Şimdi Ara

FİFA 17 ULTİMATE TEAM (Xbox ONE) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende ps4 var ama ultimate team efsanelerin yüzünden bende xbox a gecmeyi dusunuyorum sadece efsane icin Gecmeyi dusunen varmi diye merak ediyordum :)

efsane oyunculardan olusan bir kadroyla oynamak yada 2-3 kadroda bulundurmak zevkli olsa gerek

Hem link baglamak icin ise yariyo hemde guzel alternatif oluyor

Ote yandan Ronaldo messi suarez bale aldinmi hedef kalmiyor

Efsane oyuncularla oynayan varmi ? Varsa goruslerini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat54 -- 6 Mart 2017; 16:48:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhat54 S kullanıcısına yanıt
    Ea efsanelerin kosmasina hareketlerine vs baya benzetmeye calisiyor statlari dusuk olan legendle bile oynamasi guzel hissettiriyor. Tek sıkıntı bazısının staminası . Yuksek stamli olanlarda zaten genelde 250k ustu olanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 7 Mart 2017; 10:46:42 >
  • meksikalı hernandez çıkmıştı packten bana. 100 küsür maçta 116 gol attı. adam makina gibi. valla ne ronaldodan ne suarezden zevk aldım ondan sonra. eğer imkanın varsa geç hocam xbox'a :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Ea efsanelerin kosmasina hareketlerine vs baya benzetmeye calisiyor statlari dusuk olan legendle bile oynamasi guzel hissettiriyor. Tek sıkıntı bazısının staminası . Yuksek stamli olanlarda zaten genelde 250k ustu olanlar.

Ben de sirf legends merak ettigim icin xbox aldim diyebilirim. Yalniz bakiyorum stats olarak bundesliga oyuncularimla esdeger veya dusuk, ama yakin zamanda bir tanesi katicam kadroma.

Ucuza önerdiğin max 200k oyuncu ne olabilir sence hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 13 Mart 2017; 17:6:17 >
  • alınık xbox one coins
  • serhat54 S kullanıcısına yanıt
    Hagi aldım cok fark yaratmadı James rodriguez daha etkiliydi biraz alışmak gerek sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • legendsta etki yaratacak oyuncu sayısı fazla ama fiyatları da ona göre değişiyor. mesela gullit tam bir makina. aynı şekilde best hem kanat hem forvet hem de cam'da etkili işler yapıyor. cdm ve cm pozisyonlarında petit ve vieira adam geçirmiyorlar. keşke fiyatları yüksek olmasa böyle be :(
  • Arkadaşlar oyunda joystic titremesi açıp kapama ayarı var mı fifada yeniyim de

• Ps4 800 k coins mevcut xbox one coinsi ile takas yapacak olan varmı?

• Beyler coins almayi dusunuyorum satan varsa ozelden ulasabilir. Onun disinda fifa 17 xbox w.h grubumuzhttps://chat.whatsapp.com/3Z2GJVt57qW4bXBNgnJc1O hepinizi bekliyoruz

• Satılık coins

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hala oynayan varsa ekleşelim maç atalım 1 seneden fazla oldu ama olsun :))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.