Şimdi Ara

Fifa 17 Tuş Gecikmesine Son (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba benm biraz konuyla alakalı değil ama xbox 360 da fifa 2017 oynuyorm left slick oynar başlı hareket etme tuşundan manuel yani D-pad e geçme ayarı nedir bilen varmı?
  • DeaDGardeN kullanıcısına yanıt
    Oyunun içindeki kontrol ayarlarından ayarlayabilirsin onu dostum.
  • Arkadaşlar fifa 17 kasma donma gibi stabilite hatalar alıyorsanız Windows 7 sp1 kurun rahatınıza bakın.

Ben yaptım sizlere de faydam dokunsun istedim. İyi oyunlar.

Not: sorunlar Windows 10 da yaşanmıştı.

Sistemim 200 fps de dahi kasıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 8 Mart 2017; 6:41:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ahmetgoze Dostum hala problemsiz oynayabiliyor musun oyunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyazigs1905 -- 8 Mart 2017; 19:24:37 >
  • Evet dostum, yalnizca fifada degil gta'da bf1'de bilgisayarimin verebilecegi maksimum performansi aliyorum

• ayni sorunu bende yasiyorum beyler, üstelik amd kullanıcısı oldugum icin isim daha da zor gözüküyor

pc herseyi kaldırıyor fps de hic sikinti yok

ama oyun içinde maca gelince adam 1sn de şut çekecegine 1.5snde cekıyo yok top rakip adama carpıyo yok rakip adam topu alıyo

pişman oldum fifa 17 aldigima.
  • Hocam merhaba ps 4 kullanıcısıyım fifa oynuyom aşırı gecikme lag yaşıyorum ttnet 35mgb hız paketim var ama boş modem den dolayı olabilr mi

• chelseazer kullanıcısına yanıt
    Modemden, servis sağlayıcısından, netin yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilir. Oynamadan ping testi yapıyor musun dostum, oyun esnasında evde interneti kullananlar oluyor mu? Pingin düşükken bu sorunları yaşıyorsan modem arayüzünden ayar yapman gerekebilir. Tavsiyem telefon internetiyle veya imkanın varsa başka bir modemle maç yapman. Bu arada kablosuz bağlanıyorsan o da sıkıntı yaratır, kablosuzsa ethernet kablosuyla bağlanmayı dene.
  • Dostum bunlar kırmızı gecikme çubuğunda da işe yarıyor mu
  • Arkadaşa teşekkür ederim gerçekten gözle görülür hissedilir bir iyileşme oldu.
    Eskiden fps limiti+bağlantı kalitesizliğinin doğurduğu gecikmeyi ben sadece bağlantıdan ötürü sanıyordum.
    Şimdi aynı bağlantı kalitesinde dahi daha iyi hissiyat var teşekkürler.
  • Senseight S kullanıcısına yanıt
    Hocam ping değerleri çok yüksek değil kontrol ediyorum evde 3 4 kişi Wifi bağlanıyor kablolu bağlantı yapıyorum konsola ama aşırı gecikme var adama pas atıyorum geç algılama var bariz hissediyorum modem den olduğunu düşünüyorum

• Senseight S kullanıcısına yanıt
    Modem den ne gibi ayar yaparız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.