Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.972
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar yanlis olmasin?G2A'de 150 lira preorder fiyati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz nerden kapabiliriz bu oyunu yav malum 16 hala kırılmadı bundan da umudum yok kıramazlar herhalde
  • Demoyu full yapma yöntemiyle Fifa 16'yı oynayabiliyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takım seçme, taktik ekranı ve ful maç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 18 Haziran 2016; 14:42:07 >
  • Şu anda gördüğüm ve dinlediğim şeyleri değerlendirince oyuna karşı aşırı derece önyargılıyım. Oyun birçok konuda gerçekçiliğini kaybetmiş(duran toplar, topa kayma, fileler...). O fileler ne öyle! Resmen duvar. İnşallah filelere oyun çıkmadan önce bir el atarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nexos

Şu anda gördüğüm ve dinlediğim şeyleri değerlendirince oyuna karşı aşırı derece önyargılıyım. Oyun birçok konuda gerçekçiliğini kaybetmiş(duran toplar, topa kayma, fileler...). O fileler ne öyle! Resmen duvar. İnşallah filelere oyun çıkmadan önce bir el atarlar.

Oyun çıkana kadar daha kötü olur ancak, daha iyi olmaz. FIFA, PES 2014'teki gibi bir geçiş süreci yaşıyor. Ancak 3 sene gibi bir sürenin sonunda bu geçiş sürecini bizlere tanıttığından, PES gibi yarım çıkmayacağını düşünüyorum. Evet, eksikler olacaktır. Bu sene FIFA'yı destekleyin. Seneye yeni nesille birlikte birçok şey değişecek, eksikler kapatılacak. Bunun teminatını size veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 18 Haziran 2016; 17:31:29 >
  • yine ilk 1 ay yeni bir oyun oynarız, sonra ea oyundan zevk alamayan ve oyunu oynamayı beceremeyen arkadaşlar için oyunu basitleştirir ve bizimde zevkimizin içine eder diye düşünüyorum. zaten PC de hilecilerden oynanmaz bir hal alan fifa serisi var ortada, gördüğüm kadarıyla fifa 17 dede bu böyle devam edicek, herhangi bir önlem almayacaklar gibi görünüyor. bu yüzden kendi adıma konsola geçicem fifa 17 için, bakalım bekliyoruz.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    FIFA 17 oynanışında muhakkak gerçek dışı şeyler vardır ancak, bug anlamında şunu fark eden ilk kişiyim sanırım. PSG formasını seçerken, sağ oyuncuda son seçtiği forma beyaz görünüyor. Ancak oyunda ev sahibi forması çıkıyor... Fark etmiş miydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 18 Haziran 2016; 20:29:20 >
  • >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<< >>>> UYARI <<<<

PC için düşünen arkadaşlara tavsiyem almayın, aldırmayın. Kariyer modundaki yenilikler için alırım, benim için online UT falan önemli değil diyorsanız sizin bileceğiniz iş. Gel gelelim, bu yıl da bu oyundan bir b.k olmaz PC'de görünüşe göre. Hile konusunda yine tek bir açıklama yapılmıyor. Çıkışından birkaç hafta sonra abuk subuk sözde dengeleyici yamalarla EA oyunu kendinisi batırmazsa ki imkansıza yakın, ilk aydan itibaren zaten hileciler türeyip bütün eğlencenizi baltalayacaktır. 11'den beri FIFA alıp oynayan birisi olarak tek söyleyeceğim budur. İnşallah satışlar dibe vurur PC platformunda. En dandik F2P MMO'larda falan bile hileye karşı en azından birşeyler üretmeye çalışırlar, hiç değilse öyleymiş süsü verirler ama bunlar resmen göz yumuyor başka bir açıklaması olamaz.

Neyse, insaniyet namına uyarımı yapmış olayım.

• aLoneaqLe kullanıcısına yanıt
    Konuma karabasan gibi çöktün. Öyle bir mesaj yazdın ki, 4 gündür hala yanıt veren yok konuya.

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyi baltalamışım Merak etme daha erken, canlanır konu illa ki.
  • Ön siparişi verdik bakalım bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve sorun aslında burada : Farkettimde Hileyi daha çok Türkler kullanıyor. Bunu yapanlar zaten kul hakkına giriyorlar. Ve hileyi kimi kaç paraya satın alıyorlardır ?

• Dayanamadım playstore'dan Battıfıeld1 ve Fıfa17 on sıparısten aldım. Fıfa için ''Ön sipariş verdiğiniz ürünün download link ve aktivasyon kodu dağıtımı 29 EYLÜL 2016 23:45:00 tarihinden itibaren yapılacaktır'' mesajı geldı.. Su kodu onceden gondermeme olayı cok kotu. Umarım keyı erken gonderırler on yukleme ıcın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Ve sorun aslında burada : Farkettimde Hileyi daha çok Türkler kullanıyor. Bunu yapanlar zaten kul hakkına giriyorlar. Ve hileyi kimi kaç paraya satın alıyorlardır ?

yabancı forumlarda ücretsiz ve dağılımı yasak değil malesef mi desem ne desem bilemiyorum, zaten farkettiyseniz hile kullanan birisi asla bu oyunda iyi değildir.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Evet hile kullananlar zaten iyi olmadıkları için başvuruyorlar. En çok benim şaşaırdığım Ultimate Teamde bakıyorum karşımdaki Türk ve TOTS var. Yav totsların dağıtıldığı 2.günde nasıl olur full totse sahip olabiliyor :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Evet hile kullananlar zaten iyi olmadıkları için başvuruyorlar. En çok benim şaşaırdığım Ultimate Teamde bakıyorum karşımdaki Türk ve TOTS var. Yav totsların dağıtıldığı 2.günde nasıl olur full totse sahip olabiliyor :D.

adamda coins çoktur markete girdiği anda çekerdir kaç coins olduğuna bakmadan, ha kadrosunu kurup hileyi bıraksa gene iyi, çok gördüm maçı çeviremiceğini anlayınca da basan
  • Demo çıkış tarihi açıklandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Demo çıkış tarihi açıklandı mı?

Resmi bir açıklama yok şu an için.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.