Şimdi Ara

Fifa 17 Marco Reus ekranında Oyundan Atma ( Çözüldü )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fifa 17 yi açıyorum reus ekranına geliyor ve oyundan atıyor internette aradım pek kayda değer birşey bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_sero -- 7 Haziran 2017; 15:31:38 >

• bendede ne güzel oynuyordum artık açılmıyor yaaa
  • çözümü bulduysan söylermisin kardeş
  • Dostum interntte ne varsa denedim olmadı sıfırdan formatladım hem c ye hemde d ye temiz kurulum yaptım yok aga banamısın demedi yine aynı hata var bulan olursa burdan yazsın o kadar para verdik oynayamıyoruz
  • Ekran kartı modelleriniz nedir?
  • Nvidia gtx770
  • Hocam oyunun kurulu olduğu dizinde installer diye bi klasör var. Onun içindekileri mutlaka kurun. Ayrıca Windows update yapın. Tüm driverları güncelleyin. Driver booster diye bi program var tüm eski driverları tespit edip güncelliyor, araştırınız.

Ekran kartının en güncel driverını tekrar yükleyin. Yüklerken özel kısmından temiz kurulumu seçin. Temiz kurulum sonrası ayarlarınız varsa gider ama üşenmeyin tekrar yapın.

.NET Framework 4 ve sonrası sürümleri yükleyin. "directx web installer" diye aratın, microsoft sitesi ilk sırada çıkar googleda, oradan indirin dx güncellemiş olursunuz böylece.
    VC redist paketleri var ya 2005ten başlayıp 2015e kadar olan sürümleri, onları da yükleyin. Güvenlik duvarını kapatın, windows defender ı kapatın yani devredışı bırakın bunları. Origin içinde fifa 17ye sağ tıklayıp "repair game" i seçin. Oyunu kısayolundan yönetici olarak çalıştırın.

Olmazsa işletim sistemini temiz formatla baştan kurup deneyin ya da misal win 10 kullanıyorsanız win7 deneyin. Şu an başka bişey gelmedi aklıma. Ben bu sorunları yaşasydım bu yöntemleri denerdim.

• Aynı sorun bende de var. Format Vs herşeyi denedim hala devam ediyor. Normalde oynadığım oyun bir anda ne hale geldi:(((( lütfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen ekran kartı driverıyla ilgilidir bendede normalde sorunsuz çalışan oyun dün tam ekran olmuyordu birtürlü driveri güncelleyince düzeldi ayrıca @bulkan dediği gibi redistleri yüklemekde ve fifayı repair etmekde fayda var.

Ekran kartı driverinin günceliyle çalışmıyorsa birde eski verisyonuyla deneyin
  • Arkadaşla7r 3-4 gün önce bir sorun olmadan oyunu oynuyordum fakat şuan oyun açılmıyor. Fifa17 launcher açılıyor oyna ya tıklıyorum fakat imleç dönüp dönüp duruyor sonra origin ekranına atıp oyunu açmıyor. Nasıl çözebilirim bunu ??? Oyunu oynuyamıyorum...
  • Arkadaşlar oyunun açılmamasına neden olan hatayı çözdüm hemen anlatayım

Dün baktım fifa 17 den hayır Yok bende fifa 16 yı tekrar yükleyip oynayayım dedim bari neyse yüklendi oyunu açtım bide ne göreyim Bu hesap kilitli diyor sonra yeni bir gizli soru seçmemi istedi bende seçtim ve giriş yaptım hesap açıldı sonra fifa 17 ye girdim baktım yine açılmadı sonra belgelerimde fifa 17 yi sildim tekrardan fifa 17 açtım ve oyun açıldı sorunsuz oynuyorum

Sorun yaşayanlar varsa bunu denesin diye buraya yazdım belki sizde sorunu çözebilirsiniz

Hadi size kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_sero -- 7 Haziran 2017; 15:30:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.