Şimdi Ara

FIFA 17™'EN İYİ FUTBOL OYUNU'XBOX ONE ANA KONU (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
7
Favori
11.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 da fut champions oyunuyorum gold 2 oluyorum ama inanılmaz lag yavaşlama sorunları var acaba xbox alsam belki lag daha azdır sonuçta xbox da daha az oyuncu var avrupa serverlarında iki cizhazda deneyen oldumu önerisi olan varmı bu konuda
  • Selamun aleyküm. Ben bu oyunu PC versiyonu için perdigital.com'dan pc key satın aldım ve Origin'de kodu aktifleştirdim. Ama Origin'i açtığım zaman linkteki fotoğraftaki gibi oluyor ve hep böyle kalıyor. Yardım lütfen.http://www.imgim.com/2058incik773167.png
  • Arkadaşlar co-op ve normal sezonda da oynayabileceğim insanları arıyorum.

Gamertag : LettuceSuited35
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Arkadaşlar beraber Pro Clubs veya co-op seasons oynayacak arkadaşlar veya ekip arıyorum

Hocam ben ve kuzenim de arıyoruz. Bir takım bulursak beraber girelim yada biz takım kurabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakcakil

Arkadaslar pro club falan oynuyorsaniz bir klup kuralim bence, 11v11 oynariz rahat olur. GK benim pozisyonum

Buldunuzmı birilerini hocam

• Beyler fifa haftanın gollerini nereden izliyoruz?

Ve attığımız golleri nasıl yüklüyoruz?

• Arkadaşlar fifa 17yi ps4 de oynuyordum xbox one geçmek istiyorum fut championsta kaç tane efsane oynatabiliyoruz

• Mac yapmak isteyenler gece 00.00 dan sonra giriyorum genelde

Gamertag : CagatayKSM2

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 17 Şubat 2017; 19:1:46 >
  • selam arkadaşlar xboxda yeniyim ekleyebilirsiniz
    taykozeyneptuci
  • Merhaba arkadaslar uzun zamandir foruma ugramiyordum,pro clubs ve co-op icin bana gelebilirsiniz,ben Team Classic oynuyorum,proda listede dünya altincisiyiz ondan öncede black happydeydim,dünya 5.oda önümüzde suan bakabilirsiniz,normalde her konuda mütevaziyim ama fifada uzman oldugumu belirteyim,defalarca Türk takimi kurmaya calistim ama malesef bizim genetik yapimizdan herkes herseyi cok iyi bildigini sandigindan basarisizlik kacinilmaz oluyor,5-6 kisi olur ve dediklerimi yapabilecek bir takim yaratabilirsek dünya listesinde ilk 10 sokarim ve Türk takimi oluruz! Lakin yok biz Türküz abi egomuz herseyden önce gelir diyenler bana ugramasin :)

Co-op icin normal sezonlarda div1 cikmis tek bildigi hareket yapmak olmayan oyun görüsü genis hizli tek pas oynayacak oyuncu varsa hemen eklesin :)

iCeKraL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCeKraL

Merhaba arkadaslar uzun zamandir foruma ugramiyordum,pro clubs ve co-op icin bana gelebilirsiniz,ben Team Classic oynuyorum,proda listede dünya altincisiyiz ondan öncede black happydeydim,dünya 5.oda önümüzde suan bakabilirsiniz,normalde her konuda mütevaziyim ama fifada uzman oldugumu belirteyim,defalarca Türk takimi kurmaya calistim ama malesef bizim genetik yapimizdan herkes herseyi cok iyi bildigini sandigindan basarisizlik kacinilmaz oluyor,5-6 kisi olur ve dediklerimi yapabilecek bir takim yaratabilirsek dünya listesinde ilk 10 sokarim ve Türk takimi oluruz! Lakin yok biz Türküz abi egomuz herseyden önce gelir diyenler bana ugramasin :)

Co-op icin normal sezonlarda div1 cikmis tek bildigi hareket yapmak olmayan oyun görüsü genis hizli tek pas oynayacak oyuncu varsa hemen eklesin :)

iCeKraL

Hocam ben katılabilirim. Uzun süre ps4 de club oynadım.

Şuan overall 92 cam. Forvet 91 kaleci 90 im.

Eklerseniz sevinirim Tr Yunis

• quote:

Merhaba arkadaslar uzun zamandir foruma ugramiyordum,pro clubs ve co-op icin bana gelebilirsiniz,ben Team Classic oynuyorum,proda listede dünya altincisiyiz ondan öncede black happydeydim,dünya 5.oda önümüzde suan bakabilirsiniz,normalde her konuda mütevaziyim ama fifada uzman oldugumu belirteyim,defalarca Türk takimi kurmaya calistim ama malesef bizim genetik yapimizdan herkes herseyi cok iyi bildigini sandigindan basarisizlik kacinilmaz oluyor,5-6 kisi olur ve dediklerimi yapabilecek bir takim yaratabilirsek dünya listesinde ilk 10 sokarim ve Türk takimi oluruz! Lakin yok biz Türküz abi egomuz herseyden önce gelir diyenler bana ugramasin :)

iCeKraL

Bende varım issooTR moo 92 overal

• quote:

iCeKraL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logistics -- 6 Mart 2017; 13:5:40 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 17 Şubat 2017; 19:0:47 >
  • Arkadaşlar oyunun Origin hesabımla eşitlenip eşitlenmediğini nasıl öğrenebilirim? Xbox ve Origin mail adresim aynı. Nereden bakabilirim?
  • pro club vesaire için arkadaş arıyorum.

SuitedLettuce35 tagim
  • Pro club takımına almak isteyen veya yeni takım kurmak isteyen, paslı seviyeli kafamıza gore takılacagımız bir takım.. xbox one, BurcUmutSin gamertag.. yaş 34
  • Beyler sizden kaleci tavsiyesi rica edecegim. Cech, courtois ve hugo lloris ten sizce hangisini secmeliyim?

• murat_yılmaz kullanıcısına yanıt
    Courtois Acik ara iyidir bu üçlüden fiyat performans dersen de Cech alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.