Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.972
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf story mod yüzünden 50 gb ise ek paket halinde ücrestsiz sunsalardı kütüphaneye eklenirken de Oyun+Dlc şeklinde olup dileyen story indirseydi
  • rahat oynarsınız hocam sisteminiz güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

$40'lik PES 2017 PC'ye 159TL'den çıkıyor.
    http://store.steampowered.com/app/456610/

Bu yıl da kral FIFA olacak.

pesi zaten millet birazda fiyatı uygun diye alıyodu, bunlar iyice cozutmuşlar :D

• Demo beta tarzı birşeyler olacakmı gencolar ?Olacaksa ne zaman acaba ?
  • fifa 16 daki görseller direk oyun içinden alınma yanlız
  • PES CANDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 17 Gol Sevinçleri Videosu
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    13unde usta.

• 6 sinda diye duydum ben de.

• Yok o gecen senelere gore tahmin yapmislardi. Resmi 13 olmali.

• Frostbite motoru oyuna ne gibi katkilar yapicak acaba? Bu motora gecildigine gore Ignite ile yapamadiklari birseyler olmali.

• yok abi bu oyun PCde oynanılmaz bugün bir kez daha anladım FUTda Division 2 üstü HEP HİLECİ HEP HİLECİ VE EA HİÇ Bİ YAPTIRIMDA BULUNMUYOR BU **** HİLECİLERE
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    İlk gelen ekranda oyuna katılım yılı 2016 yazanlarla maça girme. Bunların %99'u hilecidir. 2015 ve altı yazıyorsa girebilirsin.

FIFA 17 [PC ANA KONU]
  • Hocam daha bugün 2014 aralık olana denk geldim hiç fark etmiyo ya ayırt etmek çok zor EA neden çözüm bulmuyor anlamıyorum.
  • PC'de 2011 hilecisi bile var ohoo sene hesabına bakmayın.
  • Fifa 16 ps4 de oynamıstım, grafiklerde AA sorunu var ve onlıne server alt yapı cok iyi değil PS de lag oluyor. PC de online durumu nasıl oluyor server lar dolu mu, mac bulma sorunu vs oluyor mu beyler? PC den oynanmasını tavsiye eder misiniz bu oyunun 17 çıkınca?
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Ps4 oynama imkanın varsa bulaşma pc'ye hileciler var ben çok online oynadım bana az denk geldi ama rahat 5-6 kere denk geldi. Lag problemi internet kaynaklı olabilir ama pc de bilerek yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Ps4 oynama imkanın varsa bulaşma pc'ye hileciler var ben çok online oynadım bana az denk geldi ama rahat 5-6 kere denk geldi. Lag problemi internet kaynaklı olabilir ama pc de bilerek yapıyorlar

Hocam internet değil de sanırım şöyle bir sorun var PS bolumunden bakarsanız bırçok kiis şikayetçi zaten ps4 de genelde sezonlarda arap rakip buluyor ve hep lag- gecikme yaşanıyor maçlarda. Avrupadan verince pek sorun yok ama arap ps kullanıcısı cok ve hep o server lara atıyor genelde.
    Aslında pc de lag pek yok internet iyi olursa ben bir ara gerçekten iyi maçlar yapıyordum ama hileciye ve bilerek lag yapana denk gelirseniz sıkıntı. Maç başlayıp bağlantı koparanı da var

PC bence daha rahat ama PS4 varsa bulaşma sakın kanser olursun bizim gibi :)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.