Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezon ağustos oldu free agentlar hala gelmedi. Benden gidecek olanlar da gitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylee uzun top atılınca oyuncular donuyor fifa 99 dan beri bu oyunu oynarım böyle ahmaklık böyle salak şey görmedim böyle bug olmaz arkadaş 250 liralık oyun bu. Yok mu bunu engelleyecek bişey. Uptade ile düzelir mi bu saçmalık

• MyhM66 M kullanıcısına yanıt
    acele ettin yada yanlış yaptın diye bir durum yok dostum. ben daha öncede belirtmiştim, fifa yı yeni nesil konsola geçtiğinden beri yani 2015 ten beri hep çıkar çıkmaz aldım. fifa şuan rakipsiz tek futbol oyunu bana göre.. bu sene neden halen almadın diye soracak olursan oyun hakkındaki olumsuz yorumlar değil kesinlikle çünkü her sene aynı şeyler üzerinde çokta durmaya gerek yok ne yazıkki her sene 200 tl ve üzeri masraf gerektirecek yeniliklerle gelmemesi ve oyun için kendi beklentilerimin geri plana atılmasıdır diyebilirim. çünkü her sene futa odaklı bir oyun çıkarıp, oyun mekaniklerini ve alternatif modları minimum seviyede yenilersen değil 200-250 tl 150 tl bile çoktur bu kadar basit. ha paraya değer verdiğimden söylemiyorum bunları ama herşeyin de bir layığı, hakkı vardır bunuda unutmamak lazım...

• Fifa19 da momentum kaldırılacakmış

• Ultimate Team de champions kanalındaki skorlara bakayim dedim de o ne yav öyle? En az gollü mac bile 7 gollü bitmiş. 6-5, 7-6, 8-7 gibi skorlar var. Oyunda orta saha diye bişey kalmamış. Savunabilen gol yemeden atlatıyor atağı ya da rakip kaçırıyor maçlar hep bu şekilde geçiyor. Fifa serisinin yüz karası oyun. Buraya her yazdığımda altını çizeceğim. #FixFifa diye çalkalanıyor zaten sosyal medya.

• BU bol gollü geçen maçlara çok kafanızı takmayın tamamen oyun anlayışınızla alakalı bir durum.Çoğu pro fifacılar buraya yazmış yıllardan beridir oynadıklarını,tecrübelerini düşüncelerini.. ama görüyorum ki aynı pro fifacılar her sene çıkan fifaları sağolsunlar fişlerini çekmişler çöpe atmışlar;nasıl pro fifacılıktır bu anlamadım? Yoksa fifa pes arasında kalan kararsız tayfa mı?Ben de kendimi pro fifacı olarak tanıtmak istemiyorum ama ben de yıllardan beri fifa serisini oynamış biriyim.Söylentilere kulak
    kabartın ama çok ta kulak asmayın dostlar,abartanlar var..yok fifa 17,5 yok tek kale bol gollü maçlar.Arkadaşlar kendi fikrimi söyliyim mi bu seneki oyun inanılmaz stabil ve kendini oynattıran bir oyun olmuş.Gerçekten de adamlar neyi ilerletebiliriz onu düşünerek yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

BU bol gollü geçen maçlara çok kafanızı takmayın tamamen oyun anlayışınızla alakalı bir durum.Çoğu pro fifacılar buraya yazmış yıllardan beridir oynadıklarını,tecrübelerini düşüncelerini.. ama görüyorum ki aynı pro fifacılar her sene çıkan fifaları sağolsunlar fişlerini çekmişler çöpe atmışlar;nasıl pro fifacılıktır bu anlamadım? Yoksa fifa pes arasında kalan kararsız tayfa mı?Ben de kendimi pro fifacı olarak tanıtmak istemiyorum ama ben de yıllardan beri fifa serisini oynamış biriyim.Söylentilere kulak
    kabartın ama çok ta kulak asmayın dostlar,abartanlar var..yok fifa 17,5 yok tek kale bol gollü maçlar.Arkadaşlar kendi fikrimi söyliyim mi bu seneki oyun inanılmaz stabil ve kendini oynattıran bir oyun olmuş.Gerçekten de adamlar neyi ilerletebiliriz onu düşünerek yapmışlar.

Hocam fikrinize saygı duyarım ama oyuncuların %99u bu oyundan şikayetçi ve fifa serisinin açık ara en kötüsü olduğu konusunda hemfikir. Baştan sona buglarla dolu bir oyun, her maç en az 5 gollü. Dün castro attığı yediği golleri inceliyor nerdeyse bütün goller akla mantığa aykırı, oyuncuların ayakları falan ters dönüyor topu bu şekilde kontrol ediyor.

