Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.972
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz, Fifa 16'da sorunsuz çalışan logitech f310 gamepad'im fifa 17'ide saçmalıyor nedense, yön tuşları kendi kendine oynuyor, menüde gezinemiyorum işkence gibi, analog'la oynamak zorunda kalıyorum ve oyun oynayamıyorum alışkın olmayınca, bi çözümü varsa bekliyorum cevaplarınızı...
  • GTX 960M ekran kartıyla test eden varmı oyunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerbo

orta sahada veya herhangi bir yerde takılma kasma sorununu sonunda ortadan kaldırdım... :)))

Hocam aynı sorun bendede var,nasıl çözdüğünüzü anlatabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tvde oynarken oyun alt kısma gelince fulu oluyor bir an hızlı bir an olunca çözümü varmı acaba arkadaşlar

• gtx750ti kartım var, oyun açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor arka planda çalışıyor gözüküyor sadece bu sorunu yaşayan var mı?
  • Bu demoda olan ekran kapanma sorunu bende full sürümde de devam ediyor. Demodaki kadar kısa surede olmuyor ama bu sefer. Bunun çözümü yazılmış mıydı? Baktim ama göremedim. Var mıdır çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 29 Eylül 2016; 23:13:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Ne gibi hile?

Santrada adam maçı bitiriyor kendi kazanmış sayılıyor.
  • Oyun yine demodan farkli gibi geldi bana, cok hosuma gitmedi acikcasi.. Buyuk beklentiye girmistim yine hayal kirikligi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musluman Metalci

Donanımdan anlayan arkadaşlar 2.40 ghz i5 işlemci, nvidia gt540m ekran kartı, 8 gb ram ile oyunu oynayabilir miyim sizce? Ona göre alacağım.

asus n53 sv dizüstü pc mde aynı donanım var. 4210 corei5 nvidia gt540 ekran kartı 4gb bellek.oyunun demosunu low ve mediumda donmadan oynuyorum.ancak çim yağmur su birikintisi gibi detayları göremezsin.futbolcuların yüzleri ve terleri çok muhteşem görünüyor.full oyunu indiriyorum 4 saatte %5 indi sabır sabır sabır
  • Journey modunda sorun mu var ? Oyunda biraz aşama kaydettim ve şimdi sadece antrenman ve maç yapıyorum. Ara videolar, maç sonu röpotajlar vs yok artık. Normal mi bu ?
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    Bende gtx960m var.Ultra,msaa 4x ve 60 fps kilitleyerek sorunsuz oynanıyor.

• Ya arkadaşlar şu kol ayarlarını yapamıyorum Ucuz gamepadlerden kullanıyorum da bir değiştiremedim bir program falan mı var değiştirmek için Analog sprinti analog açılmadan yapamıyorum mesela analog açılıncada bütün tuşlar iptal nasıl yapacağım yada pes gibi ayarı yapabilen varsa ayar dosyasını atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: terasus33

FIFA 17 indirdim oyun 29 gb olarak indi sonradan 20 gb daha indirilecek galiba inmeyen 20 gb da ne var merak ediyorum oyun sanki yarım olarak çıkmıs gibi ÇİMLER hiç iyi değil PC de beton zemin resmen cok kotu bunada bir care bulurlar elbet tam ekran olmuyor ekran kartı nvida 960M oyuncu yuzlerinde ve saha grafiklerinde sorun yok sadece saha çimleri çok kotu ve tam ekran sorunu var..

Alla alla.. Peki 29 gb bittikten sonra oyun full olarak açıldı mı ?

Herkes aynı olayı yaşadı mı merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextare

gtx750ti kartım var, oyun açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor arka planda çalışıyor gözüküyor sadece bu sorunu yaşayan var mı?

bende de aynı kart var öyle bir sorun olmadı. windows sorunlu olabilir.
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    ne yaptıysam olmadı son çare windows başka bir sürüm ile formatlıyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextare

ne yaptıysam olmadı son çare windows başka bir sürüm ile formatlıyacağım

windows 10 iyidir, windows 10 kurmanı öneririm.
  • Arkadaşlar oyun iniyor hala bu arada webapp'e gireyim dedim oyunu satın al diyor. İlla önce oyundan mi futa girmek gerekiyor? Fifa 16 da webapp 'e girmiştim halbuki =(

• ya arkadaşlar bu ea amd kartlar için bi açıklama yaptımı rastlyan varmı
  • Hocam bi sure sonra cok siradanlasiyor ne yazik ki ya

• tilx29 T kullanıcısına yanıt
    Ea aciklama yapmis galiba duzeltilecek diye ben 14.9 versiyonuna gectim sikinti yok gibi

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.