfini katletmişler gerek saçma şutlar gerek yeni oyuna giren hızlı adamın ölmüş bitmiş defans tarafından arkasından yetişip topu alması gerek adam gibi iki pas yapamama saçma ara pası tercihleri beni bu oyundan illallah ettirdi satıp 16 almayı düşünüyorum cidden bir oyunun oynanılabirliğini verdiği keyif ve zevki yükseltmek varken nedir bu oyun motoru oyun mekaniği gerçekçilik fetişistliği anlayamıyorum

• Haftasonu liginde 24 maç yaptım ancak 9 unu kazanabildim. Benim merak ettiğim şey şu. Gelen rakiplerin yani 24 maçın 20 sinde takımında efsane oyuncu olmayan takım yoktu 10undan fazlasında 4-5 taneden fazla efsane vardı bunun yanında ronaldolar messiler üstelik özel kartlı ronaldolar. Bu jetonlar bu oyuncular nereden geliyor? Bazısı diyor ki haftasonu liginden ödül alıyolar sb dan ödül alıyorlar yapıyorlar kusura bakmayın ben kesinlikle inanmıyorum. 100 milyon jetonluk takım nasıl kurulur üstelik bu takımları ben 2-3 ay öncede gördüm yani 2 ayda adam 100 milyon jeton mu kazanmış. Hadi diyelim ki bir tane var 2 tane var oynadığım 10 maçın 8 i böyle. Bu nası bi hile ben anlayamadım. Bilenler zaten açıklamıyor ama oyunu bırakma noktasında olan ve son bir sevap kazanmak isteyen ve konuyu bilen varsa anlatırsa çok sevinirim benim ki tamamen merak. Bu arada dünyanın parasını harcayan arapları saymıyorum onlar gerçekten para veriyorlarmış.

• -Güncel kadro sorunu-

merhaba,

sorumu yanlış başlığa soruyorsam kusura bakmayın lütfen, ama illa bilen birisi vardır diye düşünüyorum. Playstation 4 de fifa 18 de arkadaşlarımla sık sık online friendly yapıyoruz, season da zaten birbirimizi bulmamızın imkanı yok. Ancak online friendly de kadrolar güncellenmiyor. Kadrolar güncel olmayınca da bütün maçları 2017 de oyun cıktığı tarihte ki kadrolarla yapıyoruz bu da can sıkıyor.

güncel kadrolar ile online dosltuk maçı nasıl yapabiliriz ? imkanı var mı yok mu? bilgilendirebilen olursa sevinirim,

şimdiden çok teşekkürler...
  • Arkadaşlar forvete ikon almayı dusunuyor sbc yaparak larsson ve kluivert arasında kaldım sızce hangısını alayım.Çift forvet oynuyorum yanında ikon hernandez oynayacak
  • Bunu nasıl yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bunu nasıl yapmışlar

kırılmış oyun bu hacklenmiş aynı şekilde futbolcuların küçük topun ay gibi büyük olduğu bir şeyde vardı top kaleye girmiyordu.Kaleden büyüktü.

• Helal82 H kullanıcısına yanıt
    3-4 senedir oyunun adı fut zaten hocam çaktırma şaka bir yana gerçekten fut olarak değiştirmezler çünkü fifa ismi başlı başına büyük bir ekol. reklamın baş aktörü yani isim. bu şekilde napıyorlar isimden bizler gibi eski fifacıları avuçlarında tutuyorlar, fut ilede ceplerini zaten dolduruyorlar. ha biz neden ceplerindeyiz çünkü alternatif yok.. şahsen pes'in fifaya alternatif olduğunu düşünmüyorum hocam senin aksine. ki bunu pes'in beğendiğim özelliklerini forumda çokca belirtmeme rağmen söylüyorum pes malesef diyorum alternatif değil. dikkat edersen malesef diyorum. bunun en büyük sebeplerinden bir taneside ea sports denen sömürücü şirket rakip yada rekabetide bitirmiş vaziyette parasal gücüyle nefes aldırmıyor.. uzun bir süredir yeni yapımcılar ortaya çıkmamasıda bence bu yüzden. adamlar sektörü ele geçirmiş bu yani.

• Fut ve online sezon arasında acayip oynanış farkı varmış sezon oynadıktan sonra anladım. Normalde hep fut oynarım fakat artık kanser etti sezon atıp kafam rahat şekilde kapatıyorum oyunu keyif aldıktan sonra en azından keyif veriyor kanser etmiyor fut gibi.

• Kanser olmaya devammı gençler 😄😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

3-4 senedir oyunun adı fut zaten hocam çaktırma şaka bir yana gerçekten fut olarak değiştirmezler çünkü fifa ismi başlı başına büyük bir ekol. reklamın baş aktörü yani isim. bu şekilde napıyorlar isimden bizler gibi eski fifacıları avuçlarında tutuyorlar, fut ilede ceplerini zaten dolduruyorlar. ha biz neden ceplerindeyiz çünkü alternatif yok.. şahsen pes'in fifaya alternatif olduğunu düşünmüyorum hocam senin aksine. ki bunu pes'in beğendiğim özelliklerini forumda çokca belirtmeme rağmen söylüyorum pes malesef diyorum alternatif değil. dikkat edersen malesef diyorum. bunun en büyük sebeplerinden bir taneside ea sports denen sömürücü şirket rakip yada rekabetide bitirmiş vaziyette parasal gücüyle nefes aldırmıyor.. uzun bir süredir yeni yapımcılar ortaya çıkmamasıda bence bu yüzden. adamlar sektörü ele geçirmiş bu yani.

Eşek olursan semer vuran çok olur diye boşuna demiyorlar. Adam fifa pointe para verip Ronaldoyu alıyor Haşgeryarsporda oynatıyor halbuki istiyosan ronaldoyu al r.madridi onlineda oyna. Ronaldo editiona sırf 3 maç kiralık oynatmak için iki kat para ödeyen var. Böyle mallar çok olduğu için fifada yoluncak kazları yoluyor ve futa önem veriyor. Denemek için futa girdim biraz oynadım hep seni paraya teşvik ediyor. Yok sözleşmesi biten yok kiralık kontratı biten v.s. Rakipler çıkıyo sana Maradona gullit henry ile, diyosun bu adamı ben nasıl yeneyim benimde böyle olmam lazım hadi bakalım yüklen pointe. Parasız kastırıyoz diyende çıkar şimdi. Tamamda kardeşim 24 saatiniz fifa mı sizin? Evet benimde en çok oynadığım oyun ama canım çekince açıyorum sezonda benim seviyemde insanlarla ve sevdiğim yıldız oyuncuların takımını alarak oynuyorum. Enayilik etmeyin zaten oyununa bile bir sürü para veriyoruz. Futbolu seviyorsanız futbol oynayın muhasebecilik yapıp ea nın ellerini ovuşturttmayın.

• Bu oyunda nasıl defans yapılıyor fifa17 de yine arasıra top kapabiliyordum. Oyunu aldım ama bir türlü top kapamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.