• quote:

BU bol gollü geçen maçlara çok kafanızı takmayın tamamen oyun anlayışınızla alakalı bir durum.Çoğu pro fifacılar buraya yazmış yıllardan beridir oynadıklarını,tecrübelerini düşüncelerini.. ama görüyorum ki aynı pro fifacılar her sene çıkan fifaları sağolsunlar fişlerini çekmişler çöpe atmışlar;nasıl pro fifacılıktır bu anlamadım? Yoksa fifa pes arasında kalan kararsız tayfa mı?Ben de kendimi pro fifacı olarak tanıtmak istemiyorum ama ben de yıllardan beri fifa serisini oynamış biriyim.Söylentilere kulak

Herkes düşüncesini, gözlemlerini yazıyor sonuçta. Oyun çok net söylüyorum berbat. Aldığımdan beri haftada 3-4 mac anca yapıyorum ve hemen arkasına kapatıyorum oyunu. Ispanya 2.liginde Osasuna kariyeri yapıyorum. Kupada ilk turda Barcelona B geldi rakip. 9.tekrarimda yenebildim adamları. Saçma sapan pozisyonlar oldu sürekli ve inat ettim yenildikce tekrar başlattım. Çeyrek finalde Barcelona geldi adamları ilk maçta 2-1 yendim. Proyum ben evet bu oyun beni sinirlilikte pro yaptı. Olmamis abi iste daha bir suru farkli örnekler verebilirim. Bana göre olmamış. Oynayasım gelmiyor oyunu ilk defa.

• Ben de saygı duyuyorum o sizin düşünceniz lakin bu dedikleriniz buglar yapacakları güncellemelerle ortadan kaldırılır.Benim fikrim artık fifanın herkese hitap etmeyeceği heleki online sezon yapıyorsanız bariz anlarsınız.Sakın yanlış anlamayın beceri söz konusu,zor bir oyun olmuş hatta 17den beri bu böyle..Bol gol olayını siz önleyebilirsiniz karşıdaki siz basit oynarsanız 5 değil 10 atsa kafi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsunger hissi -- 27 Kasım 2017; 12:0:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.axel

quote:

Herkes düşüncesini, gözlemlerini yazıyor sonuçta. Oyun çok net söylüyorum berbat. Aldığımdan beri haftada 3-4 mac anca yapıyorum ve hemen arkasına kapatıyorum oyunu. Ispanya 2.liginde Osasuna kariyeri yapıyorum. Kupada ilk turda Barcelona B geldi rakip. 9.tekrarimda yenebildim adamları. Saçma sapan pozisyonlar oldu sürekli ve inat ettim yenildikce tekrar başlattım. Çeyrek finalde Barcelona geldi adamları ilk maçta 2-1 yendim. Proyum ben evet bu oyun beni sinirlilikte pro yaptı. Olmamis abi iste daha bir suru farkli örnekler verebilirim. Bana göre olmamış. Oynayasım gelmiyor oyunu ilk defa.

Tabiki de ona bir sözüm yok ki herkes beğenecek diye de bir kaide yok.Benim anlatmak istediğim oyunun artık kolay olmadığı.Über zor da demiyorum ama gerçekten de online maçlar yapıyorsanız daha iyi anlayacaksınız.Siz zor olmadığınız sürece karşıdaki daha zor olacaktır benden söylemesi.Bu inat olayı inanın ben de de oluyor ama sakin olup oyunun tadını çıkarabilirseniz oyun size daha keyifli hale gelir.Bir kaç eksiğin ben de farkındayım fakat berbat demek biraz ağır kalıyor bana göre.

• quote:

Ben de saygı duyuyorum o sizin düşünceniz lakin bu dedikleriniz buglar yapacakları güncellemelerle ortadan kaldırılır.Benim fikrim artık fifanın herkese hitap etmeyeceği heleki online sezon yapıyorsanız bariz anlarsınız.Sakın yanlış anlamayın beceri söz konusu,zor bir oyun olmuş hatta 17den beri bu böyle..Bol gol olayını siz önleyebilirsiniz karşıdaki siz basit oynarsanız 5 değil 10 atsa kafi.

Hocam anlıyorum kendimi övme gibi bi şeyim yok yanlış anlamayın ama 17de fut online seasosta maç başına gol yeme sayım 0.60 falandı, yani savunma konusunda iyi olduğumu düşünüyorum kendimce. Yıllardır oynarım gol yeme oranlarım düşüktür. Ama bu oyunda her şeyi yapsam da her şeyi denesem de gol yememek imkansız. Ne attığımdan bi şey anlıyorum ne de yediğimden. Kusursuz savunsan da bi tane bile hata yapmasan da yarılsan da savunma yapacam diye golü bi şekilde kalende görüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamleli Stoper -- 27 Kasım 2017; 12:22:1 >

• Pro clubs geceleri 23.00 - 02.00 saat civarları arasında aktif takım arıyorum.

