Şimdi Ara

FIFA 17 Kutulu alırsam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Fifa 17 ' yi Aral'dan kutulu almak istiyorum hazır şu an nette satılan keylerle aynı fiyatta hatta indirimde.Kutulu alırsam dvd'den mi yükleme yapıyor yoksa içinde sadece key mi var ?
    Bazı yerlerde 5 DVD varmış öyle okudum.

• Origin 96₺
    Aral 180₺
    Kararı siz verin
  • Origin e hiç bakmamıstım fakat Origin de TL var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

Origin e hiç bakmamıstım fakat Origin de TL var mı?

€ olarak ama ₺'ye çevirilince 96₺ gibi bir fiyat yapıyor
  • Tl olması onemli değil hocam euro kullanıyor mevcut kurdan çeviriyor

• Anladım sagol

• Aslında droyun dan alacaktım fakat ödeme olayı sıkıntılıydı yani karışık geldi

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Kutulu almanın bi espirisi yok sadece dvd den kuruyorsun download yapmana gerek kalmıyor o kadar. Key olarak alırsan daha uyguna gelir. Playstore, drmaplay gibi sitelerede bi göz atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 19 Nisan 2017; 9:49:44 >
  • Biliyorum hocam daha önce key olarak çok aldım Steam den voidu 'dan vs. fakat internet kota doldu hız 3 mbps de , yavaş indiriyor bayağı ondan.

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt
    Kutulu almak istiyorsanız sizin kararınız, lakin fut için alıyorsanız tavsiye etmem kanser olma ihtimaliniz cok fifa 17 de çok kişi dert yandı oynanabilirlik momentum ve hileciler yüzünden. Görsel açıdan muazzam frosbite motoruna geçiş oyunu oldugu halde gayet iyi ama oynanabilirlik açısından birşey diyemicem. Ben bile ara ara pro clup takılıyorum fut oynamam pek. Fifa 18 i merakla bekliyorum. Demem o ki almadan önce yorumları iyice okuyup karar vermeniz. Başka oyunlarada yönelebilirsiniz kanımca.

• Ben FIFA 15 te bayağı fut oynadım ama artık cinnet geciriyodum yenilmekten.On numara oynuyodum ya kondisyon çok düşük olduğu için yeniliyodum veya momentumdan dolayı.

Key olarak alırım büyük ihtimal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.