Mevki: CAM / ST

psn: firatbugdayci

• Herkesin kendi görüşüdür beğenmeyenede saygı duyuyorum. Yıllardır Fifa oynayan birisi olarak 18'i de çıktığı günden beri oynuyorum. İlk çıktığında maçlar gerçekten inanılmaz gollü geçiyordu. 8-7, 7-4 biten maçlarım falan oluyordu. Oyun yine güzeldi evet ama bi hata bi kusur vardı o noktada. Gelen güncellemelerle birlikte oyunun kendine geldiğini düşünüyorum. Şuan baktığım zaman kusursuza yakın bir oyun benim için Fifa 18. Özellikle seasons ve coop seasons modunda 3.5, 4 yıldızlı takımlarla oynamak kesinlikle çok keyifli.
  • yemin ediyorum saclarim beyazladi artikkkkkkkkk !! maci 2-0 getiriyorum ve momentum devreye giriyor yani rakibin her atagi gol olacakmis gibi gelisiyor. sinirden elim ayagim titriyor YETERRRRRRRRRRRRRRRR
  • Kariyer yapıyorum Almanya 3.lig. ilk 11 maç. 1 galibiyet , 5 beraberlik, 5 mağlubiyet. Ligde 19.cuydum. Takımda forvet yoktu, devre arasını beklemeden free agentstan bir forvet aldım. Seri yakalayıp sene sonu şampiyon oldum. Ama şöyle birşey var. Kalan bütün maçları kazanmadım tabiki. Puanlar kaybettim ara ara. Ama diğer takımlar çok puan kaybediyor. 2.sıradaki takım her deplasmanda puan kaybediyor. Acaba Alman 3.liginde herkes birbirine yakın takımlar diye mi böyle oldu. Sizlerde durum nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 27 Kasım 2017; 14:53:18 >
  • arkadaşlar ps4 de yeniyim
    hunter dönüyor var o nedir.bide ultimate
    kısaca söylermisiniz
  • Bir şey sormak istiyorum.

Black Friday sebebiyle oyun %40 indirimde. İcon Edition alırsak 8000 FUT Points veriyor. Peki bu pointsler hesabımıza nasıl geliyor bilgisi olan var mı? Ben şimdi kutulu olarak oynuyorum ve daha önceden digital satın almadım. Kendi hesabıma geçirebilir miyim bu pointsleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Kariyer yapıyorum Almanya 3.lig. ilk 11 maç. 1 galibiyet , 5 beraberlik, 5 mağlubiyet. Ligde 19.cuydum. Takımda forvet yoktu, devre arasını beklemeden free agentstan bir forvet aldım. Seri yakalayıp sene sonu şampiyon oldum. Ama şöyle birşey var. Kalan bütün maçları kazanmadım tabiki. Puanlar kaybettim ara ara. Ama diğer takımlar çok puan kaybediyor. 2.sıradaki takım her deplasmanda puan kaybediyor. Acaba Alman 3.liginde herkes birbirine yakın takımlar diye mi böyle oldu. Sizlerde durum nasıl

He en çokta ben bundan şikayetçiyim.Mesela bende hep Barcelona ile bir kariyer yaparım bir Messi kalır diğerlerini paketlerim genç potansiyelli oyunculardan takım kadrosu oluştururum.Böyle 3-4 sezon götürürüm.Sonra geleneksel.İngiltere lig 2 den bir takım alır üst lige çıkarma yarışına girerim.Ama Barcelona ve geçen senede Mesela Dortmund yapmıştım.Sizin dediğiniz gibi ben puan kaybediyorum ama rakipler özellikle bana diş çıkaran rakipler yenenler genellikle o kadar çok berabere kalıyor ki ben şampiyon oluyorum mesela Barcelona kariyerinde yenmekte zorlandığım Valencia deplasmanda 0-0 kendi evimde 3-2 zor bela yendim bu takım küme düştü nasıl oldu anlamadım ama geri çıktı direk lider olarak.Villa beni öyle zorladı ki öyle böyle değil bunlarla 1-1 berabere kaldım deplasmanda kendi evimde 9 kişi kaldım 4-1 yenildim araya o kadar tehlikeli toplar attılar ki bu oyunun ilk çıktığı zaman geliyor ne yaparsam yapayım defans allak bullaktı durduramayıncada son adam neticesinde kırmızı yedim ve bum adamlar son 5 maç benim önümde idi 6 puanla ligi ben gene şampiyon oldum hep beraberlik aldılar.Abuk subuk takımlara karşı yapay zekada saçmalıklar var.Real Madrid bile 12-13 beraberlik alıyor bu çok saçma

• orontez kullanıcısına yanıt
    Dijital satın aldığın hesap hangisiyse point o hesaba geçer. Anladığım kadarıyla bu sürümü yan hesaba alıp pointleri kendi hesabına aktarmak istiyorsun. Bu mümkün değil.

Kendi hesabında da kutulu oyunla giriş yapmış durumdasın zaten. Tekrar o hesaba icon edition alınır mı bilmiyorum. Denemek lazım, başarılı olursa pointler zaten kendi hesabına eklenmiş olur. Olmazsa dediğim gibi başka hesaba alman gerekecek ama fifa pointleri kendi hesabına aktaramazsın.
  • Bu nasil rezil bir oyun ya...yillardır pes oynarım bıkmıştim abuk sabuk gollerden kaleden kaleye koş koş lardan her maç 5 gol olmasından fifa 2016 ya gectim oyun kurma ve gercekcilik açısından... 17 Dr iyidi ama 18 tam bir çocuk oyunu olmuş şaka gibi...fifa ya göre birçok eksiği olan pes çok daha zevkli....insallah fifa bu duruma müdahale eder

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.